Jump to content

PDF Razno - Predlozi


McLeod

Recommended Posts

Ovaj PDF smo otvorili kao svastaru za sve ono sto ne zasluzuje poseban PDF jer bi bilo previse mrtvo. Ipak, razvijanjem foruma ce sigurno biti novih PDFova, a jedan bi trebalo vrlo brzo da nastane, posto smo se, jelte, zajebali oko Kulinarstva 😄

Moj predlog je da se novi PDF zove Hrana i Pice, tu moze i Pivo i Viski i Vino i sta vec zanima ljude, teme o hrani vec postoje i verujem da ce samo nastaviti onde gde su stale na proslom forumu.

Apelujem na forumase da otvaraju topike za sve sto nemaju pojma gde ce na ovom podforumu, pa cemo posle nekog vremena videti da li je potrebna reorganizacija.

Cilj nam je da ima sto manje PDFova i da svi budu zivi.

Link to comment
Share on other sites

Moj prijedlog bi bio da se taj kulinarski PDF zove Gastronomija, vise je classy.

Hrana i pice je nekako vulgarno, kao 'zderilo i pojilo'.  :classic_laugh:

 

 

 

 

Edited by Honey Badger
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Prebacice admin i topike (valjda 😄 )

 

Bas sam prije minut uputio molbu na gornji sprat negdje, pa valjda ce neko uociti i odreagovati. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
On 4/29/2019 at 9:02 AM, McLeod said:

Ovaj PDF smo otvorili kao svastaru za sve ono sto ne zasluzuje poseban PDF jer bi bilo previse mrtvo. Ipak, razvijanjem foruma ce sigurno biti novih PDFova, a jedan bi trebalo vrlo brzo da nastane, posto smo se, jelte, zajebali oko Kulinarstva 😄

Moj predlog je da se novi PDF zove Hrana i Pice, tu moze i Pivo i Viski i Vino i sta vec zanima ljude, teme o hrani vec postoje i verujem da ce samo nastaviti onde gde su stale na proslom forumu.

Apelujem na forumase da otvaraju topike za sve sto nemaju pojma gde ce na ovom podforumu, pa cemo posle nekog vremena videti da li je potrebna reorganizacija.

Cilj nam je da ima sto manje PDFova i da svi budu zivi.

 

Kasno sam video ovaj post. Jeste, za novi Forum, bolje imati 20 ljudi na partiju u jednoj sobi nego po 1-2 u posebnim sobama unapred definisanim pa posle nema interesovanja. Razvoj Foruma, topika i članstva će dovesti tamo gde treba. Kao što u Švedskoj novi park bude bez staza pa kada vide tragove kuda ljudi idu, oni ih pošljunkuju ili asfaltiraju.

 

Sve je OK.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...