Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Igokea igra stvarno odlicno, zasluzeno vode, sluzi ih sut, ali su mahom ti sutevi bili otvoreni, tako da ne cudi procenat uspesnosti. Igraju pametno i energicno u odbrani, tako da ne vidim nacin kojim bi ih mogli dobiti veceras. 

Sto se nas tice, previse zavisimo od par igraca i to nas ubija. Ako su vec Simon i Rit raspad, to nije steta jer su nevazni faktori, ali da ulogu stetocine preuzme prvi plej, da poklanja lopte za direktne kontre, da pravi korake i igra bezidejno, to ne zelim da shvatim i to se ponavlja tokom cele sezone. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bolje igraju od nas generalno, imaju više rešenja i akcija, odlično su vođeni i ne leže nam. Radonja možda izvlači i max sa ovim criple rosterom. 

 

I pored svega, još jedno sramotno poluvreme, naročito u odbrani. Napad i da skapiram, ne ide, nemamo ni neki kvalitet, ali ovakva odbrana je nedopustiva. Da te ovako natrpa jebeni Pot i Atić... Sramota...

 

Krvava kolena u drugom, inače će nas nabiti kao prošlu u Laktašima...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je gori na poluvremenu, sudije ili mi. Ocajnu odbranu igramo, fascinantno mi je da se na kraju sezone i dalje gubimo u defanzivnim rotacijama. Gomila gluposti, izgubljenih lopti, pomracenja umova.Znaci standard neki kada smo mi u pitanju.

Igokea prihvata nase poklone oberucke, ne igraju nista specijalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moracemo da povisimo petorku, da odigraju u istoj petorci Reath i Davidovac/Simonovic. Veoma lagano nam brane pnr sa krila, duzinom/sirinom/rasponom ruku - veoma tesko moze da prodje dodavanje kroz reket, izbacili su nas veoma daleko od rekete.

 

Ako vec igramo sa nizom petorkom, moracemo da ubrzamo napad, tranzicija da ide kao munja, i da napadamo na nepostavljenu odbranu. Pozicionu kosarku su nam neutralisali.

 

Odbrana fali intenziteta. Cim malo pritisnemo loptu na prenosu, odma napad Igokee izgubi na fluidnosti. Isuvise mi to lezerno igramo za polufinalnu utakmicu - ocekujem puno jacu odbranu, cak i ako udjemo u bonus veoma rano.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Princeton said:

Moracemo da povisimo petorku, da odigraju u istoj petorci Reath i Davidovac/Simonovic. 

Pa tako smo i krenuli u drugoh cetvrtini, sa Ritom i Simonom, i ode mast u propast.

Link to comment
Share on other sites

omaz onima koji misle da ne postoji bolji backup plej od Hola
Znam da baš ne voliš Hola ali ništa nije bio gori od našeg prvog pleja (naprotiv) u ovom meču i malo je degutantno da opet njega pominjete kao da je isključivi krivac za ovaj raspad, bez obzira na njegov (ne)kvalitet.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Princeton said:

Moracemo da povisimo petorku, da odigraju u istoj petorci Reath i Davidovac/Simonovic. Veoma lagano nam brane pnr sa krila, duzinom/sirinom/rasponom ruku - veoma tesko moze da prodje dodavanje kroz reket, izbacili su nas veoma daleko od rekete.

 

Ako vec igramo sa nizom petorkom, moracemo da ubrzamo napad, tranzicija da ide kao munja, i da napadamo na nepostavljenu odbranu.

Kod njih trojku igra Josila, a mi se satrasmo forsirajuci pozicioni napad. Jebi ga, Radonja nikad nije forsirao brz basket.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:
4 minutes ago, SunZero said:
omaz onima koji misle da ne postoji bolji backup plej od Hola

Znam da baš ne voliš Hola ali ništa nije bio gori od našeg prvog pleja (naprotiv) u ovom meču i malo je degutantno da opet njega pominjete kao da je isključivi krivac za ovaj raspad, bez obzira na njegov (ne)kvalitet.

poenta je da postoji pun sleper boljih igraca od Hola poput ovog Klemonsa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...