Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

MJK odlicno odigrao u 1/4. Za ostale se slazem.

Ne pišem ja ovo u afektu kao raznorazni veprovi, jednostavno ovo je duel evroligaške i evrokup ekipe. Mi nemamo taj luksuz da igramo vez učinka srpskih ugrača. I Lazić i Dobrić i Kuridža i Simonović su jezivo tanki tehnički. Igraćemo mi ove sezone dobru odbranu ali u napadu baš mučenje. Reath je isto jako naivan i sirov. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Treba platiti pucača da izvrši atentat na De Kooa.

Da barem "zasluzi" faul, kad se vec tako svaki put zakobelja kad ga se samo pogleda a kamoli dodirne.

 

Ovo je klasik. Odemo bez neke velike nade ili ocekivanja, pocnemo dobro, malo se napalimo i onda nas poklope. Za 7 minuta 2 poena dati je...malo. Uz to kad ne ide pojave se za sitnim zajebima nekakvi Latisevsi i Nedovici da te dotuku u pojam. Otaljati ovo pa nazad kuci. Bez jos dva jaca igraca nema tu 'leba. A ni u ABA verovatno...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije loše i ja se slažem. Sudije su nas isekle sa ona dva faula u napadu, i nisu nam dali čistih 2+1 Voldena. Trojke su ih usrale, to moramo bolje da branimo. Simonović njihov šesti igrač, bolje nek igra Radanov. Dobrić nikad neće biti igrač, jednu odigra odlično pa ga nema nigde 5 utakmica. Nastavlja izgleda i ove sezone tako.

 

Fener je vruć teren i za jače od nas, ne treba ovde očekivati ne znam šta... Ja sam umereni optimista, bar u smislu da ćemo videti neku smislenu igru i akcije. Prošle sezone sem divljanja, ništa...

Link to comment
Share on other sites

Kuz je vrlo solidan, napada ofanzivni skok, gradi defanzivni, skida lopte, na nogama jako solidan za takvu mrcinu. Bice on dobar, samo prilagoditi ocekivanja. Deki zna sta radi, a i Sale zna sta ce s njim. Kuridza super rezervna cetvorka, jak na skoku i na postu, iako jako ogranicen. Ostali domaci su minus, Sima i Dobri bez suta su neupotrebljivi.

Od stranaca - Volden zujalica komr predstoji muka da nadje ofanzivnu ulogu u EL kontekstu. Lojda sacekati. Hol nece ubadati ove 'Djenke' uvek, ali zna sta moze i kako, pametan momak, dug, odlicna defanziva. Rit je jos stena koju treba klesati. Korak napred, dva nazad,

Fali Pangos.

Sale ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...