Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

9 minutes ago, Martin Mystere said:

Ove sudije već ne znaju, ovde ne postoji namera. Bilo je grešaka na obe strane. Ma znam, samo me nerviraju indolentnost, qrcobolja i gluposti koje prave.

Nekako,posle onakve emotivne izduvanosti i umora,ja im oprastam tu kurcobolju u ovom dvomecu. Stedi se snaga i zelja za druge meceve

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Martin Mystere said:

U pravu si ali ovi igrači na terenu (Uskok, Radanov, Rit pa i Kuz) bi morali u ovakvom meču da grizu i pojedu parket da bi se nametnuli a kod njih je otaljavanje samo takvo. Uskok dvaput gubi loptu prilikom prijema u cca minut ipo.

 

 

Sumnjam da ce Rit da ostane i iduce sezone.. Razmislio bih o Kuzmicu, pre bih doveo drugog domaceg centra nego njega... Uskokovic i Radanov da se ne nadaju vecom minutazom iduce sezone sem ako se nesto kod njih ozbiljno ne promeni u pozitivnom smislu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Lopez doktor pnra za sve nase bekove.

Treba videti da li ima ugovor za sledeću sezonu. Ako ima, koliko para traže. Idealan za backup pleja.

 

 

Simonović lupio rampu, sad sam sve video :s_d:

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Na kraju svake od 3 cetvrtina do sada Uskokovicu se "namestilo" da mora da sutne sa svoje polovine na kos posto je bilo uglavnom 2 sekunde do kraja. Ako neko pogleda u statistiku na kraju utakmice bice "kamenjar" posto ne moze trojku da pogodi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...