Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Drugovi i drugarice, ne može se igrati profesionalna košarka bez igrača na 4 i 5. Jbg, jednostavno ne može pa da ga jebeš. I to je nepopravljiv problem, naročito u situaciji kada je jedini igrač na toj poziciji kog imaš povređen.

 

A onu bruku od suđenja da ne pominjem...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Niko nije pipnuo Woldena pre mrtve, Noka takodje niko nije pipnuo. I jos par puta. Bilo je i toga ali svaki put mi izgleda kao da vruc krompir drzimo u rukama.

Možda ovi iz budućnosti stvarno pregrejali loptu.

Link to comment
Share on other sites

https://www.aba-liga.com/match-live/151/20/1/Boxscore/q1/1/away/buducnost-voli-crvena-zvezda-mts/

 

5 играча негативан индекс, морам ли напомињати да су ту чланови прве петорке Симоновић и Лазић који ће се на крају огадити људима.

Link to comment
Share on other sites

Kasape nas sudjenjem, al morali bi mnogo bolje od ovog da odigramo da bi mogao akcenat da se stavi na to. I sa fer sudjenjem bi ovi imali 7,8 poena prednosti.

 

Prelosi smo u reketu, katastrofalni, ne pamtim kad smo gore igrace na 4 i 5 imali. Ubice nas i u plej-ofu na to, jednostavno nam je najkorisniji igrac Kuridza koji kvalitetom moze da bude peti visoki u onoj Zvezdi koju svi zelimo da gledamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Niko nije pipnuo Woldena pre mrtve, Noka takodje niko nije pipnuo. I jos par puta. Bilo je i toga ali svaki put mi izgleda kao da vruc krompir drzimo u rukama.

Možda ovi iz budućnosti stvarno pregrejali loptu.

Link to comment
Share on other sites

Izgbicemo ovo verovatno, napisao sam nakon pobede nad Panatanaikosom da nam je falilo još malo vremena da bi bili spremni za gostovanje u Podgorici, ali ćemo u plejofu rešiti ove kompleksaše koji su spremni na sve. Sudije su najmanje sto mogu da urade i sto ce da završe, tu nema šta da se čudimo, a koliko su bedni i opterećeni nama pokazuje i ovo jadno uvodjenje navijača u najjačem jeku pandemije.

Nama fali i energije i svežine, jednostavno ne možemo da odgovorimo na njihovu napaljenost i energiju, sto je normalno s obzirom da smo imali zbijen raspored i da smo se tek kompletirali. 
Ne budite prestrogi i suviše nestrpljivi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bilo je diskutabilnih odluka, i ociglednih gresaka (meni 2 najociglednije faul na Voldenu pre nego sto je dodao Noku za lake poene u reketu, cak su i igraci Buducnosti tada stali, i faul nad Dobricem kad su pokazali da je cista lopta), ali ni priblizno onome sto bi neko pomislio da cita ovaj topic 😄

 

Doduse, te greske su toliko ocigledne da se covek zaista zapita da li je moguce da sudije to nisu videle.

 

Mi smo zaista ocajni. Centri bukvalno ne postoje, Lojd nije hladan nego leden, da nije Dobrinja bilo bi +20.

 

Mora barem 1 centar da se trgne, pa makar i Kuzmic. I, da, najbolje smo izgledali sa Uskokovicem na pleju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...