Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

tolko ste se uspalili da ste oborili forum, ne mogu čoveku ni da odgovorim da sam igrao par puta na dva koša

tolko ste se uspalili da ste oborili forum, ne mogu čoveku ni da odgovorim da sam igrao par puta na dva koša

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas jadno, toliko da izaziva gadjenje. Zasto u ABA ligi ove nazovi sudije ne trpe neke sankcije?  Ovoliko cascavanje zbog? Jasno je, ne da bi pobedio Partizan, vec da bi izgubila Zvezda. Samo neka duvaju, al u onu stvar, pobedice Zvezda iz milion razloga!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

Nece valjda jos nesportsku za 2. kontakt? Mada, te specijalitete su nama vec svirali.

ajde objasni mi ovo, molim te

 

nikad nisam video da se nekom svira nesportska za ovakav kontakt. sa druge strane gomilu puta vidimo da kad se napravi faul na sutu dodje neki drugi igrac i izblokira sut i spreci and1 ili i on potvrdi faul nekim blagim kontaktom

 

kakvo je pravilo, da li sme da se dira igrac nakon sto je napravljen faul?

Link to comment
Share on other sites

Sve se ovo moze odsuditi, ali onda molim lepo SVAKU utakmicu tako, a ne samo kod nas. Ovo sam otprilike zadnji put video u Podgorici u play off akd samo izgubili seriju (faul Lazicu. Radovic, Hordov itd... ta grupa.). Trifunovic da je posle onog koskanja ostao bez nesportske za udaranje Reatha mi je neshvatljivo (ako sam pazio na casu, on nista nije dobio).

 

Ovo na Loydu se ne svira, pogotovo ne u zadnjem napadu. On ulazi u Thomasa. Eventualno pre faul Dangubica casak pre kad ga s ledja dodiruja, ali se ni to ne mora suditi.

 

Iz nicega su sudije orgijom slobodnih bacanja vratili komsije u igru. Pre toga nosena lopta Waldena i jos par situacija gde se moglo suditi faulove u nasu korist ako se primene isti arsini kao i na drugoj strani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

ajde objasni mi ovo, molim te

 

nikad nisam video da se nekom svira nesportska za ovakav kontakt. sa druge strane gomilu puta vidimo da kad se napravi faul na sutu dodje neki drugi igrac i izblokira sut i spreci and1 ili i on potvrdi faul nekim blagim kontaktom

 

kakvo je pravilo, da li sme da se dira igrac nakon sto je napravljen faul?

Imas odgovor u posebnom postu. U stvari se sve svira, ali ovakve situacije se ne desavaju cesto, a da se odsude jos redje. Nesportska je jer je kontakt posle faula tj. zaustavljanja igre. Tad su faulovi sa kontaktom po pravilu nesportske greske. Sve po Pravilu Sluzbe, ali ovo je bilo kontinuirano i minimalno (oba kontakta), tako da je ovo cista egzotika i siljenje patke. Da nisu odsvirali niko im nista ne bi zamerio. Da vidimo sta ce da rade u 2. poluvremenu. Bespotrebno su podigli emocije i sebi otezali posao za nastavak utakmmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...