Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Kako DeDa resava ove clutch momente, pocnu muda da se vuku po podu a faca mu i dalje ista 🙂  

 

Hvatam se za glavu kao Bercek u sceni kad u bioskupu izneveruje i kaze "kako montira" 😄 

 

 

 

Edited by Kooineeperk
edit: pih nisam video da sam na live temi...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Majak said:

Ova ekipa ne bi trebalo da osvoji ABA ligu. Mislim na Zvezdu i slučaj O'Brajant, naravno. Usrali su mi i ovu sezonu. Još samo Kolom i Hol da izbace Uskoka i Radanova iz rotacije i cirkus sezona do kraja.

 

Radonjic je tu. Osvojice 🏆 

 

 

Zasto skupljamo dole kada se zna da Borac uglavnom pripaljuje za 3 nejasno totalno. Inace morace Radanov i Uskok  jos dosta da se  dokazuju. Tanko je ovo sto pokazuju.

Edited by DijametralnoSuprotan
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Martin Mystere said:

Bez obzira na to što mi se JOB-ova igra dugo vremena nije dopadala a trud još manje ali za ovo sam potpuno na njegovoj strani.

Bio je dobar kada nam je trebao, trudio se i pošteno učestvovao u osvajanju trofeja i sada kada je to prošlo šutnuti ga kao krpu. Krajnje jadno i bedno.

Zar ne kazu da je on trazio raskid ugovora? Sta je tu jadno i bedno? Pre toga je sklonjen, sa razlogom ili bez to je odluka trenera i to se svuda desava. Cim je vracen za kup ocigledno se racunalo na njega ali on takvu ulogu ne zeli i to je to. I ja bih voleo da ostane, da se razumemo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...