Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Dok su pojedinci na celu KLS a ovakvo ce i biti sudjenje, Rakoc je otisao, zanima me zasto. To su stvari koje se svake godine ponavljaju. 

Imaju ozbiljan kenjaz pri suti za tri veceras, za Simanu i Radanova ste u pravu potpuno. Greh sta im se radi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Sramota je i da Simanic koji je bar u stanju da pogodi sut za 3pt koji nam sad treba kao hleb nasusni sedi na klupi, a hustler Kuridza ne moze da se sastavi sa zivotom i standardno nema nikakav doprinos igri. Jebavao me strim celo prvo poluvreme, nisam video statistiku, ali ono sto sam ga gledao dok je bio na terenu veliko nista.

 

Hajlajt prvog poluvremena - Simon nalece na fintu suta Radeta Zagorca.... 

Simanića mi i nije nešto žao, on je prokockao dosta šansi. Radanov je pokazao ozbiljnu zrelost u par mečeva nakon dolaska Radonjića. Ne znam zašto ga je marginalizovao nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Doslovno ništa korisno nije uradio na terenu, ali najtalentovaniji domaći igrač zbog toga 0 sekundi.

 

Želeo bih najviše na svetu da pređe u Partizan i puni nas svaku.

 

Зато сам и реаговао. Ћокијевог испртка и незналицу гледамо годинама још са капитенском траком а нисмо у стању утегнути таленат за први тим. Кога год дркају из било којих разлога треба да покупи прње. Код Карија нпр. би Раданов и Симанић били у 5 на вечерашњој утакмици.

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...