Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Hall je težak fail, alibi igrač bez samopouzdanja. Roč bez doprinosa u napadu ne koristi ničemu. Hitno plej ako mislimo nešto ozbiljno.

 

Ovo je izgubljeno, mislim da ne treba trošiti previše energije. Lojd ne treba ni da igra, nek ostali podele minutažu pa kako bude...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Green23 said:

Ja zaista ne znam šta neki ljudi očekuju prošle nedelje su dobili Fener 42 poena razlike, nedelju dana pre toga 36 razlike u Berlinu.. 

Protiv Reala su kuci na poluvremenu imali +21 recimo..

..mislim budala sam ja sto uospte ulazim na lajv kad znam kako ciganija prati ovakve utakmice..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim uopste na pas ka centru, vec na pas na stranu. Dobra udvajanja se najbolje resavaju pasom na stranu i onda odatle ka centru po mogucnosti. Dakle trougao da se napravi.
 
Ovo sto mi radimo je guranje glavom kroz zid, najgora stvar je drzati loptu kod pnr udvajanja.
Slazem se. Moramo brze da vrtimo taj rani pnr u napadu kako bi imali vremena da nesto uradimo ako ne prodje. Ovako ball handler drka loptu i onda neki sut na isteku napada.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Ne mislim uopste na pas ka centru, vec na pas na stranu. Dobra udvajanja se najbolje resavaju pasom na stranu i onda odatle ka centru po mogucnosti. Dakle trougao da se napravi.

 

Ovo sto mi radimo je guranje glavom kroz zid, najgora stvar je drzati loptu kod pnr udvajanja.


Roc kasni jer ga (regularno) prebijaju, Volden jer ima slabiji pregled i realno malo više nabija glavu u parket i loptu, a šta je Hallu problem to ni on sam ne zna. 
Problem je i sto su ostali igrači staticni i ne otvaraju bolji ugao za taj pas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Sta je ona pozicija 5? Leukemija (dodje na isto...)

 

Terry daje znake zivota a i mlad je. Kuzmic kakav je ima neke korisne sekvence. Dzoni moze da uzme minute na 5 protiv dosta timova. 

 

Ni priblizan horor kao sa startim plejom imo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ridji said:


Roc kasni jer ga (regularno) prebijaju, Volden jer ima slabiji pregled i realno malo više nabija glavu u parket i loptu, a šta je Hallu problem to ni on sam ne zna. 
Problem je i sto su ostali igrači staticni i ne otvaraju bolji ugao za taj pas

Uglovi su definitivno problem, kao da ta udvajanja pokusvamo vise da resimo individualno (igrac sa loptom) nego timski, sto ne mere na ovom nivou i protiv ovakve ekipe.

 

Rochestie je cak i bio pristojan u prvom ulasku na teren. Slao je dobre pasove u kornere, dvaput asistirao Reathu od 6 nasih poena...a da ga udaraju udaraju. Loyd je isto dosta lose reagovao na ovu odbranu.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neki aba ligaši ovako izgledaju protiv nas. Moram priznati da je lepši osećaj kada mi gazimo. 🙂

 

Barsa je najbolji tim u el. I Fener je izgledao nemoćno protiv njih. 

 

Znali smo i pre ove utakmice koje su nam slabosti, jedino su ovde došle baš do izražaja jer igramo protiv fakin Barse koja nema bukvalno nijednu slabost.

 

Bez nerviranja i spustiti razliku koliko je to god moguće. Častan poraz i ja zadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...