Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Ne igramo ništa više timski od prethodnih mečeva već imamo ozbiljan procenat za 3 . Mi kada šutiramo ovako retko ko može da nas pobedi. Opet nema akcija za centre. Dva puta Hol za Kuzmica i par centasuteva na Terija. Za klasu smo bolji tim od Asvela ali individualno ih secemo. Rit X Faktor u prvom poluvremenu. 

Just now, Čvarkov said:

Posebno raduje činjenica da smo duplo više puta šutnuli za 3 nego za 2 uz odlične % za 3. To znači da smo šutirali za 3 samo iz izgrađenih akcija ili kada je neko ostao sam. Jedino mi Voldenova trojka preko ruke pada na pamet.

Asvel je recimo iz duplo boljih pozicija veceras sutirao. Mi smo tim koji zivi od suta za 3. Ako padne procenat gubimo mec. Jednostavno takav smo tim što bi rekli  3 and D za igrace samo smo mi to na timskom nivou

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ne igramo ništa više timski od prethodnih mečeva već imamo ozbiljan procenat za 3 . Mi kada šutiramo ovako retko ko može da nas pobedi. Opet nema akcija za centre. Dva puta Hol za Kuzmica i par centasuteva na Terija. Za klasu smo bolji tim od Asvela ali individualno ih secemo. Rit X Faktor u prvom poluvremenu. 

Asvel je recimo iz duplo boljih pozicija veceras sutirao. Mi smo tim koji zivi od suta za 3. Ako padne procenat gubimo mec. Jednostavno takav smo tim što bi rekli  3 and D za igrace samo smo mi to na timskom nivou

 

Asvel je imao pre svega dosta otvorenih šuteva jer ima u timu Falla, na početku smo skupljali na njemu.

 

Ima ovaj tim dosta da ponudi sem šuta za 3.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

 

Asvel je imao pre svega dosta otvorenih šuteva jer ima u timu Falla, na početku smo skupljali na njemu.

 

Ima ovaj tim dosta da ponudi sem šuta za 3.

Ima da ponudi ali to ne koristi. Imamo los sut za 2 vcrs. Ekstra za 3 i koristimo penale na visokom nivou. Nista specijalno ne igramo sve se vecinski svodi na igru 1 na 1a tu smo bolji od njih. Ali brejk se lise igra se zaboravlja. Samo da pobedimo. Ovaj tim ako dobije pobednicki mentalitet moze dosta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...