Jump to content

Eurocup 20/21


propolis

Recommended Posts

Tako to ide kad ti ovaj cirkuzant tiodor resava bitne napade.

Blamaz, 2 erbola a potpuno sam.

 

Mocni Dzamar sam pravi 6-0, normalno.

Ovi nedonoscici kenan i tiodor ceo mec zakopavaju uniks.

Edited by Losmi17
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh unix je kurton od tima..

doduse odgledao sam samo poslednjih 6 minuta, ako tako moze da se kaze..  s obzirom da je signal seckao ko da stize sa saturna, a rezolucija slike ko na prince of persia na pentium kecu.. 😕

ps. sad su erovatno i rusi samo skontali koliko su se svecki zajebali sto su pristali, da prepuste prvu utakmicu u fr..

Link to comment
Share on other sites

Meni zaista nije jasno odakle to podcenjivanje Monaka koji je od početka takmičanja praktično igrao odlično, i iz meča u meč podizao formu. Tim je sastavljen od sjajnog miksa znanja i atletike, jedino što im nedostaje je malo više iskustva, pre svega na jedinici. MItrović je perfektno ukomponovao ekipu i iz aviona se videlo da su među najboljim timovima takmičenja. 

 

Baš mi je drago što su osvojili, pretpostavljam da su duplo jeftiniji (makar pre završetka takmičenja) gledajući timsku cenu sastava na tržištu od Uniksa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2021 at 4:41 PM, Kooineeperk said:

Tesko, zaista tesko, mislim da pobednik EC ipak lezi u paru Unics-Virtus. 

Dakle cak i da prodju veoma dobre Spance, sledi im bambusanje od Rusa/Italijana. 

 

Evo jos jednom da se "pohvalim" svojom prognozom, neverovatno kako "ubadam" ove sezone. 

 

 

Jeo sam govna, bas tim recima... ...jer sam bio slep pored ociju. 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jeste povreda Morgana uticala, ali i Monako ima kratku klupu.  Ne bih znao kako je Monako osvojio EC, ali generalno su zasluzili igrom u PO. Rob Gray je pokazao da PG skorer ima bolji uticaj na tim nego PG dodavac. Posle kazu Hal je bio jedini dostupan, a Gray....jos ga nesretni Zdovc dao na tacni Monaku...najgluplji potez Zdovca u moru mnogih, ne znam sto je to uradio, ali iz ovog ugla je ispao teski amater. Bice zanimljivo da li Monako moze igrati EL...i ako ne hoce li ga Virtus naslediti

Link to comment
Share on other sites

Trinchieri bi se prosetao prosle sezone kroz ovaj EC.

 

Evo ovaj Monaco - klasicna francuska ekipa sa puno atletike i jednim igracem koji zna nesto da pogodi spolja. I to je bilo dovoljno da se osvoji takmicenje - koje je u sustini lako osvojivo ako ne igra Valencia.

 

Ima mnogo boljih ekipa, tu je Virtus, Unics, Lokomotiva, ali su oni bas lose bili vodjeni. Ne znam ko je napisao, da se Theodore zabija u pun reket sest sekundi pre kraja, pa to je definicija katastrofalno postavljenog napada.

 

Ostaje da se vidi da li ce Bartomeu ispostovati osvajace EC, a morao bi. Opet, dve ekipe iz Francuske u EL je zaista previse, oni su imali jednu i kada je EL igralo 24 ekipa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...