Jump to content

Eurocup 20/21


propolis

Recommended Posts

Dobio je Virtus malom razlikom i Joventut pa se rutinski plasirao dalje.

 

Bojim se da ovde Unics nema sta da trazi. Uvek ce petorka od igraca naviknutih na evropsku kosarku dobiti petorku sa pet Amerikanaca individualaca cak i ako je manje kvalitetna, sto ovde nije slucaj. Trebalo je samo videti kako zavrsavaju napade jedni i drugi kada se lomilo na 68:68 i posle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo je bukvalno pola Virtusa, bez njega ne bi usli ni u playoff. Ja sam ocekivao vise od Belinellia, imao je on neke utakmice gde je ubacivao 25 poena, ali njemu se igra manje vise svodi na to da u trku dize trojku van balansa, gde u ne malom broju slucajeva dobije i faul. Kao da igra protiv NBA azdaja, a ne Evrokup sirotinje, ali dobro, nikad on i nije bio neki velliki kreator.  Adams ne igra nista, a Pefi je ipak najboji kada igra u paru sa Teom. Ova domaca boranija i polovni Ameri tek nista ne bi uradili bez Tea da im servira na tacnu. Mada ovaj Pajola, kojeg zovem lazni Teo ili italijanski Dundjerski, moze biti pristojan igracic, vidi se napredak.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da kazem... Jebi se Teo, i 'talijanski evrici. 

 

I da dodam...

Razvalio je sinoc. Covek nije pola tima, nego je covek tim. Cak i ako njemu ne ide nadje nacin da barem nekog od saigraca izbaci u prvi plan i tako pogura ekipu. 

 

Eh da, jebi se Teo! 😷 nek si ti ziv i zdrav makar za repku... 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kooineeperk said:

Ja bih samo da kazem... Jebi se Teo, i 'talijanski evrici. 

 

I da dodam...

Razvalio je sinoc. Covek nije pola tima, nego je covek tim. Cak i ako njemu ne ide nadje nacin da barem nekog od saigraca izbaci u prvi plan i tako pogura ekipu. 

 

Eh da, jebi se Teo! 😷 nek si ti ziv i zdrav makar za repku... 

Bolje i italijanski evrici nego da se vraca u ovaj mulj ovde.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Bolje i italijanski evrici nego da se vraca u ovaj mulj ovde.

 

Jaoj pusti me gazda te price... vidis da ni u 'talijansko preduzece nije cvetalo cvece ove sezone (van parketa). Ali sportski deo je odradio svoj posao gotovo perfektno (malo losije u 'talijanskoj ligi). 

 

Zaduzenje igraca je da igra, a druge strukture kluba se bave muljem i ulaze u isti po potrebi. 😉 Cesto ga i sami prave, vazda bilo, dugo ce i biti tako. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Del Piero said:

Teo je bukvalno pola Virtusa, bez njega ne bi usli ni u playoff. Ja sam ocekivao vise od Belinellia, imao je on neke utakmice gde je ubacivao 25 poena, ali njemu se igra manje vise svodi na to da u trku dize trojku van balansa, gde u ne malom broju slucajeva dobije i faul. Kao da igra protiv NBA azdaja, a ne Evrokup sirotinje, ali dobro, nikad on i nije bio neki velliki kreator.  Adams ne igra nista, a Pefi je ipak najboji kada igra u paru sa Teom. Ova domaca boranija i polovni Ameri tek nista ne bi uradili bez Tea da im servira na tacnu. Mada ovaj Pajola, kojeg zovem lazni Teo ili italijanski Dundjerski, moze biti pristojan igracic, vidi se napredak.

 

Teo=Virtus i bukvalno je pola tima,ali da nije bilo te domace boranije ne verujem da bi Virtus pobedio.

Oni su napravili tu razliku u odnosu na rusku boraniju  i pravice je u ovom duelu do kraja serije. Ruska boranija je golo govno i zato ce ispasti.

I onaj raspali ,sto lici na kosarkasa, Ponkrasov je bolji od ove dvojice.

Link to comment
Share on other sites

Ako se Canaan ne probudi gotovo je za Unics. Pa samo jedan sut da je pogodio od gomile u zavrsnici tesko da bi Virtus dobio.

 

Ne znam sta je sa Nejtom, vec dugo ga nema a sigurno bi im puno znacio umjesto loseg Theodora.

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

Teo ili heroj ili dzelat svom timu, retko kad je kod njega sredina.  Bice zajebana majstorica za Virtus. Uniks je fizicki duplo snaznija ekipa, isprebijali su ih, a posebno Teodosica koji nijednu loptu nije preneo na miru. Ocigledno je to recept za pobedu. Ne znam zbog cega Markovic nije igrao zavrsnicu, on bi bar na pronesu bio od pomoci, jer je i onaj mali Italijan dosta nesiguran, a i u napadu nije bio od pomoci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prežive Monako...  baš luda završnica.

 

 

1 hour ago, Sector said:

Vidim da je Canaan konacno nesto odigrao i da se vratio Nejt. Bice zanimljiva treca.

 

Bobme, nije odigrao nešto, nego baš kvalitetno. 

 

Rekoh ja da očekujem da Uniks dobije, ako odigraju na sličnom nivou. Kenan je bio baš užasan u prvom meu, ja sam bio uveren da i sa njegovom tek solidnom partijom, to ide na njihovu stranu. A on danas ponajbolji.

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Nije previše lepa utakmica ali sve pršti, videćemo hoće li neko uspeti ovo da prelomi ranije ili će biti neizvesno do kraja.
U svakom slučaju melem za oči posle posle onoga što se igralo u hali Aleksandrar Nikolić.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...