Jump to content

Eurocup 20/21


propolis

Recommended Posts

On 12/10/2020 at 4:40 AM, Kankkunen said:

Braun mi se isto dopada, dobra energija, odbrana

 

Brown III je bas igrac po mom ukusu. Ima malo rahitican sut, ali ostali segmenti su mu bas dobri. Brze noge, atletican, puno energije.. Bas me zanima gdje ce dalje. Valjda nece u neku ekipu gdje se ocekuje da ima post igru, poluhorog i da cuva teske centre 😞

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kankkunen said:

@Princeton Kako ti se čini Kevin Hervey iz Lokomotive? da ga menjamo za Džonija dogodine:classic_smile:

 

Odlican, ali mislim i da je prilicno skup! Kad bi nam bio platezno dostupan, definitivno obe ruke za. 

Izgleda mi malo neukrocen za Euro kosarku, ali vjerujem kad bi ostao i drugu godinu u Evropi da bi adaptacija ka kontrolisanoj, disciplinovanoj kosarci bila vec prevazidjena. Kod njega mi je najveci upitnik motivacija - cini mi se jedan od onih Amera kod kojih postoji samo NBA u glavi. Inace, nismo nikad imali peticu sa takvim elitnim predispozicijama, da ima takvu kotrolu lopte da moze poslije skoka sam da povuce tranziciju, a uz to i veoma dobar sut. To bi bila neka nova dimenzija u nasoj kosarci.

 

Samo jos da krvari koljena, poradi na post igri, i naravno iq, inace tesko da ce proci ostre, ali fer kriterijume nase publike :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Chalmers o bivsem nam selektoru...

 

Q: How was Sasha Djordjevic as a coach in Bologna?

A: We were just talking about it with the guys of AEK. He definitely knows a few things, but he has a complex against American basketball players or the ones that have played in the NBA. I had a very short time with Sasha. We were successful and we won. That’s the main thing.

 

Q: How did he treat you?

A: I didn’t have any interactions with him. I played there for two months in the end of the season.

 

Q: So, how did you get that impression?

A: Just by the way he talks. He made some slick comments here and there about the NBA game; and then, the treatment that he gave me. It was a couple of little things that I know.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I u jednom i u drugom mecu su igrali 9 na 9, toliko o ozbiljnosti. Od toga po jedan igrac u obe ekipe nije ni ulazio u igru.

 

Nanterre je vec prosao, Bursa ispala, a sto se tice francuske ekipe, najbolji kod njih bili su njihov Lorenzo Brown sa 20 poena, Warren i Stone su imali svoj doprinos, tu je i iskusni Conklin koji je vec dugo u klubu, pa suter Fevrier i nama dobro poznati Alpha Kaba.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Bas su ih "zgazili", doduse njima se povredio Omic pa su potpisali Buvu koji je dosao direktno u Podgoricu gde se prikljucio novim saigracima i odigrao znacajnu minutazu na poziciji 5 sinoc.

Isto, plej Alen se nije vratio iz Amerike gde je otisao valjda sa dozvolom kluba pa su sa njim raskinuli ugovor.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš tako. Nisam nešto pratio Mornar ove sezone, sad vidim ovaj tim, petorka sve crnci, a imaju bar još jednu dobru petorku na klupu i u fazonu sam:

Okle ovol'ko para,

Mornaru iz Bara?

 

P.S. Sad je 100-100 posle 2 izgubljene lopte, baš si ih izbaskuzirao 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, Majak said:

Baš tako. Nisam nešto pratio Mornar ove sezone, sad vidim ovaj tim, petorka sve crnci, a imaju bar još jednu dobru petorku na klupu i u fazonu sam:

Okle ovol'ko para,

Mornaru iz Bara?

 

P.S. Sad je 100-100 posle 2 izgubljene lopte, baš si ih izbaskuzirao 😄

 

Pomracenje uma u zadnjem minutu, izgubljene lopte i preran zavrsetak napada Pulena na +3, krenuli su u taj napad na nekih 26 sekundi do kraja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borca said:

 

Pomracenje uma u zadnjem minutu, izgubljene lopte i preran zavrsetak napada Pulena na +3, krenuli su u taj napad na nekih 26 sekundi do kraja.

Videh. Evo sad je i blokadu popio, valjda će oba bacanja da ubaci...

P.S. Vala, ako ga Pavićević ne izbaci iz defanzivne petorke, sam je kriv za popijenu trojku

Edited by Majak
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...