Jump to content

Eurocup 20/21


propolis

Recommended Posts

12 hours ago, realno *w said:

Juče me oduševio Palson iz Andore, pravi faul u napadu i položi loptu u koš, okreće se ka sudiji i pokazuje u fazonu priznaje faul, ali važi koš jer je prvo izbacio loptu 😄

Sudija izneverovao. 

 

Gledao i Virtus, rutinirali Antverpen. U Antverpenu mi zapao za oko Faye, ozbiljne fizikalije, 97. godište navodno. Drvenast naravno, ali solidan materijal, ako je zaista tako mlad.

 

Ово ни мени јасно, али је против ЦСКА Лазићу био признат кош у таквој ситуацији. Флоутер лијевом руком је избацио прије фаула у нападу. 

Link to comment
Share on other sites

Big Sauce ne da kida ove sezone nego je pravi monster. Ne znam da li je odigrao utakmicu ove sezone bez double double. I to nisu oni double double sa 10 poena i 10 skokova nego konstantno po 16, 17 skokova...  Juce 15-13 protiv Monaka, za vikend 34pt 13sk protiv Stelmeta. Podbacio je jedino protiv Virtusa pre par nedelja ali i tad je imao 9-9. Bas brutalno dominira. Eto njega dogodine u neki Himki, Pao, ako Loko ne izbori EL. 

8 minutes ago, Big Ticket said:

 

Ово ни мени јасно, али је против ЦСКА Лазићу био признат кош у таквој ситуацији. Флоутер лијевом руком је избацио прије фаула у нападу. 

Kontam da pricaju o sasvim drugoj situaciji, da je igrac napravio faul u napadu, a da je u nastavku akcije postigao kos. Nisam gledao, ali mi tako zvuci po njihovom pisanju.

Link to comment
Share on other sites

Loko je istakao ozbiljnu kandidaturu za osvajanje Eurokupa. Sinoc su razbili ozbiljnu ekipu iz Monaka. 

Kevin Harvey je ozbiljno pojacanje, mnogo snazan igrac I u dva navrata kad su se igrači Monaka sudarili sa njim ostali su na podu,neverovatno čvrst. Dosta je divljao sa sutem za tri i to bi trebalo kanalisati I bice ozbiljno pojacanje. 

 

Lesor je ozbiljno napredovao u odbrani, ne ispada više toliko kao kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/28/2020 at 8:41 AM, realno *w said:

Juče me oduševio Palson iz Andore, pravi faul u napadu i položi loptu u koš, okreće se ka sudiji i pokazuje u fazonu priznaje faul, ali važi koš jer je prvo izbacio loptu 😄

Sudija izneverovao. 

 

Nisam gledao tekmu, reci molim te u kom minutu otprilike. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Uniks je smece od ekipe. Gube kuci od Huventuda koji je igrao bez Tomica i Ribasa. 

 

Nezgodan je Huventud igra odličnu kosarku. Mozda se nekom ne dopada taj stil na kos vise, ali fino to rade.

Prošle godine su u poslednjem kolu druge faze EK ostali bez Prepelica i Omica (zanimljivo da su ih zamenili upravo Ribas i Tomic) i pobedili Unikahu. Huventudu je značila pobeda samo da ostanu neporaženi kuci, a Unikahi za prednost domaćeg terena u plej ofu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...