Jump to content

KK Partizan 20/21 - ŽIVA SVIRKA


Cooper

Recommended Posts

Nemojte nikako protiv sebe, zdravlje je najbitnije. Odite vec jednom pa da se malo rascisti topik.
To sto ste navikli da Dule ulazi u teren i da ga Tosa zadrzava su prosla vremena. Ovo veceras nije nista losije nego sto je do sada bilo. Malo smo zakazali u kontroli skoka, malo su suci pustili vise kontakta i to je trenutna razlika. Treba igrati agresivno u odbrani, na ivici faula, drugacije ne moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alek The Great said:
6 minutes ago, mfmilan said:
Drugi problem je što sportski direktor kaže ne treba nam pojačanje na poziciji 4 pa sad nema ko da zameni Tomasa kad nas sam vodi na dvocifrenu razliku.

Apsolutno netacno. Rekao je da trenutno nema igraca koji bi povecali kvalitet i da se nece dovesti neko tek da se dovede.

Znaci sve ide po planu? Tu smo gde treba da budemo? Nema razloga za nervozu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alek The Great said:
7 minutes ago, mfmilan said:
Drugi problem je što sportski direktor kaže ne treba nam pojačanje na poziciji 4 pa sad nema ko da zameni Tomasa kad nas sam vodi na dvocifrenu razliku.

Apsolutno netacno. Rekao je da trenutno nema igraca koji bi povecali kvalitet i da se nece dovesti neko tek da se dovede.

Pošto sada imamo kvalitet.

17 minutes ago, Xpert said:

Jos kad bi znao posao.

Možemo mi da promenimo još tri trenera ove sezone, nešto nisam siguran da bi to pomoglo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...