Jump to content

ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Head-to-Head


MetalHead

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Iako sam startovao uzasno i nakon tri kola imao 0-3, moja ekipa Dolina vukova osvaja titulu u premijernoj h2h sezoni. Odlicna sezona, ukrasena najboljim ukupnim rezultatom u 14-om kolu i Spalding loptom u vitrini. Definitivno su momci iz moje ekipe pokazali da su "opasni tipusi" 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na uspehu, pogotovo na lopti. Ja sam odustao od ovog fatanzija nakon 2, 3 kola. Jednostavno me odbija izgled sajta, neregularnost i sve ostalo vezano za ovaj zvanicni fantazi lige, koji mi je u proslosti bio medju najinteresantnijim kada se odrzavao na nekom drugom sajtu. Nisam cak nijednom nakon toga usao na sajt, eto toliko mi je bio zanimljiv. Mogu samo da se izvinim sto sam uzeo u ucesce u h2h ligi, a nisam azurirao tim i time u neku ruku narusio regularnost lige, ali verujem da to niko nije uzeo za ozbiljno. I Primorska je tako zavrsila, jbg ostao sam bez finansijskih uslova za dalje ucesce. :classic_biggrin:

 

Zanima me kako su ovi moroni koji vode fantasy hendlovali veliki broj odlaganja meceva i ostale peripetije koje su se desile ove sezone i kako ste vi koji ste igrali do kraja zadovoljni time? Da li je kao i ranijih sezona bili neregularnosti oko pada i rasta cene, indeksa itd?

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Dolini vukova, ja sam na kraju za malo zavrsio kao drugi, ali imao je vise poena od mene, tako da ne bi ni bilo zasluzeno da sam nekim slucajem bio prvi.

 

Fantasy jeste lose organizovan, ove sezone je bilo jos losije. Sve utakmice odlozene zbog korone su automatski znacile da se prosecan indeks tih igraca prepisuje, odnosno da tacno mozes da racunas koliko ces poena imati od nekog igraca. Onda je nakon odustajanja Primorske njihovim igracima jos par kola upisivano kao da igraju, pa je tako Macura nosio oko 20 poena po kolu iako momak bukvalno nije bio u ligi vise. I za kraj, svim igracima ekipe koja ima slobodno kolo zato sto je na redu mec sa Primorskom se upisuju prosecni indeksi, iako se odavno zna da se taj mec nece igrati.

 

Uglavnom poprilicno neregularno, ali uslovi su isti za sve. 

 

Ja sam prosle godine imao jednu ekipu, ove tri i prosla mi je bila pet puta bolja. Stavio sam 3 ekipe ne zbog generalnog, nego da povecam sanse za loptu, ali prosle sezone sam bio dosta blizi. Definitivno nisam jedan od onih koji moze da igra sa 10 ekipa, nije mi bio gust ni sa 3. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na lopti i prvom mestu u VOX ligi. 🙂 Elem mnogo je neregularno. Ono negde na pola sam shvatio da ljudi kupuju Macuru i Vončinu i na njima zaradjuju iako je  Primorska izbačena i tu sam se baš iznervirao. Ja sam ove sezone loše startovao, svi timovi su mi od 43 do 281 mesta. Poslednje kolo ničim izazvano 2, 3 i 11. Da sam pazario više Jaramaza mogao sam i do lopte. Nadam se da ce Budućnost i Igokea pobediti u svojim evropskim takmičenjima i da će Zvezda uzeti ABA ligu. Pozdrav svima :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekstremno teska sezona za igranje usled svih nepredvidjenih okolnosti i neregularnosti koje su vec pomenute gore. Problem odlozenih utakmica protiv Primorske jer verovatno mogao biti resen tako sto bi izmene igraca koji igraju protiv Primorske bile neogranicene (ne bi ulazile u 3 dozvoljene), ali su se oni opredeli za varijantu prosecnih indeksa. A ta varijante potpuno neutralise igrace koji su u odlicnoj formi, ali imaju manji prosecan indeks.  Naravno, igrace Primorske je trebalo momentalno ukloniti iz igrice. 

 

Ali, kao sto ste vec rekli, uslovi kakvi god bili su jednaki za sve, pa ko se bolje prilagodi.

 

Ono sto je meni posebno smetalo ove sezone je nedostatak izvestaja o povredjenim igracima i nemali broj puta mi se desilo da povredjeni (COVID pozitivan) igrac ostane u timu.

 

Hvala na cestitkama, nadam se da ce biti jos pobednika odavde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...