Jump to content

ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Liga


MetalHead

Recommended Posts

Voncina je bio zicer za 8 kredita, igrace svaki mec po 30 minuta. Djokovic je isto izgledao kao dobar pik za nekih 19 kredita, ali nije se proslavio ovo kolo, sto ne znaci da ga treba prodavati. Mene je zajebao Djordjevic, samo 9 index protiv amatera iz Primorske. Uzeo sam i Nenadica, to je bila losa procjena posto sam precijenio njegovu ulogu u ovoj ekipi. Malo me izvukao Davidovac veceras. Imam jos Vajtheda, 25 kredita za njega izgleda kao sica. Protiv Ulma u EK je bas vrh odigrao.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

Kako stojite za sada?

 

Mene su najvise ukopali ovi igraci sa malim cenama, bas sam ih lose odabrao. Ostao mi je jedan igrac koji igra u petak.

Ja lose... 🙂 oko 90ak poena i cekam jos jednog igraca...

 

 

3 hours ago, MrTripleDouble said:

Prkacin solidan. :default_coffee:

 

Evo odmah prve frke po pitanju fantazija. Krka-Igokea bi trebalo da bude odlozeno ako se obistini info da igraci Krke idu u 10odnevni karantin. Bas me interesuju kako ce to da hendluju.

Nema frke, neka odigraju utakmicu u cetvrtak 15.10. umesto u subotu 10.10. I onda opet imamo za fantazi manje od 24h. 😄  

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

Na stranu sto je fantasy vec na samrti, a nije proslo ni 1. kolo - kako se odredjuje generalni plasman?

 

Pretpostavljam da se sabira  ucinak po kolima, odnosno nakon 2. kola broj bodova = broj bodova u 1. kolu + broj bodova u 2. kolu?

Pa normalno. Ucinak u svih 26 kola regularnog dela sezone.

Link to comment
Share on other sites

2. i 3. kolo se spajaju

 

Quote

Due to coronavirus situation, since two of the ABA League Round 2 games had to be rescheduled to 21 and 22 of October, respectively, the ABA League Basketball Fantasy team decided to merge the Rounds 2 and 3 of the ABA Basketball Fantasy in order to avoid the cancellation of the rounds.

The rescheduling of the ABA League Round 2 games due to the Covid-19 situation - Krka vs. Igokea and Koper Primorska vs. Cedevita Olimpija - to 21 and 22 of October brought us in a delicate situation where two of the ABA League Round 2 games will be played after the Round 3 is finished so the decision was made to merge the Round 2 and Round 3 of the ABA Basketball Fantasy.

The changes to your ABA Basketball Fantasy teams will therefore be possible to make between Rounds 1 and 2 and then again before the Round 4.

The scores of the ABA Basketball Fantasy teams for Round 2 and Round 3 will therefore be combined and the standings for the Round 2 and 3 will be combined as well.

At the same time, ABA Basketball Fantasy team has made a decision that for all future rescheduling of the ABA League games, beyond Round 3, the players’ average scores will be counted as their round scores in case the game will not be played in the same week as it has been initially planned.

 

Link to comment
Share on other sites

I sta su sa ovim rekli - NIŠTA. 

 

Mene kao fantazera zanima kako će se računati igračima indeksni poeni u drugom i trećem kolu. Da li kao zbirni indeksi u oba kola ili prosek iz ta dva kola, kao i to da li će se cena igračima menjati dva puta ili samo jednom nakon odigranog trećeg kola ??? ....... Normalno, oni to ne znaju, jer, da znaju, znali bi da je to najbitnije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

Ucinak ce se racunati zbirno, tu nema dileme, ali ovo za cene jeste upitno.

A interesanto su resili i buduca odlaganja, racunanje prosecnog indeksa za datog igraca u tom trenutku.

Postoji velika verovatnoca da cemo znati da li ce neka utakmica biti odigrana ili ne, onda jednostavno ubaciti 3 igraca sa tog meca koji se ne igra i imas 3 sigurna igraca sa odlicnim indeksom 🙂 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Fantazi manijak said:

I sta su sa ovim rekli - NIŠTA. 

 

Mene kao fantazera zanima kako će se računati igračima indeksni poeni u drugom i trećem kolu. Da li kao zbirni indeksi u oba kola ili prosek iz ta dva kola, kao i to da li će se cena igračima menjati dva puta ili samo jednom nakon odigranog trećeg kola ??? ....... Normalno, oni to ne znaju, jer, da znaju, znali bi da je to najbitnije.

 

 

 

17 hours ago, Romantik said:

Ucinak ce se racunati zbirno, tu nema dileme, ali ovo za cene jeste upitno.

A interesanto su resili i buduca odlaganja, racunanje prosecnog indeksa za datog igraca u tom trenutku.

 

16 hours ago, Fantazi manijak said:

Postoji velika verovatnoca da cemo znati da li ce neka utakmica biti odigrana ili ne, onda jednostavno ubaciti 3 igraca sa tog meca koji se ne igra i imas 3 sigurna igraca sa odlicnim indeksom 🙂 

 

Ono sto bi jedino imalo smisla jeste da nakon 2. i 3. kola, oni odrade prvu kalkulaciju kao da se odigralo samo 2. kolo, pa da racunaju da fantazeri nisu nista menjali u svojim timovima, pa da onda odrade drugu kalulaciju odnosno obrade 3. kolo. 

 

p.s. cestitke @Romantik za dobijeno prvo kolo u nasoj ligi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto nisu nastavili regularno a onda kad se odigraju te zaostale utakmice samo ubace poene timovima koji su imali te igrace u tom kolu.

 

Prosle sezone je bila opcija da se BUD ZVE odigra van kola i rekli su da ce ubaciti naknadno poene (na kraju su ubacili prosecan indeks jer nije odigrano), ne znam zasto tako ne urade i sad.

 

Ovo resenje deluje kao linija manjeg otpora i nije dobro jer sta da radis ako ti se izmedju drugog i treceg kola povredi igrac ili bude zarazen, ti ne mozes da menjas.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Ne znam zasto nisu nastavili regularno a onda kad se odigraju te zaostale utakmice samo ubace poene timovima koji su imali te igrace u tom kolu.

 

Prosle sezone je bila opcija da se BUD ZVE odigra van kola i rekli su da ce ubaciti naknadno poene (na kraju su ubacili prosecan indeks jer nije odigrano), ne znam zasto tako ne urade i sad.

 

Ovo resenje deluje kao linija manjeg otpora i nije dobro jer sta da radis ako ti se izmedju drugog i treceg kola povredi igrac ili bude zarazen, ti ne mozes da menjas.

 

Pa kako igracima da odrede cene za sledece kolo? 

 

Mislim da ovo spajanje koje su smislili je dobro resenje (ako budu obradjivali oba kola pojedinacno kao sto sam opisao). 

 

Bold: to je rizik koji svi imamo. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam nista osim onog sto su objavili... a to sto ne unose poene iz ovog kola, mozda upravo sugerise da je moj rezon bio dobar - sacekace kompletno drugo kolo, obraditi ga, izmeniti cene i onda izracunati trece kolo kao da niko nista nije menjao. 

Link to comment
Share on other sites

Junaci prvog kola (Lazarevic i Voncina) totalno podbacili u ovom duplom kolu, Jones iz Borrca (koga sam izbacio) bio bolji od Voldena (koga sam ubacio), trener Buducnosti nije ispostovao Rida i tako ga upropastio za fantazi svrhu (a iskreno se nadam da ce ga to kostati i u rezultatskom smilsu) tako da ovaj dupli program nije najsretniji ni pored fenomenalnih partija Macure, Momirova i Perija (iako uopste nije igrao u poslednjoj cetvrtini).

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MetalHead said:

Ne znam nista osim onog sto su objavili... a to sto ne unose poene iz ovog kola, mozda upravo sugerise da je moj rezon bio dobar - sacekace kompletno drugo kolo, obraditi ga, izmeniti cene i onda izracunati trece kolo kao da niko nista nije menjao. 

Tako je. Sačekaće se kompletno drugo kolo. Sabraće se indeksi i formirati cene igračima a nakon toga sve isto i za treće kolo.

 

Inače, katastrofalno i drugo i treće kolo. Jedino možda imam solidan broj kredita a što se tiče indeksa mislim da ću za prvim kasniti nekih 250-300 indeksa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...