Jump to content

ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Liga


MetalHead

Recommended Posts

 

image.png.a5a870fa27db1cc1312c43ae8c31090e.png

VOX92 liga

2020/2021

 

Ajmo ponovo, valjda nece i ovo prekinuti korona. 

 

Izgleda da nema nikakvih promena u pravilima. 

 

Cekamo da unesu igrace i cene i otvore prozor za izbor igraca. Imajte na umu da je prva utakmica u petak! Bice malo vremena za odabir tim(ov)a. Takodje, u VOX92 ligi je dozvoljen samo jedan tim po clanu foruma!

 

Za pristup ligi mi posaljite privatnu poruku, pa cu vam poslati ID i pass. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Liga
  • MetalHead pinned this topic

 

10 hours ago, MrTripleDouble said:

Igram ABA fantasy 12+ godina na 3 razlicita sajta, ali kad vidim ovaj kako je napravljen momentalno mi padne voljni moment...

 

Jel ubacili bar obrazlozenje kako se boduje kada se odlozi neka utakmica jer ce ove sezone sigurno biti dosta takvih situacija?

Unapredjuju ga... ma samo da ove godine bude ok onaj izracunat onaj max rast i max pad.

Nisam video nista novo u pravilima, provericu jos jednom ali verujem da ce u tom slucaju dosta stvari biti improvizovano. 

 

 

4 hours ago, Uti said:

Ja pokusao da napravim ekipu ali su transferi zakljucani,u cemu je problem?

Nisu jos otkljucani transferi jer nisu svi igraci ubaceni. Pravi ti timove sa strane pa ces posle lako ubaciti (ako ne bude padao sajt 🙂 )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon odigranog kola, kada izbace rezultate (dan-dva) mozes vrsiti izmene. Ako si imao preostali budzet to ti stoji, igrace koje imas sada imaju izmenjenu vrednost, mozes da prodas do 3 igraca (pare se dodaju na ono sto ti je ranije preostalo) i da onda za te pare kupis druga 3 igraca.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...