Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

16 minutes ago, MrTripleDouble said:

Za Sveda moze da se kaze da je privatnik, da je sebican, da ne igra odbranu itd itd... ali ovaj tim bez njega je NULA.

 

Ne znam, voleo bih da ih vidim bez Šveda, a sa zdravim Jovićem recimo.

 

Ne izgleda to meni baš tako očajno, samo im je problem što nemaju pleja. I nemaju ga, osim povrede Jovića, zbog Šveda, jer im ne treba ako on igra.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odličan meč u Minhenu koji je posle produžetka dobio Milano trojkom Shieldsa. Iznenađujuće dobar otpor Bajerna iako ostajem pri stavu da nema tu mnogo kvaliteta. 

 

Baskonia sa rotacijom od 6 igrača dobila Real i to sa - 7 indeksom Jekirija. Henry pokidao u finišu, a dobri su bili Peters i Geidraitis. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Odličan meč u Minhenu koji je posle produžetka dobio Milano trojkom Shieldsa. Iznenađujuće dobar otpor Bajerna iako ostajem pri stavu da nema tu mnogo kvaliteta. . 

Mene su iznenadili i jedni i drugi. Bajern zbog neizvjesne tekme, Milano jer je spreman za ovakve 'rudarske' meceve, mogli bi biti zajebani ove sezone ... iako je rano za bilo kakve prognoze.

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

Ovo kolo je bilo dosta bolje za gledanje od vecine meceva prosle sezone.

 

Asvel koji ne dolazi da izgubi sa 20 razlike, Baskonia koja kuci grize za pobedu, Fenerbahce koji odgovorno pristupa svakom posedu, nijedan mec nije zavrsen sa preko 20 razlike za jednog od rivala.

 

To je ono cemu treba da tezi evropska kosarka, takmicenju u kojem je svaki mec bitan i u kojem se svaki posed prati, a ne zabava ciju polovinu mozes i da prespavas jer je konstantno 20 razlike, ali se igra atraktivno i bez odbrana.

 

Uostalom, tabela najbolje govori koliko su svi mecevi bili blizu:

 

image.png.dfc495731fa31c444f8cbf5df14667f6.png

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Verovatno ce morati da promene pristup organizovanja meceva.

 

Pada mi na pamet, posto treba da se odigra 34 (sada 33 utakmica ukupno, sto ne bi organizovali nekih 4-5 mini bubble-ova tokom godine?

 

Svaki ciklus bubble-a se odigra u dva razlicita grada (logistike radi - 18 timova je suvise za jedan grad), i taj ciklus traje 2 nedelje, koliko je potrebno da svaki tim igrajuci svaki drugi dan odigra 7 utakmica recimo, pa pauza do sledeceg bubble i tako dalje...

Edited by Horium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...