Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, MrTwister said:

Problem je sto su ti poznatiji brendovi krajnje neodgovorni sto je meni bilo cudno. U fazonu da ne dostave dresove i opremu na vrijeme, da je kvalitet los i da to sto urade i sto im platis otaljaju nekako jer ih prakticno ne interesujes, a cijena pogotovo za evropske prilike velika koja slabije prolazi no po Aziji ili Americi.

 

Ovo sam čuo da se dešava i u fudbalu. 

 

Isto tako, neki tamo Macron se polomi da ti ugodi i dizajnira dres po želji, dok Nike baci 8 raspoložljivih šabloni, ti izabereš dve boje i to je to.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kad smo kod opreme, koliko su očajni dresovi Uniksa, majko mila, maskirni, a sa siluetom grada Kazanja valjda i još sa nekim prugama sa strane koje se uopšte po boji/dezenu ne uklapaju, jedan opšti horor dizajna sve u svemu. 

 

andrey-vorontsevich-unics-kazan-media-da

Bas je dobar 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chaos Is Me said:

Kad smo kod opreme, koliko su očajni dresovi Uniksa, majko mila, maskirni, a sa siluetom grada Kazanja valjda i još sa nekim prugama sa strane koje se uopšte po boji/dezenu ne uklapaju, jedan opšti horor dizajna sve u svemu. 

 

andrey-vorontsevich-unics-kazan-media-da

 

Ste ce Brooksby u dresu Unicsa? :classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije ružno, baš je bilo ok jer Novica više nije aktivan košarkaš a lepo je bilo da na oproštaju uradi ono što je radio celu karijeru. Šta je trebalo, da mu zalepi bananu ili da prže odbranu da ni ne pogleda koš? Tih par minuta je bilo potpuno revijalno i on se sasvim uklopio u to.

 

18 hours ago, n4l1m said:

ko bio izbriso ovo? mda

spacer.png

 

 

Druga je ovo priča, bar dok Džejms ne odluči da mu je dosta bilo...

 

Hol mitska zver u najavi, baš moćne fizikalije.

Link to comment
Share on other sites

grk je prvi pre par dana bio najavio da ide kod njih.. on je i preneo da je potpisao za 2,5m.. al posle se i ispravio 2 puta..

Quote

 

Christos Harpidis

@chrisalucard

17hMike James is going to sign a year deal with AS Monaco Basket and according

@DylanDA_

he will receive around €2,5M.

 

Quote

 

Christos Harpidis

@chrisalucard

3h

Finally Mike James will sign a nine-month deal with AS Monaco Basket and he will receive around €1,4M, according

@RMCSport

 

Quote

 

Christos Harpidis

@chrisalucard

 

37mAccording

@Urbodo

Mike James will receive around €900K from

@ASMonaco_Basket

. He confirmed our info that the French side wouldn’t give him more than €1M.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uniks se fino drzao protiv Zenita 76:83 koji je dan kasnije polupao CSKA 100:73.

Novajlije Uniks i Monako ce biti daleko od topovskog mesa izgleda ,Oli se konacno uozbiljio cini mi se kao i Fener.

Oslabili su mozda samo Alba,Zalgiris a Pao i Makabi su pogubljeni skroz ali je vrlo smelo ocekivati da oni budu donji dom.Kako s cini strahovito jaka liga ove godine .

 

Plasim se da Zvezda nema prostora da izbegne dno,pogotovo sa pocetkom sezone kakav ce verovatno imati...

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

i jas bio u fazonu opa kad sam pre par dana procitao da ce u uniks, pogotovo sto sam poslednji put i pratio malo ozblijnije nba pre 6-7 dina.. al posle vidim da jos pre 5 godina izbacen iz nba i da se vucara po bangladesima..

long story short, nema tu leba, dajem mu max mesec dana

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2021 at 9:40 AM, UDresuKvinsiMilera said:

Uniks se fino drzao protiv Zenita 76:83 koji je dan kasnije polupao CSKA 100:73.

Novajlije Uniks i Monako ce biti daleko od topovskog mesa izgleda ,Oli se konacno uozbiljio cini mi se kao i Fener.

Oslabili su mozda samo Alba,Zalgiris a Pao i Makabi su pogubljeni skroz ali je vrlo smelo ocekivati da oni budu donji dom.Kako s cini strahovito jaka liga ove godine .

 

Plasim se da Zvezda nema prostora da izbegne dno,pogotovo sa pocetkom sezone kakav ce verovatno imati...

Ja ne vidim scenario u kojem PAO ne zavrsava na 15. mestu ili nize. Roster im je haos.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...