Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Izgleda da ce Kokoskov u Nba tako da Fener ostaje bez trenera.

 

Bice zanimljivo videti ko ce ga naslediti.

Od turskih trenera jedino Saridza deluje da ima potencijala da vodi tako ozbiljnu ekipu,a od stranih nemam ideju ko bi mogao biti.

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, propolis said:

Izgleda da ce Kokoskov u Nba tako da Fener ostaje bez trenera.

 

Bice zanimljivo videti ko ce ga naslediti.

Od turskih trenera jedino Saridza deluje da ima potencijala da vodi tako ozbiljnu ekipu,a od stranih nemam ideju ko bi mogao biti.

 

Update: Saša Đorđević je glavni kandidat za mesto novog trenera Fenerbahčea. 

 

Ne znam šta da mislim 🙈

Link to comment
Share on other sites

Postaje već malo degutantno ovo prozivanje Đorđevića. Ok, nije krem de la krem evropskih trenera niti neki taktički mastermajnd ali koliko je uopšte takvih? Čovek ipak ima neki solidan trenerski CV, a igrački - da ne govorim. Ne vidim gde je on tako strašno fejlovao da ga se konstantno proziva.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Postaje već malo degutantno ovo prozivanje Đorđevića. Ok, nije krem de la krem evropskih trenera niti neki taktički mastermajnd ali koliko je uopšte takvih? Čovek ipak ima neki solidan trenerski CV, a igrački - da ne govorim. Ne vidim gde je on tako strašno fejlovao da ga se konstantno proziva.

Očigledno je :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Postaje već malo degutantno ovo prozivanje Đorđevića. Ok, nije krem de la krem evropskih trenera niti neki taktički mastermajnd ali koliko je uopšte takvih? Čovek ipak ima neki solidan trenerski CV, a igrački - da ne govorim. Ne vidim gde je on tako strašno fejlovao da ga se konstantno proziva.

Više sam u šali napisao na komentar Dame da ne zna šta da misli. Prilično sam indiferentan što se tiče Đorđevića. 

 

@Ne sam Safete Ako može objašnjenje šta je očigledno? Ne razumem tvrdnju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Monaco izgleda niko nije obavestio da ne igraju vise EC? 

Bas se stisla knezevska porodica😀

 

Da, skromno to deluje za sada.

 

Promaklo mi je da su doveli Rašida, radujem se što ću ga konačno gledati u EL, makar u ovim poznim godinama.

 

Nešto mislim da će dovesti bar jedno vrhunsko pojačanje, mada ko im zna.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Da, skromno to deluje za sada.

 

Promaklo mi je da su doveli Rašida, radujem se što ću ga konačno gledati u EL, makar u ovim poznim godinama.

 

Nešto mislim da će dovesti bar jedno vrhunsko pojačanje, mada ko im zna.

Tesko da ces da ga gledati u EL, on je tu bio samo da popuni broj u zavrsnici lige.😛 Rekoh odmah kad su objavili njegov potpis da su to dva potpuna razlicita stila igre i da se nece od on najesti leba tamo.

 

Videh pre neki dan pominje se neki tim u Spaniji i to bi vec moglo da mu legne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...