Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

38 minutes ago, Sector said:

Sertac SanL potpisao za Barsu.

 

Po meni je on klasican sistemski igrac Atamana. Barsa nastavlja sa praksom dovodjenja igraca koji su u drugom klubu dostigli svoj vrhunac. 

 

Raspad u najavi.

 

 

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mislim da Sanli nije potpisao za Barselonu a Mahalbasic ce zavrsiti samo PO za Monako,povredio im se drugi centar. Paris Lee je strasan igrac i dobar ubod Monaka i ako nije zvanicno.

 

 

Po meni je Rašid jedan od najpotcenjenijih evropskih igrača. Kakvi su bezveznjaci igrali EL, a on samo par tekmi sa 22 godine.

 

Mislim da je sasvim upotrebljiv igrač.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Chaos Is Me said:

Au, kakva bezvezna kupovina Barse, kupuju svakog ko ih je natrpao bez gledanja šire slike. Šanl pola cifre iz ugovora da da Atamanu.

                                                                                                                                                                                                               Vasi

 

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da smo se mogli umesati u trku za potpis, ali se nadam da je bar neko iz kluba u kontaktu sa nasim bivsim igracia, trenerima. Evo alimpije je imao bas zanimljivu selekciju ove godine i lepo je on to vodio. Nadam se da ga je neko priupitao, ej kakav je taj peters ima li kvalitet za backup pleja? Kakav je taj shayok? Stalno kukamo kako necemo americke macke u dzaku, a ovo se nacrtalo da uzmes coveka relativno ispod radara

Edited by Nate
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Raspad u najavi.

 

 

 

 

Po meni je Rašid jedan od najpotcenjenijih evropskih igrača. Kakvi su bezveznjaci igrali EL, a on samo par tekmi sa 22 godine.

 

Mislim da je sasvim upotrebljiv igrač.

Jeste..ali mislim da Mitrovic hoce da vidi kako reaguje na fizicku kosarku koja je u Francuskoj dominantna,ako se tu nesto pokaze, mozda ga i produze.

 

On je los u odbrani, spor, slaba atletika...na drugu stranu fizicki je jak ko bizon, stamen,ima odlican pregled igre, imao je i tripl dabl...neka relativno old school  petica...Problem ce mu biti odbrana i koliko realno moze izdrzati u jakom intezitetu igre..

 

Al, slazem se da koje sve igrao,on bi trebao lagano proci..ima smeka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mili said:

Lijte kise ladne vode Djordi ode Djordi ode

 

E doktore Nebojsa, sto si mazao, mazao si, dzaba nam sada, ode mast u propast 🙂 

 

Mada, cenim da ovo znaci da necemo gledati neke London Towers-e ili Darusafake sponzorisane od sponzora lige... Sto je dobro.  

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

 

E doktore Nebojsa, sto si mazao, mazao si, dzaba nam sada, ode mast u propast 🙂 

 

Mada, cenim da ovo znaci da necemo gledati neke London Towers-e ili Darusafake sponzorisane od sponzora lige... Sto je dobro.  

Ništa se tu neće menjati, pare su u pitanju ... uzeli mu ključeve od sefa i to je to. :classic_biggrin:

Quote

Jordi Bertomeu to remain as Euroleague CEO as shareholders clubs will manage board.

 

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, propolis said:

 

Prepravio malo 😎

 

To bi bilo najlogicnije i za njega i za Zalgiris koji ostaje bez dosta igraca iz ove sezone. Njihov najbolji igrac Grigonis posle sjajne sezone prelazi u CSKA sa kojim je potpisao ugovor na 3 sezone.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Borca said:

 

To bi bilo najlogicnije i za njega i za Zalgiris koji ostaje bez dosta igraca iz ove sezone. Njihov najbolji igrac Grigonis posle sjajne sezone prelazi u CSKA sa kojim je potpisao ugovor na 3 sezone.

 

Grigonis je vise bek nego krilo i njima je falio Garino. Ne znam kakva je situacija sa njim,ali i ako ce igrati sledeću sezonu fali im drugo krilo tako da je nekako prirodno da se vrati u Žalgiris.

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno nisam mogao da provalim da li Tito misli da je puno ili malo.

 

Po meni sasvim ok cena, kod Rusa je gotovo uvek neto cifra u pitanju. Grigonis odličan igrač i čekaju ga 3 godine koje bi trebale da budu vrhunac njegove karijere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...