Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

16 hours ago, Kankkunen said:

Možda i ovaj drugi sa slike krene istim putem ... Zo je izgleda završio svoje, Bobi Dikson penzija, Sipahi je za domaćicu ...

 

Mozda mada Emiliano kaze da gledaju nesto malo skuplje od Stefana

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Posle ubrzo jos jedna vest na Sportandu gde se aludira da bi Trinkijeri mozda mogao biti zamena

 

Quote

In this sense, there are delays in the announcement of the extension of Andrea Trinchieri with Bayern Munich. A close connection for an all-Italian duo at the helm of the Turkish club next season?

 

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Borca said:

 

Posle ubrzo jos jedna vest na Sportandu gde se aludira da bi Trinkijeri mozda mogao biti zamena

 

 

 

Najveća glupost koju bi Fener mogao da napravi je da otkaze Kokoskova koji je imao finu sezonu računajuci silne povrede.

Taj otkaz bi mozda imao smisla samo ukoliko Zoca planiraju da vrate.

 

Sto se tice igrackog kadra sa produžetkom Pjera i potpisom Bukera lepo su popunili unutrašnju liniju i sada treba spolja nadograditi Dekoloa, Gudurica i ako tu pogode mogli bi imati sampionsku ekipu.

 

Prvi plej,drugi plej

Dekolo,Guduric, Mahmutoglu

Pjer,Ulanovas, Biberovic

Veseli, Bartel,

Buker, Duverioglu,

 

Pored ovih 12 igrača verovatno ce ubaciti jos 3 mlada igrača,a verujem da bi pravi potez bio dovodjenje Guvena iz Afjona,mladog perspektivnog centra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pravi igrač za Oly je Walkup, krvava kolena all the way.

 

Zar nije bila vest da je Henry dogovorio sve sa Realom? Vidim sad se otimaju svi oko njega.

Pominjan je i NBA, čini se da su NBA klauzule problem, slično se dešava Pangos - Zenit ... za klubove je to veliki rizik.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, interesantan potpis. U sustini, Mahalbasic je sve suprotno od onog sto je Monako forsirao prethodne sezone. Videcemo kako ce proci ova saradnja ali nisam neki optimista. 

 

Na drugoj strani, Costello je tipican potpis Baskonije i igrac kakve oni vole godinama unazad. Mislim da ce dobro ce se dobro pokazati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...