Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Bravo Vaso i Otomane. Kruno prelomio onom ala Bogdan trojkom...ritam u trecoj cetvrtini prelomio Singlton onom blokadom i Vaso no look dodavanjem. Real se drzao onim ludackim skokovima u napadu. 

 

Al neverovatno kako se Vasi smrzne govno kad god je najbitnije. Zadnja 3 minuta kao da je bezao od lopte, jednom sutnuo trojku al bolje nije. Stisni petlju Vaso majku mu. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Trinki jeste Trener i Fajter ali govedo je moralo nešto da spusti Mesini na pozdravljanju...i onda neko proseravanje Šildsu.

Luča mukica oće da se otvori na rebra...nie upalio mašinu kad je najpotrebnije.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nlavrnja said:

Nije trebalo Trinki da trazi TO, gotovi su ovi bili, bukvalno res peceni, usrali bi neko preuzimanje glat 😟

baš sam i ja to pomislio, na neku ludost uvalili bi trojku i dobili meč. ipak Armani je bio bolji i zasluzeno ide na F4. Bajern je napravio veliki uspeh ove sezone, naravno Trinki je tu najzasluzniji.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Del Piero said:

Bayern sa -12 do -2 za minut + imaju loptu i napad za izjednacenje ili pobedu.

 

Nestvaran je Bayern, nekako se uvek vrate u mec.

Znam da je onaj lik banovan, pa je glupo sto uopste pominjem, ali jos jedan dokaz koliko je kosarka nepredvidiv sport i kako su apsolutne gluposti ispisane na temu Efes vs Real prethodnih dana zbog lika koji zna kako se namestaju tekmetm i kako ce se sve saznati za 10+ godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Znam da je onaj lik banovan, pa je glupo sto uopste pominjem, ali jos jedan dokaz koliko je kosarka nepredvidiv sport i kako su apsolutne gluposti ispisane na temu Efes vs Real prethodnih dana zbog lika koji zna kako se namestaju tekmetm i kako ce se sve saznati za 10+ godina

 

Ma jok, Jordi nazvao Messinu i javio mu da je previše ljudi prebacilo program i da brže-bolje učini nešto da vrati ljude i da sponzore zadovolje. 

Edited by Sharp
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...