Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Radošević odlicno brani pik end rol.

Bajern ce vrcs pobediti,a i dalje verujem da uzimaju seriju.

 

 

 

Edit,ala sam omasio. Ne mogu da verujem koje su kese Boldvin i Rejnolds kada se treba igrati prava košarka.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Realno Armini je prilično kompletna ekipa, svidja mi se kako je sklopio to Mesina, jes da su matori, ali mogu svakom da nanesu štetu. Ima tu svega, šuta, atletike, dobre organizacije, divljanja, igrače koji igraju u oba pravca, odbrane, zaštite obruča, baš svega.

 

Mislim da je Bayern propustio svoju šansu u prvoj utakmici, ovo ide na 3:0.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dorcol said:

Najbolji tim 21. veka. Jedino je Barsa 2010. konkurencija. Ali treba zaokruziti titulom. A ne kao Madjari sa Puskasom.

Treba a cekaju je dve godine sto je jos veci kuriozitet.Ovo sto igra Efes je toliko savrseno da kosarka izgleda kao izuzetno jednostavan sport,ja nzm dali su i igraci Efesa svesni kako su to automatizovane kretnje svih igraca ma ko god da udje u igru i kako svi imaju svoju rolu svako svakome veruje jos nesto sto do sada nije vidjeno jesu odluke igraca na terenu koje su neverovatne cak i kada se cini da su u bezizlaznoj situaciji.Svako ko je trenirao kosarku zna da je ovo najvisi nivo kosarke.Definicija tima,da ne duzim.I jeste bilo to dobrih ekipa kao i pomenuta Barsa ali na ovom nivou ipak ne.Zelim da osvoje i steta sto se igra F4 a ne kao plejof al ok stara prica.

I jos nesto,ovaj Real je daleko od lose ekipe cak i bez Deka vidimo u ACB ligi a i idealan spoj mladosti i iskustva,medjutim Efes ih je sveo na nivo Burse.Odbrana tek Efesa posebna prica.Da je Real protiv bilo koje druge ekipe igrao bilo bi na 4-5 sigurno i svi mecevi sa jednocifrenom razlikom.

Edited by Vautren23
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dorcol said:

Najbolji tim 21. veka. Jedino je Barsa 2010. konkurencija. Ali treba zaokruziti titulom. A ne kao Madjari sa Puskasom.

 

Fener 2017-te

Slukas,Bogdanovic,Kalinic,Vesely,Udoh

Cska 2016-te

Teo,Dekolo, Higins,Hrijapa i Hajns

Back to back Olija 

Slukas,Spanulis,Papanikolau,Printezis

 

Bilo je dosta dobrih ekipe u El 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Fener 2017-te

Slukas,Bogdanovic,Kalinic,Vesely,Udoh

Cska 2016-te

Teo,Dekolo, Higins,Hrijapa i Hajns

Back to back Olija 

Slukas,Spanulis,Papanikolau,Printezis

 

Bilo je dosta dobrih ekipe u El 

 

 

 

 

 

Real 2014 bih isto ja dodao.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice fluidnosti u napadu, mozda jedina uporediva ekipa je onaj Makabi iz 2004 ili 2006 sa Parkerom i Vujicicem.

Podsecaju me na njih.

 

Naravno, bilo je dosta dobrih ekipa, al ovde govorim samo o slicnosti u fazi napada.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Losmi17 said:

Rutinira Milano sad trinku, al nisam odusevljen.

Otprilike je sve to soliranje keve pantera, sildsa, caca i dilejnija.

Pa sta drugo moze biti? obicno jedan kosarkas sutne loptu, ne mogu svih 5 zajedno da sutnu loptu u kos.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

da sačekamo sa pohvalama dok nešto ne osvoje

 

Nažalost, sve je neizvjesno, ne odlučuje samo suhi kvalitet. U Turskoj dnevno više od 50.000 zaraženih, ko zna može li se Efesu desiti nešto slično Feneru uoči CSKA, da preko noći ostanu bez pola tima. Pogotovo što moraju igrati i domaće utakmice.

 

Mislim da su Efesu trebali dodijeliti titulu u prošloj sezoni jer je odigrano više nego dovoljno ligaškog dijela takmičenja (28 od 34 kola), što je potpuno drugačiji format od nokaut-sistema Eurokupa gdje je bilo neizvedivo nekoga proglasiti prvakom 

 

Plus, sumnjam da bi se neko previše bunio da je Efes proglašen prvakom jer Efes nikome nije konkurent na nekim vječitim listama šampiona.   

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Losmi17 said:

Sto se tice fluidnosti u napadu, mozda jedina uporediva ekipa je onaj Makabi iz 2004 ili 2006 sa Parkerom i Vujicicem.

Podsecaju me na njih.

 

Naravno, bilo je dosta dobrih ekipa, al ovde govorim samo o slicnosti u fazi napada.

 

Meni Efes izgleda kao prekopirani Cska iz te 2016te. 3 spoljna igraca koji su odlicni ballhandleri i poenteri i unutrašnja linija koja sluzi za odbranu.

Hines i Dunston indeticne undersize petice, a sa obzirom i da su prvi takvi u El moze se reci i prototipovi modernih centara.

 

Cska iz te sezone je bio dosta efikasniji od danasnjeg Efesa, 90ppg sto je impresivno.

 

Edit,Efes je za klasu bolja defanzivna ekipa od tadašnjeg CSKA.

 

 

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Poenta je da nema nekog flowa u napadu i uigranih akcija vec se svodi na igru 1 na 1, ili 1 na 5 nekad.

Pametnjakovicu.

Ipak, cini se da ce ta grupa gradjana napokon igrati f4, posle 30ak godina.

Sorry nisam stavio neki smajli na prethodni kvote

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...