Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Vec sam krenuo da pisem kako je Trinchieri ove sezone sa kamatom naplatio sve sto je sa Bambergom uspeo da izgubi u neizvesnim zavrsnicama, a onda se dogodi ovo.

 

Bayern je bio zreo da izgubi nakon onog suludog suta za 3 Zipsera iz timeuota, ali nekako su dobili dva bacanja iz toga.

 

Svaka cast Mesini na akciji, ali kada na sekund do kraja primis zicer iz auta to ide odbrani na dusu.

Link to comment
Share on other sites

Eto, sve ono sto sam pisao je stalo u mec Armani - Bayern.

 

Armani je dosta bolja ekipa, dosta vise tu kvaliteta ima i sposobni su i da se vrate iz velikog minusa. Pobeda protiv njih je zaista velika i Bayern je bio blizu, ali imaju nesrecu sto ih Baldwin kanali kad god je bitno, a i inace su jako skromna ekipa. Sve pohvale za Gista i mirnocu sa linije bacanja, Siska i sjajnu asistenciju i poslednju akciju Armanija.

 

Da je ovo bilo u regularnom delu gledali bi +25 za Bayern i onda bi govorili kako je to realno, Bayern mnogo bolje igra i slicne price. Prosto, ovakvi mecevi bi morali da budu mnogo cesci i u regularnom delu, ali Bartomeu uspesno ubija evropsku kosarku i ona ce uskoro biti sahranjena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Borca said:

Sjajan specijal Mesine na zadnjem ubacivanju lopte, logicno je da su se Pantera najvise plasili i da je on bio "mamac" za odbranu Bajerna ali su i daleko dodavanje iz auta i polaganje Leday-a bili odlicni.

 

Sličnu akciju je Trinkjeri odigrao sa Lendejlom protiv Zvezde u kupu cini mi se 🤔

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MrTripleDouble said:

Jel gledao neko ruski stream preko Ace Streama? :classic_biggrin: Kakva je ladovina ovaj matori koji prenosi, lik celu utakmicu prenosi u istom tonu, kao da cita vesti na dnevniku. Nije povisio glas cak ni kod kosa za pobedu. :lol_2:

Imam osjećaj da smo slušali istog lika. Odličan je ... ali za kakve komemoracije.

 

 

 

 

 

Dobio sam od ove tekme tačno ono što sam tražio i što mi je falilo dosta vremena. Stvarno, ako se Bajern oporavi od ovakvog poraza onda zaslužuju i finale.

 

Nego, treba li Djordjo i dalje da rasformira ovaj tim???

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

 

Zasticen je ko beli medved jbt. Sest bacanja dobio za 7 minuta.

Jeste, ali je i majstor da proda kontakt, plus su mu zavrsnice oko obruca fantazija, pogotovo one iz koraka i sa kontra noge. 

 

 Na drugoj strani se i Lundberg zapalio i CSKA za dva minuta od -5 do +5. Rotacija Fenera od 3 do 5 je jeziva, upravo gde je CSKA najjaci.

 

Vrlo verovatno ce i ovo da bude stoka razlika kao sinoc Efes-Real

2 minutes ago, odupri se ludilu said:

Izvinjavam se sto nisam pratio na casu zna li neko zašto fenjer vodi neki brkati turcin a ne binsr!?

Nekoliko igraca Fenera je zarazeno, a Kokoskov izostaje zbog covid protokola.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...