Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Quote

Donatas Urbonas

@Urbodo·44m

 

Seven Euroleague clubs (Zalgiris, CSKA, Efes, Milano, Maccabi, Olympiacos, Panathinaikos) secretly met in Athens last Sunday to discuss their concerns about some financial affairs managed by Jordi Bertomeu & the Euroleague, according to sources. Official moves are expected soon.

 

Link to comment
Share on other sites

Barcelona -Zenit: Ne verujem da ce ovde biti 3:0, nije Barcelona navikla da igra punim gasom i nece bas insistirati da sve zavrse u 3. Mislim da ce biti 3:1.

 

Efes - Real: Realu su povredjena dvojica bitnih igraca, a jos dvojica su otisla. Da se ne lazemo, Campazzo - Llul - Deck - Randolph - Tavares je njihova prva petorka, znaci da su ostali samo sa Tavaresom. Laganih 3:0 za Efes, deluje da su usli u formu.

CSKA - Fenerbahce: CSKA bez prvog pleja i prvog centra, ali su i dalje brutalno jaki. Fenerbahce nije bas toliko slab da izgubi 3 u nizu, ali ne mogu do majstorice - bice 3:1.

 

Armani - Bayern: Mora negde i da se igra majstorica, a ovde mislim da ce se igrati i da ce bayern da je dobije. Trinchieri je jedan od fenomenalnih resenja za klubove sa manjkom kvaliteta, a poznato je da tim koji dise kao jedan igra bolje od ekipe pune odlicnih individualaca. Armani je imao dobru sezonu, ali je to vise skup velikih imena koja su sada veterani, a PO je sasvim druga prica.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Losmi17 said:

Ni sam zenit ne veruje da ce uzeti 2 pobede barsi.

 

Ne verujem da bi se Paskval slozio sa tobom.

Oni su ove sezone 1:1 u međusobnom skoru,a Zenit nije bio kompletan na obe tekme. 

Sve zavisi kako ce čuvati Pengosa i ukoliko bude preko 50% iz igre verujem da mogu do jedne,a mozda i dve pobede.

 

Link to comment
Share on other sites

Krece veceras

 

19h Efes-Real

20:45 Armani-Bajern

 

Sutra 

 

19h CSKA-Fenerbahce

21h Barselona-Zenit

 

U cetvrtak opet igraju danasnji parovi, a u petak sutrasnji (na istim terenima naravno posto je sistem na 3 pobede 2-2-1).

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, Ponitka se povredio i propustice ostatak sezone. On je glue guy tamo, radi veliki deo posla i u kreaciji i na skoku. Tesko ce bez njega Zenit i do jedne pobede, steta.

 

Jos sto se tice Zenita, Pascual produzio ugovor na jos dve godine. Ovo verovatno i znaci da ce oni dobiti WC za sledecu sezonu, jer ne vidim soluciju da se ovakav trener bakce po Evrokupovima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...