Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ne znam sta vi gledate ali Lorenco je najomrazeniji igrac medju navijacima Fenera lik ima IQ 20 uzasan kosarkas,osim Lorenca drugi najomrazeniji je Bartel pa Melih.Govorim o ovoj sezoni a Duvaerioglu,Eddie,Ulanovas se takodje cesto kritikuju tako da od tih 6 igraca bar pola ce otici na kraju sezone sigurno.

 

Veseli izgleda da je teze povredjen i nece biti spreman za nokaut fazu,ako tako bude ne verujem da Fener moze na Final 4.Nemaju oni kvalitet da izbace bilo koju od prvih 4 ekipa.

Edited by Vautren
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

 

Teoretski, Efes moze do drugog mesta ako CSKA izgubi i od Asvela i od PAO, a Efes dobije Armani. 

Gotovo da nema sanse da CSKA izgubi obe.

 

Racunao sam da su sanse za takav razvoj situacije skoro pa nikakve.

 

2 hours ago, Kooineeperk said:

Kojom magijom?

 

Sve i da pobedi Real u Istanbulu, 4. ce biti ili Armani ili Bajern. 

Ukoliko Fener pobedi Real, 4. ce biti ili Fener (ako izgubi Armani od Efesa) ili Armani (ako pobede Efes). 

Dakle Real ne moze bolje od 5. mesta. 

 

U pravu si, iz nekog razloga sam mislio da je Real dobio bar jednom Armani, ali ocigledno to nije slucaj.

 

U svakom slucaju, ako Real dobije u gostima, najverovatnije ce Fenerbahce, Armani, Zenit, Bayern i Real imati po 20 pobeda.

 

Ovde Fenerbahce ima 4-4, Armani 6-2, Zenit 2-6, Bayern 1-7 i Real 6-2 pa bi poredak bio 4. Armani, 5. Real, 6. Fenerbahce, 7. Zenit i 8. Bayern.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Kankkunen said:

Kakve veze imaju navijači Feera, i koga zabole šta oni vole ...

Pa koga onda zabole sta navijaci Partizana i Zvezde odnosno svi ovde na forumu pricate o bilo cemu?Valjda ljudi koji prate klub svakodnevno najbolje znaju sta se desava.Inace Lorenco se raspada u svakoj utakmici ako uopste pratis.

Edited by Vautren
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vautren said:

Pa koga onda zabole sta navijaci Partizana i Zvezde odnosno svi ovde na forumu pricate o bilo cemu?Valjda ljudi koji prate klub svakodnevno najbolje znaju sta se desava.Inace Lorenco se raspada u svakoj utakmici ako uopste pratis.

 

Omasio si kos, airball, ovde je rec o tome sto Plavsic ima neki pik na Lorenca, a ne o tome sta misle navijaci o Lorencu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Omasio si kos, airball, ovde je rec o tome sto Plavsic ima neki pik na Lorenca, a ne o tome sta misle navijaci o Lorencu. 

Nisam omasio poenta je da je upravu sto se tice Lorenca a dovoljno je da pogledas koji mec,cak i da ima pik upravu je u ovom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vautren said:

Pa koga onda zabole sta navijaci Partizana i Zvezde odnosno svi ovde na forumu pricate o bilo cemu?Valjda ljudi koji prate klub svakodnevno najbolje znaju sta se desava.Inace Lorenco se raspada u svakoj utakmici ako uopste pratis.

Plavsicu ti li si?Raspada se u svakoj utakmici malo sutra.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Guru said:

Ja ne znam da li u EL ima 15 plejmejkera koji su bolji od Zoa, mislim da nema... Čuj on užasan košarkaš, bukvalno niđe veze.

ima losu sezonu u feneru. da li je fener prevelik zalogaj za njega ili je u pitanju samo losa sezona ne znam. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

Zo igra losu sezonu ispod ocekivanja, ali to svakako nije razlog da ga komentator na utakmici naziva uzasnim.

Zalosno je sto niko ne gleda kosarku objektivno vec su cak i na Evroligaskom topiku prepucavanja Zvezda-Partizan.Svako normalan vidi da ocajnu sezonu ima i da vise steti igri Fenera nego sto koristi sad koju ce rec upotrebiti komentator stvarno nije bitno.

Link to comment
Share on other sites

Tragikomicno je koliko mashish sve poente. Da li si pratio dosadasnja Plavsiceva izlaganja apropo Lorenca? Da dok je bio i u CZ - kad kiksne pljuvanje na sva usta, a kad pokida (a kad je kidao, kidao je samo tako) cuti kao mulac. Ista prica vazi i za Kuzmanovica. Perfidno, namera ocigledna. Dalje, ovde ni u jednom trenutku se nije komentarisalo kako Braun utice na igru Fenera, a jos manje misljenje Fenerovih navijaca.

A prebacivanje na CZ-Part teren je tek smesno. Ajde, mozda ima pristrasnih, MOZDA, ali je forumaska legenda realni, Partizanovac, napisao u jednoj recenici sustinu... Tako da ili trolujes/spinujes ili si Plavsic, ili neznalica. Diskutovati o Braunovoj sezoni je skroz ok, a abolirati Plavsica za svoje komentarisanje i licni animozitet je totalni promasaj.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geronimo said:

Tragikomicno je koliko mashish sve poente. Da li si pratio dosadasnja Plavsiceva izlaganja apropo Lorenca? Da dok je bio i u CZ - kad kiksne pljuvanje na sva usta, a kad pokida (a kad je kidao, kidao je samo tako) cuti kao mulac. Ista prica vazi i za Kuzmanovica. Perfidno, namera ocigledna. Dalje, ovde ni u jednom trenutku se nije komentarisalo kako Braun utice na igru Fenera, a jos manje misljenje Fenerovih navijaca.

A prebacivanje na CZ-Part teren je tek smesno. Ajde, mozda ima pristrasnih, MOZDA, ali je forumaska legenda realni, Partizanovac, napisao u jednoj recenici sustinu... Tako da ili trolujes/spinujes ili si Plavsic, ili neznalica. Diskutovati o Braunovoj sezoni je skroz ok, a abolirati Plavsica za svoje komentarisanje i licni animozitet je totalni promasaj.

Trolujem spinujem?Au gde ide ovaj svet....jel ovde po komandi mora da se pise?Eto ja se slazem sa Plavsicem oko Lorenca i sta sad jel zabranjeno?Neznalica sam jer vidim da Lorenco ocajno igra,ok.

Edited by Vautren
Link to comment
Share on other sites

Situacija je vrlo jasna. Da li u EL ima gorih igraca ili igraca s losijom formom od Lorenza?

Odgovor je da.

Da li Plavsic te igrace naziva uzasnim kosarkasima?

Odgovor je ne.

 

U pitanju je licni animozitet, i za ovo bi morao da popije kaznu jer je sad vec presao neke granice.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Vautren said:

Trolujem spinujem?Au gde ide ovaj svet....jel ovde po komandi mora da se pise?Eto ja se slazem sa Plavsicem oko Lorenca i sta sad jel zabranjeno?Neznalica sam jer vidim da Lorenco ocajno igra,ok.

Znas kako.Drugo je kad ti i ja kazemo da je Zo-los, neznalica ali kad Plavsic kaze kao neko radno lice koje komentarise utakmicu na tv-u je vec nesto drugo,

Jer nas dvoje ce cuti par 100 ljudi ako i toliko dok za Plavsica baza je kudikamo veca.

A i usput je neprofesionalno ubacivati svoje licne stavove i misljenja(donekle) kad kao komentator moras da budes neutralan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Losmi17 said:

Situacija je vrlo jasna. Da li u EL ima gorih igraca ili igraca s losijom formom od Lorenza?

Odgovor je da.

Da li Plavsic te igrace naziva uzasnim kosarkasima?

Odgovor je ne.

 

U pitanju je licni animozitet, i za ovo bi morao da popije kaznu jer je sad vec presao neke granice.

sta bi mogao biti razlog licnog animoziteta?

a) braun je plavsicu jednostavno odvratan bez ikakvog razloga

b) plavsic je imao kombinaciju da dovede drugog pleja u zvezdu kad se pravo ni od kuda pojavio braun

c) plavsic je na neko zvezdino gostovanje poveo i devojku i zatekao brauna kako je hebe u wc aviona.

kako je pljuvanje pocelo od prve EL utakmice protiv PAOa u atini sva tri opcije su podjednako moguce.

Link to comment
Share on other sites

Baš je sranje što se regularni deo ne završava poslednjim kolom, nego će se čekati sledeća nedelja i mečevi nadoknade.

 

Tko će na F4? Ja bih rekao da su Barsa i Efes sigurni, a sve ostalo je up for grabs. CSKA jeste slabiji bez Džejmsa, ali njima je domaći teren u plej-ofu ogromna prednost u svakom pogledu, tako da verovatno jesu blagi favoriti protiv koga god da igraju, a ja ću 100% da navijam za njihovog protivnika. Postoji značajna verovatnoća da će Armani i Fener da međusobno podele 4. i 5. mesto. U tom potencijalnom duelu ja dajem veće šanse Armaniju ako Fener ostane bez Veselog, jer prosto nemaju zamenu za njega.

 

Tako da bi moja najrealnija varijanta bila Barsa, Efes, CSKA, Armani. Kao potencijalno iznenađenje jedino vidim Baskoniju, i dalje najluđu ekipu u EL, dok su ovi ostali ili nedovoljno kvalitetni ili u lošoj formi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam Real Oly i nijedan igrac Olija trenutno na terenu ne nosi nikakav steznik,zavoj,helanke...old school [emoji3590]

To je zbog čiča Spanulisa...kada on u svojoj pedesnekoj ne poseže za ikakvom potporom ili hipsterskom dekoracijom i njima blam da se kindjure. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Situacija je vrlo jasna. Da li u EL ima gorih igraca ili igraca s losijom formom od Lorenza?

Odgovor je da.

Da li Plavsic te igrace naziva uzasnim kosarkasima?

Odgovor je ne.

 

U pitanju je licni animozitet, i za ovo bi morao da popije kaznu jer je sad vec presao neke granice.

Vidi ja nisam negirao da ne postoji licni animozitet ali je sve to na nivou pretpostavki a i stvarno me nije toliko briga.Dali je Lorenco jedan od kosarkasa od kog se mnogo ocekivalo a koji je najvise podbacio u celoj EL odgovor je da.Dali je Plavsic konkretno oko toga upravu jeste i tu se slazem.Da razjasnimo i da ne guramo tu pricu oko Plavsica vise.I jos samo ovo da kazem o Lorencu.On je dobijao mnogo vecu minutazu na pocetku i igor ga je cak planirao za startnog pleja.Sada igra na kasicicu a i to sto igra je lose.Gubi lopte kao na traci,samopouzdanje nema,sut nema,asistenciju nema,ocigledno da ni igru Fenera mnogo ne kapira,sto je jos tuznije ni u Turskoj ligi nije nista bolji gledaj Kajla npr doso juce sto se kaze postao bitan sraf u igri Fenera centar koji ima 3x bolji sut od Lorenca.Jedino sto ima Braun jeste prodor gde je fizicki jaci plus dobar raspon ruku ali dzabe to kad od 6 prodora 3 ili popije bananu ili se izblamira jer se zaleti kao majmun a ovo je ipak Evroliga nije ABA.Mislim da ce za 2god biti u nekom Evrokup timu gde ce mu dozvoljavati da divlja ili u Kini jer on samo tako moze da funkcionise iz kvantiteta da pravi statistiku i lazni kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li si ti stvarno glup ili jednostavno trolujes ljude? 

 

Kakve zaboga veze imaju kvaliteti i mane igraca sa tim da ga komentator naziva uzasnim kosarkasom? Njegov posao nije da igrace naziva uzasnim kosarkasima, sve i da je najgori igrac EL a ima 50 losijih igraca. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...