Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Just now, realno *w said:

Odakle Lasu ideja da će Kerol za 6 sekundi da pretrči ceo teren i iskreira sebi poziciju?

Meni je delovalo kao improvizacija samih igrača. A zašto Laprovitola nije dobio loptu pa dodao, i ja se pitam.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

Real će verovatno morati da se otvori za nekog top pleja od preko bare uz preterano obeštećenje ako neće da im ovaj gaučo i lažni Ljulj izmrcvare igru.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

... za Real.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da nisam očekivao Armani pri vrhu. I dalje mislim da će da se raspadnu kad krene da se lomi ali za sada stvarno igraju iznenađujuće dobru odbranu. Takođe, očekivao sam da Bayern krene da pada, dobro su se i držali do sad. Obožavam da gledam Zenit, fenomenalno izgledaju i tu apsolutno svako zna šta treba da radi, gde da se kreće i kako da igra, čak i ovi Rusi daju doprinos. Xavi je stvarno taktički genijalac. Ipak, oni treba da pale sveću svaki dan za zdravlje Pangosa jer zamenu za njega nemaju, sve ostale nekako mogu da nadoknade. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 12Laki said:

Bas je los gubitnik Trinkijeri.

Kosarkaski Klop.Kada se redjaju pobede sve je fino onda idu doskocice i posalice, cim krene da gubi odmah krece da sutira reklame i da pokazuje nepostovanje prema protivnickom treneru

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...