Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Nije mi tesko da priznam da je Zvezda definitivno stub srpstva. Ona stvarno zna kako se proslavlja Bozic, od srca joj hvala.

 

Jeste utakmica uglavnom bila festival neuigranosti, ali sve je dobro sto se dobro svrsi.

 

I da ne zaboravim, srdacan pozdrav klubu koji je dozvolio navijacima da prisustvuju ovom lepom dogadjaju i tako uvelicaju danasnji praznik.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi tesko da priznam da je Zvezda definitivno stub srpstva. Ona stvarno zna kako se proslavlja Bozic, od srca joj hvala.
 
Jeste utakmica uglavnom bila festival neuigranosti, ali sve je dobro sto se dobro svrsi.
 
I da ne zaboravim, srdacan pozdrav klubu koji je dozvolio navijacima da prisustvuju ovom lepom dogadjaju i tako uvelicaju danasnji praznik.
.giphy.gif?cid=349c9dd72be3eeuisqytbgqsbdm9if697guriy6eq4y1lovu&rid=giphy.gif

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Del Piero said:

Kakav sebicluk Jamesa u poslednjem napadu, treba ga istuci za ono.

 

Meni nije jasno zašto nije sutno trojku jer imao otvoren sut,okej bilo je još 5,6 sekundi do kraja napada, ali mislim da je to bila top pozicija da reši. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sector said:

Asvel dobio a licencu na 10 godina. 

 

Trebalo bi i Alba da dobije ali to jos nije ozvaniceno. 

 

Tu licencu je zaslužio Aito legenda!!! 

 

 

 

Nego odlicna utakmica u Pireju i sudije koje opet hebu Trinikjerija. 

Dragojevic nije svirao čist faul nad Cipserom za trojku pri 84:82 na 4 sekunde do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Sector said:

Asvel dobio a licencu na 10 godina. 

 

Trebalo bi i Alba da dobije ali to jos nije ozvaniceno. 

Uzas. Prvenstveno za Asvel. Ali to se desavalo i ranijih godina, kada je Partizan zasluzio da dobije licencu a dobio je koliko se secam Prokom? (neka me neko ispravi)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Evroliga priznala grešku sudija na meču Olimpijakos Bajern.

Lepa praksa da izađu sa saopštenjem posle ovakvih odluka.

 

I sta Bajern ima od toga? 

 

Mora da se uvede celendz bar za zadnjih 5 minuta utakmice. 

Edited by propolis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2021 at 10:15 PM, Chaos Is Me said:

Goldberg na aparatima.

 

Kakvi aparati, davno pokojan bih bio da nisam na vreme shvatio da treba dici ruke od ovolike kolicine sprdnje.

 

Za one koji nisu gledali mec, Alba je u jednom trenutku imala 9/13 sut za 3. Igrali su bez Sive, Sikme, Giffija i Ericssona. Dobro, vratio se Lamers.

 

To je poraz Baskonie, isto kao i poraz Barcelone i Panathianikosa koji su dozvolili da im jedan Asvel sutira 70% za 3 poena.

 

Khimki vise nije ni tuzan, smesno je videti ekipu kao sto su oni i 39 primljenih poena u 3. cetvrtini. Bilo je par meceva koji su opravdali nekadasnji renome takmicenja, ova sezona i jeste dosad najcudnija sto se tice rezultata i neke ekipe koje su na pocetku bile autsajderi ce moci da se bore i za F4 uz malo srece. To su Bayern i Zalgiris, ali to su dobro vodjene ekipe, koje svaki mec igraju maksimalno ozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Golijat said:

Uzas. Prvenstveno za Asvel. Ali to se desavalo i ranijih godina, kada je Partizan zasluzio da dobije licencu a dobio je koliko se secam Prokom? (neka me neko ispravi)

po cemu je partizan zasluzio? i kako je to prokom profitirao vise nego partizan tada sa te dobijene 3 godine licence ili koliko vec?

smesne price, i bezanje iz realnosti u neko ludilo, sto bi rekao kiki..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...