Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

19 minutes ago, djordjem said:

 

Ne pratiš na času, nisam ni rekao da bi ga tukao, ali zamisli da odigraju jedan meč kao u Rimu 2005, a u finalu ga čeka sveži Guga. 

 

 

Kako je Guga svez kad si rekao da ima dubine u zrijebu,da mu ko nije predao u polufinalu.

Edited by Jerotije Pantic
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sramotno je odigrao Dijego poslednja tri poena u ovom taj-brejku ................... bilo bi sramota da je takav igrac usao u finale Slema ................ Siner je u poredjenju sa Argentincem odigrao odlicna dva seta protiv Nadala ............................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

mene komentatori ponekad toliko nerviraju s brbljanjem o nebitnim i nekorisnim stvarima (mada su nemacki jos i dobri u poredjenju s nekima) da iskljucim ton ako ne nadjem stream bez njih. Nije idealno jer ne cujem lopticu, ali manje me to nervira od neprestanog blebetanja, narocito ako je pristrasno i ne "objasnjava" mi sta se i zasto desava na terenu. Covek bi ocekivao da ovi bivsi teniseri su tu u komentatorskoj kabini da doprinesu da mi gledaoci bolje razumemo taktiku i zasto pojedini igraci udaraju u datom trenutku pojedine udarce. Ali jok! Oni samo blebecu stvari koje bi i mi obicni posmatraci mogli da kazemo u prenosu.

Link to comment
Share on other sites

Meni ne bi previše smetalo, makar bi ljudi najzad shvatili da je GOAT subjektivna kategorija i da onaj ko ima najviše slemova neće automatskim konsenzusom postati GOAT, bio to Novak ili Rafa.

A ako Novak ne prođe danas, barem će Rafa stići Feda, on makar svoje šanse ne propušta.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

Beker sad opet lupeta kako je Novak pre saradnje s njim bio previse pasivan, a da ga je on naucio da bude ofanzivan i da se priblizi liniji! :twak:

Koji idiot je Beker! :puke:

zajedljiv tip, presusio mu je obiljan izvor prihoda, pa sada malo leci frustracije tako sto ce da pecka bivseg ljubimca .....................

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jevrem69 said:

zajedljiv tip, presusio mu je obiljan izvor prihoda, pa sada malo leci frustracije tako sto ce da pecka bivseg ljubimca .....................

Iskreno, slusajuci ga kako prica o Novaku na nemackom ES, pitam se koji li je tacno bio njegov doprinos Novakovoj igri (osim poboljsanja servisa). Sve vreme ide prica kako on kao dobro poznaje Novaka, a onda izvaljuje gluposti da je to strasno.

Cujem od ljudi iz UK koji slusaju Pechija da covek mnogo bolje i kvalitetnije analizira i prenosi meceve.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...