Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

5 minutes ago, NMX said:

Bogami, na stranu Rafina kuknjava, ali ovo malo što gledam, u pravu je za uslove. I ne samo on nego i svi koji su pričali. Em hladno, 14 stepeni trenutno em teška loptica...gledam ovog mučenog Zvereva....drugačije odskok, nekako niži, jbm li ga...ali svima isto pa sad jbg, vanredne okolnosti.

 

Miomir još pijan od Kicbila, definitivno, došao po ček za R1. A i da nije, nema on šansi na šljaci sa ovakvim Švarcmanom. 

 

 

 

A meni se cini da bas visoko odskace loptica :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

A meni se cini da bas visoko odskace loptica :classic_unsure:

 

E...nastavio da gledam Zvereva...i onda taj utisak...da odskače više...a prvo delovalo niže hahahahah

 

I sve mi deluje nekako usporeno...kao slow motion 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

E...nastavio da gledam Zvereva...i onda taj utisak...da odskače više...a prvo delovalo niže hahahahah

 

I sve mi deluje nekako usporeno...kao slow motion 

 

Visok odskok i usporeno, viner je apsolutno nemoguc, to je moj neki utisak

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

:classic_biggrin:

 

 

 

2 minutes ago, Keira said:

Inače RG je isekao deo Djokovicevog presa uoči početka turnira gde se kritički osvrće na nekonzistentnost u sprovodjenju mera zaštite i politike testiranja na virus.

 

 mislim da su mu i ranije zavrsili press konferenciju (posle kritike mera/testiranja)

A nigde ne mogu da nadjem tanskripte, svi raspolozivi video snimci su iseckani, ne cuje se pitanje novinara.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Tako i treba , napraviti sprdnju od Nadalovog kukumačenja pre nego što je turnir i počeo:18:

3 minutes ago, wwww said:
 

 mislim da su mu i ranije zavrsili press konferenciju (posle kritike mera/testiranja)

A nigde ne mogu da nadjem tanskripte, svi raspolozivi video snimci su iseckani, ne cuje se pitanje novinara.

Nema na asapsport ?

Gledala samo ovaj skraćeni deo.

 

Link to comment
Share on other sites

inace, bilo je i jos nekih Novakovih izjava, ali ne vidim uopste video snimak toga (o tome kako je testiran u USA, RImu..., pa su ga ponovo pitali oko DQ...),

 

 

Quote

Anti-Covid-19 tests: anticipation is now taken into account

Roland-Garros' anti-Covid-19 testing protocol has changed for players. Since Friday, anyone who can prove that they had already contracted the virus before the tournament will no longer be suspected of being contagious.


No new positive test for Covid-19 was announced on Sunday by the FFT, during the first day of the Roland Garros tournament, but the theme has not finished talking.

Saturday, the former world n ° 7 Fernando Verdasco, deprived of tournament because of a positive test undergone two days before the draw, was moved on social networks: “To increase my indignation and my frustration, we learn that the rule changed yesterday (Friday) and that Roland-Garros agrees to retest people who have made a positive PCR. "

The 36-year-old Spaniard, who contracted Covid-19 asymptomatically in August, returned to be tested twice after his ouster. Negative both times ...

But in fact, he didn't quite catch the purpose of the amendment in the protocol. "We do not do a second test when it is positive," the FFT confirmed to us on Sunday evening. But as a reminder, each sample tested positive is subject to two evaluation methods and is declared positive if both results are positive. "

On the other hand, Verdasco risks considering himself even more aggrieved when he will have learned where the novelty lies, as the FFT specifies: "The modification of the ARS (Regional Health Agency) is to now accept non-contagiousness on the anteriority of the disease if it is documented by a medical file and validated by medical experts, which is favorable for the players. Unfortunately, we only received this decision on Friday evening. "

In other words, if Novak Djokovic, Benoît Paire, Grigor Dimitrov and any other player (or member of staff) can present proof of their previous contagion, they will no longer be able to risk exclusion at Roland Garros. In any case, not for this health reason.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ali Novak ima ranjive tačke, ramena i lakat.. Neće njemu biti nimalo lako da igra u ovim uslovima. U F Rima se več par puta hvatao i za ledja što je baš posledica  igranja u sličnim heavy uslovima  ..

 

Ako je tako, a mislim da je još rano za neki gen. zaključak, barem dok celo prvo kolo ne bude odigrano i vremenski uslovi više varirali od današnjih, onda je i žreb fairly balanced. Grubo rečeno Nadal je dobio u ove koji preferiraju spin  i viši odskok u svojoj polovini, Novak ove koji udaraju ravnije i odgovara im niži odskok.. A do finala, ihaj ,šta sve može da se desi...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao svi ga porede sa Azarenkom koja opet igra dobro pa kao vredi ga sacekati. A ona je prvo dosta mladja od njega, nema vestacke kukove, a i nju je realno ona borba oko starateljstva sprecila da se ranije vrati u top formu jer nije mogla da putuje i da ima kontinuitet turnira.
Iskreno ne vidim kako moze da bude konkurentan na duze staze bilo gde osim na 250icama, ali moze da se vrati u top 50 sigurno pa mu nece trebati WC.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bas jadno sto ga proziva za ovaj WC, toliki igraci koji nisu uradili ni 10% od onog sto je Marej uradio su dobijali silne WC, zasto ovaj ne bi sad tu i tamo.

A posebno sto je ova godina takva kakva je i sto nije ni mogao da skupi poene i udje u top 100 i sam izbori mesto u glavnom zrebu slema.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Teško je prihvatiti realnost Endiju očigledno.Ne može sa suvi talenat da odigra više od par mečeva. Ti mečevi  su i kada ih dobije , epska muka, kao ovaj na USO, gde je posle Aliasime izgledao kao Sampras lično u odnosu na Endija.

Sinoć je pride delovao potpuno emotivno prazan .Neko ko je bio sasvim drugačiji , reagovao na spoljne i unutrašnje nadražaje čitavom paletom emocija , samo stoji na terenu i posprema loptice u aut. 

Retko se slažem sa većinom stavova koje Vilander iznosi ali ovde je sasvim u pravu, sličan utisak sam podelila i  posle meča.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...