Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Gledao sam malo do prekida mec izmedju Milojevica i Madena, kao da igraju na nekom fjucersu, takav je to nivo igre. Ovaj nas bukvalno nema nijedan adut u igri, pimplerski tenis bez ozbiljnijeg servisa, i to malo sto je igrao nesto rizicnije uglavnom je uspevao da dobije poene, ali cim bi dobio neki takav poen, on bi se opet povukao na 3 m iza osnovne linije i nastavlo da se prebacuje sa protivnikom, i u toj razmeni  ipak bio za nijansu losiji igrac. Zaista je to skromno za nekog ko je pre par godina bio prvi junior sveta, a u svakom slucaju nedovoljno za top 100.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Meni je ostao u glavi jedan njegov intervju za SK kad je već imao 17 godina kao prvi junior sveta, pa kad su ga pitali što nije još počeo da igra na pro nivou, a on vrlo autoritativno izjavio kako se juniorski turniri ne smeju preskakati :classic_rolleyes: ne znam ko mu je time napunio glavu ali već to mi nije bio dobar znak za njegove mogućnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, alcesta said:

Meni je ostao u glavi jedan njegov intervju za SK kad je već imao 17 godina kao prvi junior sveta, pa kad su ga pitali što nije još počeo da igra na pro nivou, a on vrlo autoritativno izjavio kako se juniorski turniri ne smeju preskakati :classic_rolleyes: ne znam ko mu je time napunio glavu ali već to mi nije bio dobar znak za njegove mogućnosti.

 

Ma da, Milojevic je bio prvi junior tako sto je cela njegova generacija uveliko otisla da igra pro turnire, a on igrao juniorske dokle god je mogao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Green23 said:

@Ser Jaime! Rickon! Dickon. Dobio sam potvrdu da će biti minimum 45 sati uživo tenisa na RTS-u. Verovatno će biti i više, u zavisnosti od uspeha naših. 😁

Kad je tenis u pitanju, mnogo je bolje slusati strane komentatore, nego ove nase ''strucnjake''.

 

Tako je i za NBA, prevrne mi se zeludac kada slusam nase komentatore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zreb danas ali ne znam u koliko, valjda u 18h

 

A kisa predvidjena tokom celog turnira, skoro svakog dana po malo ili malo vise 

 

Sada je novi problem za organizatore sto su gradovi okarakterisani kao crvena zona a tu naravno spada Pariz od sutra pod dodatnim restrikcijama tj max 1000 publike umesto dosadasnjeg max 5000 a vec smanjenje na 5 000 je bilo katastrofalno za organizatore

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Ma OK je to od četvrtfinala nadalje, ali treba gomila mečeva da se odigra a samo jedan teren sa krovom. (Koliko sam shvatila oni hoće i juniorske i sve druge moguće mečeve da imaju?) Bilo bi još  super da na kraju ne bude publike pa bar da to ne uzimaju u obzir kad premeštaju mečeve na druge terene.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...