Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ljudi o cemu vi pisete ?

ja sam samo rekao da je sapic bio u pravu kad je rekao da prvi protest nije bio zato sto je vlasnik pekare albanac kako su neki hteli da predstave vec kao odgovor na one fotografije.

i ?

jel nesto nije tacno ?

pri tome, vlasnik pekare se ogradio od svega i izvinio

 

ps ono sto je zanimljivo, u prvom protestu je bilo oko 20-30 ljudi u drugom nesto vise doduse bilo je i vise medija ali recimo oko 50-ak, ukratko mislim da je jasno da milion ipo beogradjana koliko nas vec ima, boli uvo i za ove prve i za ove druge

Link to comment
Share on other sites

 

Prvi protest je imao jos gluplji povod - brat vlasnika pekare se drznuo da pokaze da je Albanac.

To koga boli uvo je jasno samo tebi.

A ovakva relativizacija i stavljanje u isti kos fasista i neonacista (prvi) i ljudi koji se solidarisu sa svojim sugradjaninom u fabrikovanom problemu (drugi) je bedno u najmanju ruku. To sto ti nisi na dovoljnom civilizacijskom stupnju razvoja i to ne razumes nije dovoljno da bi poistovetio druge sa sobom.

Edited by The Walking Dravot
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Gadost meseca svakako, relativizovana odozgo,

kroz strukture vlasti.

Neko je negde pokazao, mozda, ponos svojom etnickom pripadnoscu,

Ali to se na srpskom zove provokaciA.

Srbi su sampioni isprovociranosti, ne propustamo priliku.

Pravo duznost i obaveza da budemo isprovocirani

ne sme se nikada dovesti u pitanje.

 

Posledice ovakvih akcija ce biti vidljive.

Da li je to onda vec precutno postignuta saglasnost da pripadnici nacionalnih manjina

u Srbiji ne mogu vise da pokazuju nacionalne simbole na drustvenim mrezama ?

 

 ? Da li to znaci da su sirom otvorena vrata za sve slicne gadosti

koje ce kreirati nova pravila, nove platforme,

kopati nova dna

po lavirintu srpske politicke divlje gradnje.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Prvi protest je imao jos gluplji povod - brat vlasnika pekare se drznuo da pokaze da je Albanac.

To koga boli uvo je jasno samo tebi.

A ovakva relativizacija i stavljanje u isti kos fasista i neonacista (prvi) i ljudi koji se solidarisu sa svojim sugradjaninom u fabrikovanom problemu (drugi) je bedno u najmanju ruku. To sto ti nisi na dovoljnom civilizacijskom stupnju razvoja i to ne razumes nije dovoljno da bi poistovetio druge sa sobom.

vidim ti si se bas razvio civilizacijski, sram te bilo

 

ne vredi, ocigledno da nemamo iste informacije ili ih razlicito razumemo

 a i mislim da smo se odmakli od teme koja je posvecena oljinoj emisiji

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

I sad kad si logikom i argumentom dobio po njonji, ti bi da se vratimo temi?

 

ljudi o cemu vi pisete ?

ja sam samo rekao da je sapic bio u pravu kad je rekao da prvi protest nije bio zato sto je vlasnik pekare albanac kako su neki hteli da predstave vec kao odgovor na one fotografije.

i ?

jel nesto nije tacno ?

...

 

Nešto?

Ništa.

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ranzo said:

 

ja sam samo rekao da je sapic bio u pravu kad je rekao da prvi protest nije bio zato sto je vlasnik pekare albanac kako su neki hteli da predstave vec kao odgovor na one fotografije.

i ?

jel nesto nije tacno?

 

Na fotografije na kojima je brat pokazao da je Albanac u Beogradu.... a onda dobro...😏

 

samo još nismo čuli da li je za tebe onda taj prvi protest opravdan...

Edited by Eddard
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma oni su napravili vest da plasiraju u medije i zamajavaju narod dok se nesto drugo radi iza ledja. One likove, da kazem ''nacionaliste'' stavio sam navodnike posto mislim da smo svi nacionalisti valjda, dovode i odvode po potrebi, skupe tu neku masu i medije da se malo prica i da se kaze nesto i onda se tu prave vesti. Pa njih je bilo 30-50 pa nek ih je bilo i 100. Dobili su 30x vremena vise od npr protesta 1 od 5 miliona. To dovoljno govori ko stoji iza toga i o cemu se radi.

 

Da nema politicara, svet bi bio 100x lepse mesto, teska govna koja bi zarad svoje koristi odveli ljude u tuce,svadje pa i rat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, fancy said:

I sad kad si logikom i argumentom dobio po njonji, ti bi da se vratimo temi?

logikom ?

argumentom ?!

wtf 

gde ti vidis ijedan argument, sem uvrede nisam dobio nista

 

brat vlasnika pekare je albanac, zamisli jbt ko bi rekao, bas cudno posto je i vlasnik pekare albanac kako to da mu je i brat albanac, ja verujem da su ljudi u borci verovali da je njegov brat grk pa kad su shvatili da je albanac eee jbg ne moze ajde na protest  :twak:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ranzo said:

logikom ?

argumentom ?!

wtf 

gde ti vidis ijedan argument, sem uvrede nisam dobio nista

 

brat vlasnika pekare je albanac, zamisli jbt ko bi rekao, bas cudno posto je i vlasnik pekare albanac kako to da mu je i brat albanac, ja verujem da su ljudi u borci verovali da je njegov brat grk pa kad su shvatili da je albanac eee jbg ne moze ajde na protest  :twak:

Nisi mi odgovorio da li je tebi to normalno

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ranzo said:

logikom ?

argumentom ?!

wtf 

gde ti vidis ijedan argument, sem uvrede nisam dobio nista

 

brat vlasnika pekare je albanac, zamisli jbt ko bi rekao, bas cudno posto je i vlasnik pekare albanac kako to da mu je i brat albanac, ja verujem da su ljudi u borci verovali da je njegov brat grk pa kad su shvatili da je albanac eee jbg ne moze ajde na protest  :twak:

 

Nije mu rodjeni brat vec brat od strica, to je rekao u jutarnjem na TV Prva.

 

A na osnovu cega si zakljucio da je pokazivanje albanskog orla rukama pokazivanje simbola Velike Albanije ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skyglider said:

A na osnovu cega si zakljucio da je pokazivanje albanskog orla rukama pokazivanje simbola Velike Albanije ?

 

A na osnovu cega ti zakljucujes da je pokazivanje tri prsta srpski nacionalisticki pozdrav? Pa, na osnovu opsteprihvacenog znacenja. Nemojte da se pravimo budale ovde.

 

Sto se magaraca koji su deranzirali ovog pekara iz Borce tice, tesko da postoji veca olos od likova koji se kurce nad pripadnicima bilo kakvih drugih grupa kad su u gomili, u vecini i osecaju se bezbedno. Ako su ti magarci oni nacionalisti iz bajki za malu decu o tome kako je nacionalizam dobar ali, eto, ne treba preterivati i zapinjati u sovinizam, neka prodaju svoje stanove po Beogradu i presele se na Kosovo, pa neka tamo nesto objasnjavaju Albancima i poturaju im pod nos cetnicke zastave i svinjske glave. Eto, mogu da se presele u Srbicu, kao srpskim nacionalistima bi im to ime grada bas onako lepo leglo. Ali, boli njih kurac sto ce mozda neki Srbin u toj Srbici ili Orahovcu da najebe jer su se oni sirili po Beogradu kako bi ih snimile kamere i oni tako ispuzali na trenutak u javnost iz svojih mizernih egzistencija. Mogu da se teraju u picku materinu, a neka povedu i ovog buzdovana Sapica sa sobom. Ma zamisli ti to, mudrace je isprovocirao lik koji se pre dve godine slikao s ukrstenim rukama da bi pokazao dvoglavog orla, a dupe bi svoje dali da mogu da se slikaju na trgu bana Jelacica sa podignuta tri prsta i da se posle kurce pred drugarima s istim takvim mozgovima. I onda dodje ovaj glavonja i prdi neku sumanutu pricu o tome kako je gazda kriv sto se nije na vreme ogradio. More, mrsh.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo još piše? [emoji33]

Enivej, nisam mogao da nađem prikladniju temu da okačim link na preksinoćno kapitalno polivanje govnima Vesića od strane II. Ako sam promašio, praštajte, baš sam kopao po podforumima, ako nije mesto ovde, premestite na prikladnije [emoji3]


Nije celo, ima još malo pre toga, ali je suština tu:

https://mobile.twitter.com/zamena_teza/status/1126956071082438656?s=19



Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2019 at 2:51 PM, ranzo said:

sto se tice famozne pekare, sapic je bio potpuno u pravu !

netacno je da je protest bio zato sto je vlasnik albanac, najobicnija zamena teza na nivou sns masinerije

 

Ne razumem šta si hteo reći? 

Kakvu poruku poslao i kome? 

 

Šta, Šapić je kul?

Nije bio nacionalistički performans skretanja pažnje i pumpanja tog ludila za domaću upotrebu od strane SNSa dok su mu tamo u BXL zavrtali uši?

 

Vidiš, niko te nije razumeo...

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Prokic je genijalan lik. Mislim da nikad u zivotu nisam cuo coveka koji prica pet minuta a da je bukvalno sve sto je rekao ordinarna glupost. Slusao sam satima cobane po crnogorskim katunima, lovce i njihove price, kamiondzije, sofere autobusa, taksiste, cistac cipela mi je bio drugar i komsija, ali ovoliku budalu u zivotu nisam video.

Edited by taliesin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prokić je ogavna džukela. Pre dosta godina sam njega i drugara mu Samardžića provalio kao takvog još na "starom" forumu... Zajedno sa "onim trećim". Jebene štetočine.



Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fancy said:

Prokić je ogavna džukela. Pre dosta godina sam njega i drugara mu Samardžića provalio kao takvog još na "starom" forumu... Zajedno sa "onim trećim". Jebene štetočine.



Sent from my SM-N950F using...
 

 

 

Nikolu? Sto, ako moze kratko , za neupucene?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

koji idiot 

 

3 hours ago, taliesin said:

Ovaj Prokic je genijalan lik. Mislim da nikad u zivotu nisam cuo coveka koji prica pet minuta a da je bukvalno sve sto je rekao ordinarna glupost. Slusao sam satima cobane po crnogorskim katunima, lovce i njihove price, kamiondzije, sofere autobusa, taksiste, cistac cipela mi je bio drugar i komsija, ali ovoliku budalu u zivotu nisam video.

 

ali kad je u moru nabacanih gluposti koje je ispaljivao na traci rekao i da je šator ispred predsedništva isto kao i Savamala :lol_2: i dodao obrazloženje da se ni za jedno ni drugo ne zna ko stoji iza, te ko je platio

 

baš ozbiljan idiot

 

nije ni čudo što LDP nije mogao da prebaci 5%

 

bilo je tu dobrih ideja, pa i dobrog marketinga.. ali i očigledno previše labilnih i potkupljivih ljudi, koji su prokockali energiju "najgrađanskije Srbije"... koja je danas najglasnija u "svi su isti" mantri, valjda od sramote što su nekada stajali iza Čede, Prokića, Srbljanovićke..

 

njima je u glavi kao glavni protivnik ostao Đilas.. ljudi zarobljeni u nekoj 2008-09, puni sujete.

 

posvećujem im toliko redova, jer su često uticajni u "modernim" krugovima i sferama, iskoristivši donekle i pređašnje političke položaje i veze... i truju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
 
Nikolu? Sto, ako moze kratko , za neupucene?

Nema veze sa politikom. Bilo je davno, ajd da ne iskopavam te kosti (lično je), lakše je da se ispravim i zamenim ga sa Biki iz te družine. On je sad još i najnormalnijih stavova od "ekipe".

My bad, ok?

Sent from my SM-N950F using...

Link to comment
Share on other sites

Prokić, kakvo razočarenje.....slušala sam ga u Peščaniku svojevremeno na tranzistoru u fijoci radnog stola, u firmi koja je sa režimom bila kao nokat i meso. E, zato me nema na izborima i na marševima......stala bih uz g Teodorovića ali ko mi garantuje da sutra neće da promeni stranu? 

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...