Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kod Olje u gostima Jeremijin general Ponoš (pro ruski), neki novinarčić koji sa teme o ruskom špijunu skreće na temu prodaje oružja Saudijcima (Ameri krivi za sve) i Šutanovac kao “prozapadni predstavnik”. Zanimljivo mi je to kod Olje da je odnos uvek 2:1 u korist desničarskog rusko- srpskog bratstva i jedinstva. Priča o Srbiji na Zapadu večito kao ikebana.

A tek na “Hit tvitu”. Šešelj, Lazanski i predstavnica SNS- a koja kao da je izašla iz neke španske serije. Lazanski pametovao o nekakvim vezama Bugara sa Amerima da bi Nemci završili posao i onda krenuli da tuku po Srbima.

Slučajnost ili ne ali rusofili (Lazanski i Ponoš na dva različita mesta) ponavljaju istu rečenicu: rade to i druge službe u drugim zemljama.

Ma i da proglase Srbiju ruskom gubernijom retko ko da bi mrdnuo obrvom.

Srbija godine 2019/2020.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Ponos bio, jbga nije on politicar pa ne zna to onako suptilno kao Sutanovac, ali nije los bio.


Za one koji su protiv priznanja nezavisnosti Kosova i taljiganje po starom, on i onaj šovinista Jeremić (videti pod “opasnost od prenaseljenosti Albanaca”) su dobri.
Naravno, ne zaboraviti i da će Ponoš preći preko ruske špijunaže jer se to dešava svuda u svetu.
Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam znao da je Ponos rusofil, bas sam mislio da je blizak NATO-u.
Nisam gledao sinoć, pa ne znam šta je pričao, ali i ja sam imao pre ovog odlaska kod Guzijana taj utisak, koliko se sećam on je neke njihove škole i obuke i prošao, i bio je zadužen sa saradnju sa NATO.
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, melankolic said:

Kod Olje u gostima Jeremijin general Ponoš (pro ruski), neki novinarčić koji sa teme o ruskom špijunu skreće na temu prodaje oružja Saudijcima (Ameri krivi za sve) i Šutanovac kao “prozapadni predstavnik”. Zanimljivo mi je to kod Olje da je odnos uvek 2:1 u korist desničarskog rusko- srpskog bratstva i jedinstva. Priča o Srbiji na Zapadu večito kao ikebana.

A tek na “Hit tvitu”. Šešelj, Lazanski i predstavnica SNS- a koja kao da je izašla iz neke španske serije. Lazanski pametovao o nekakvim vezama Bugara sa Amerima da bi Nemci završili posao i onda krenuli da tuku po Srbima.

Slučajnost ili ne ali rusofili (Lazanski i Ponoš na dva različita mesta) ponavljaju istu rečenicu: rade to i druge službe u drugim zemljama.

Ma i da proglase Srbiju ruskom gubernijom retko ko da bi mrdnuo obrvom.

Srbija godine 2019/2020.

 

 

sudeci po gostima, ove emisije kao da postaju sve bolje i bolje - konkurencija je isto prava stvar, tamo imas seselj/lazanski i Doña Clara :lol_2:

kod beckovicke opet odlicni i uvek nov i aktuelan Sutanovac

 

skoro nisam bila ovako deprimirana sto nisam odgledala

Link to comment
Share on other sites

Gledala...Olja u rasulu, mucava, rasejana, bez fokusa na temu.,....utisci vidjeni 200 puta u pro et kontra verzijama.....moracu da smislim neku bolju zanimaciju za nedeljno vece....malcice mi je muka od svega ponudjenog....

Olja je sad u godinama kad pođe u dnevnu sobu da uzme nešto i zaboravi šta je htela. Koliko dugo traje emisija utisak nedalje? Čini mi se decenijama, nekako ceo život. Čovek auto menja posle 5 godina i ova emisija se izgleda potrošila godinama. 

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

 

 

Edit:

Ovo za zaboravnost je i: iskustva, da ne bude da diskriminišeme :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pletilja said:

Gledala...Olja u rasulu, mucava, rasejana, bez fokusa na temu.,....utisci vidjeni 200 puta u pro et kontra verzijama.....moracu da smislim neku bolju zanimaciju za nedeljno vece....malcice mi je muka od svega ponudjenog....

 

bas tuzno :classic_wink:

ali ne i neocekivano

 

no, zamisli kad emisiju nije izvadio cak ni sutanovac :lol_2: koji vazi za nekoga ko ce ti `sigurno` podici gledanost

tada, mogu/zemo smatrati da je stigao kraj sveta ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Epizoda je imala samo 1 elokventnog i merodavnog gosta a to svakako nije Shutanovac.....sta joj bi da njega pozove? Ranije je imala ukljucivanje 10 gledalaca,  ovo sad ne mozes da uhvatis ni za glavu ni za rep a glasovi publike bi morali da budu dominantni, zbog utiska javnosti se i radi emisija....manjer predloga a vise utisaka gledalaca bi svakako bilo bolja varijanta.

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2019 at 11:27 PM, Pletilja said:

Epizoda je imala samo 1 elokventnog i merodavnog gosta a to svakako nije Shutanovac.....sta joj bi da njega pozove?

 

salim se ja ...naravno da je sutanovac prevazidjen zbog toga i sala na racun njegovog ucesca

 

meni licno taj nikada nije imao svojih pet minuta bilo kakve blistavosti,

taj se poziva samo ako niko drugi nece da dodje a emisija mora da se odradi

 

znaci imamo puko odradjivanje. Kakvo odradjivanje takva gledanost.

Link to comment
Share on other sites

  

35 minutes ago, perkos said:

koja je svrha dovesti u utisak ovog ćelavog ljigavca?

 

 

Pa moraš imati predstavnika vlasti, ta leva fotelja je za njih 🙂

 

Šalu na stranu ali imao je poentu oko toga zašto je povučena naslovna ? Ako je procenjeno da nije pogrešna trebali su je ostaviti a ako je pogrešna trebali su se izviniti i teraj dalje.

 

Gosti su bili Mališić (NIN), Branislav Trifunović i Radomirović (UNS). Ovo gore je pričao Radomirović. No insistiranje na tome kroz celu emisiju jasno govori da i on najverovatnije "gura auto" znamo već koga.

Edited by Klotzen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, perkos said:

koja je svrha dovesti u utisak ovog ćelavog ljigavca?

 

Pa valjda da se čuje i druga strana, iako on sebe svrstava u ovu prvu. 😉

 

Elem, lik je više kalibar za hit tvit na pinku. Došao je u emisiju da gura 2 mantre i držao se toga sve vreme, čak i kad je dobijao pitanja koja nemaju veze sa tim. 

Link to comment
Share on other sites

Doticni  iz NUNS a je podvojena licnost: zamera N|IN u sve ono sto ne sme ni da pisne kolegama placenicima rezima. Trifunovic je pokusao da mu skrene paznju na to ali je nadglasan. Zao mi je novinarke NIN a sto je dosla u situaciju da se pravda,  ipak je  fenomenalno poentirala na kraju, Srbija je zatvor i Srbija je ludnica u kojoj smo svi zakljucani a kljuc je bacen.

Beckovicka je jako pogresila sto nakon ove izjave  Malisicke nije zavrsila emisiju nego je dala rec ovoj amorfnoj masi iz N|UNS a.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, perkos said:

tih " neutralnih" se najvise plašim , sve kao nesto stručno i korektno a navllači za AV maximalno.uspeo je da ubije svaku normalnu diskusiju perfidnim optuzovanjem za pripremu atentata novinarke iz NIN-a

 

Vrlo lako se prepoznaju ti "neutralni". Ima ih i ovde na forumu koliko voliš. Npr. mantra istih - vlast je loša i o njoj ne vredi ni diskutovati niti je kritikovati, ali zato pljuju opoziciju u svakom postu jer kao žele da ona bude bolja. I onda kao fol žale što nije, a usput ne propuštaju priliku da pomenu kako nema program... 

 

Najjače u emisiji je bilo ono kad je Trifunović pitao ćelavca što nije osudio napade na njega kad je bio razapet zbog cepanja zastave tokom predstave (što se nije ni desilo), a ovaj će: "Da li ste se žalili savetu za štampu?" A na kontra pitanje, da li se neko žalio tom savetu zbog naslovnice Nina, pa je on toliko kritikuje - odgovara: "Pa nije, ali nije isto Nin i Informer". To ti je taj fazon likova koji se šatro bore za idealnu opoziciju, u ovom slučaju za idealan Nin, a ne dotiče ih gomila sranja i bljuvotina vlasti, jer je kao normalno da oni budu takvi kakvi jesu. Pa nije normalno.

 

Ne treba se plašiti tih likova već ih postaviti ne mesto i nazvati pravim imenom. Oni su ništa drugo nego sektaške botine, i deo su kampanje vlasti u pokušaju da zataška svoje brojne afere. Ćelavac je nažalost uspeo u nameri zbog koje je i došao, jer je cela emisija potrošena na priču o toj naslovnici. Od početka je bilo providno da je sve samo ne "neutralan"... Glupost je bila dozvoliti mu da kroz završnu reč 20-ti ponovi svoje 2 mantre naučene napamet, i dodatno iziritira i goste i većinu gledalaca...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Issey said:

Najjače u emisiji je bilo ono kad je Trifunović pitao ćelavca što nije osudio napade na njega kad je bio razapet zbog cepanja zastave tokom predstave (što se nije ni desilo), a ovaj će: "Da li ste se žalili savetu za štampu?" A na kontra pitanje, da li se neko žalio tom savetu zbog naslovnice Nina, pa je on toliko kritikuje - odgovara: "Pa nije, ali nije isto Nin i Informer". To ti je taj fazon likova koji se šatro bore za idealnu opoziciju, u ovom slučaju za idealan Nin, a ne dotiče ih gomila sranja i bljuvotina vlasti, jer je kao normalno da oni budu takvi kakvi jesu. Pa nije normalno.

 

To je rekao i Krstic na Pinku, sto znaci da je to ta mantra koja im je recena da ponavljaju.

 

Sve sto im treba reci je, nije ni bitno, hajde se vi lepo distancirajte od tih naslova i javno izjavite da je to sto oni pisu sramota i zasluzuje javnu osudu. I to ponavljati svima njima, ukljucujuci tu i Sarumanu licno kad krene da po milioniti put pravi od sebe zrtvu.

 

Vrlo jednostavno: pocni da osudjujes ono sto rade Informer i Pink ili prestani da budes dvolican i umukni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...