Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

sta ovde ljudi pisu... jos malo pa ce utisak ispasti najgora emisija a olja neki q na biciklu

ne znam sta ste vi ocekivali od te emisije i olje, nekad sve to izgleda bolje nekad losije ali manje vise to je to dosta toga zavisi i od teme i od gostiju...

 

ali najjace kad krene da se zamera olji njen otac, znaci wtf ?! 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/21/2019 at 12:42 PM, Klotzen said:

Tesko da ce to uraditi. Oni ce sad malo da popuste na RTS, mozda i na prvoj i o2 koje ionako niko ne gleda, a to ce kompenzovati arlaukanjem njihovih ljudi tako da niko drugi ne moze da sastavi minut govora.

 

Ako bi dali N1 nac.frek.  onda bi svima bile lako dostupne informacije a nemaju nacin da ih kontrolisu. To ne ocekujem ni pod pretnjom sankcija.

Nacionalnu frekvenciju TV koja nije registrovana u Srbiji i koja reemituje program koji se nigde ne emituje 😁

Link to comment
Share on other sites

A zašto bi se registrovali u Srbiji za kablovsku TV ? Da ih sikter efendija lakše maltretira ? Ako to urade onda su vrhunske budale. S druge strane oni su davno hteli da dobiju nacionalnu frekvenciju i registrovali su Nova TV firmu pre X godina ali im nije data dozvola pa su odustali. Zatim su imali nameru da kupe Prvu pa je i to osujećeno od strane diktatora na prilično spektakularan način. Tako što je javno ukradeno 200 miliona dolara od Telekoma odnosno države i te pare onda iskorišćene da SNS kupi Prvu i O2.

 

Naravno da bi registrovali TV u Srbiji kada bi dobili nac. frekvenciju jer zakonski nije moguće da strana TV to dobije ali prilično sam siguran da je to poslednje što će naš diktator dozvoliti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Basara je pravio spektakl na Danasu prethodne nedelje. Prvo je ispljuvao Dušana Teodorovića a onda kad je dobio 100 komentara, većina negativnih, krenuo je u stilu sikter efendije od pre par godina da se svađa sa ljudima koji pišu u komentarima. Od toga se niže ne može 🙂

Edited by Klotzen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sasvim pristojni oboje, možda malo previše respektuju Basaru. A isti, blam ga da kaže da je za sektu (kao fol je za DS), a divi se vučiću u svakoj drugoj rečenici... i to nemušto i neelokvento... da ne znam ko je i šta je, da sam ga večeras pri put čuo i video, rekao bih da je prosečan SNS bot, ni manje ni više...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za vecinu stvari je potpuno u pravu. Pogotovo za ono da se SZS prakticno trudi da bojkot ne uspe. Kako god okrenes, ili su nesposobni nacisto, ili trojanci, sa te strane gledano nisu vredni paznje.

 

Tupio oko onoga da moze da dodje i neko ko je tri puta gori od Vucica... i da moze, to je prilicno nebitno u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

Tupio oko onoga da moze da dodje i neko ko je tri puta gori od Vucica

To nije tupljenje, to je tehnika vladanja ove vlasti. Ljudi su DS kaznili na izborima zato što im nije bilo bolje, protiv ovih ne smiju jer su ih svojom propagandom ubijedili da će im biti još gore. Samo ponavljanje tog obrasca je smoking gun dokaz da je Basara (nažalost) postao bot.

Edited by Beonegro
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mali je falilo da smuckam sebi sodu bikarbonu dok sam slusala Basaru....cisto da mu pomognem da svari taj rucak, veceru sto je papao pre emisije....deluje smoreno, defetisticki, kog vraga je i dolazio u emisiju....

Retko pogresim u izboru utiska ali se to sinoc dogodilo, ni jedan glas za punjenu papriku i pametne tikvice, moj izbor..

Generalni utisak - lepo je rekla gledateljka koja se javila, da li je iko svestan da nas ceka ozbiljan gradjanski sukob? Militantnost vladajuce stranke je zastrasujuca, to nije pol. organizacija, to je vojska!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

To nije tupljenje, to je tehnika vladanja ove vlasti. Ljudi su DS kaznili na izborima zato što im nije bilo bolje, protiv ovih ne smiju jer su ih svojom propagandom ubijedili da će im biti još gore. Samo ponavljanje tog obrasca je smoking gun dokaz da je Basara (nažalost) postao bot.

 

U pravu si osim mozda za ovo poslednje. Mozda je samo postao defetista.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Bane said:

Sada i tebi smeta Basara?! 

Ne smeta mi Basara.....mogu da potpisem sve sto govori o DS u vremenu kada je bio na vlasti. Smeta mi letargicnost, nevoljnost da ucestvuje u razgovoru, stav nekog ko vec leskari na lovorikama i ne mora da misli.... Zivnuo je tek kada ga je Olja bocnula opaskom da bi i on morao malcice da bude na liniji da bi izdao knjigu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2019 at 5:37 PM, djole said:

U nedelju gost Basara : D

:heart:

 

znaci i beckovicka je shvatila da mi neki gledamo njenu emisiju samo ako dodju basara i beba...moj poslednji utisak je bio ono sa bebom popovic

 

3 hours ago, Pletilja said:

Ne smeta mi Basara.....mogu da potpisem sve sto govori o DS u vremenu kada je bio na vlasti. Smeta mi letargicnost, nevoljnost da ucestvuje u razgovoru, stav nekog ko vec leskari na lovorikama i ne mora da misli.... Zivnuo je tek kada ga je Olja bocnula opaskom da bi i on morao malcice da bude na liniji da bi izdao knjigu...

 

 

najjace bi bilo da ti smeta...niti ga  vidjas ga, niti sreces, ne citas njegova skribovanja, nema ga na tv...kome i cemu da smeta...mislim da je basara uvek bio bas ovakav kakav je bio u utisku, zaista se ne secam euforicnog i voljnog basare koji u nekom odusevljenju blebece sto na sat kao neka piljarica

a to da basara ne mora da misli, pa eto i tu gresis jer upravo je to ono sto radi.

 

 

a to sto beckovicka misli da je potrebno biti na liniji da bi se izdala knjiga, 

basarina knjiga ...i ona gresi, ali emisijski gresi potpuno namerno

kao i svi ostali slicni, kvarni `mozgovi` koji se prave da ne kapiraju sta basara kaze i sta podrzava. Oni od Basare hoce da polude

 

Ovo o mozgovima se odnosi na javnu scenu a ne na anonimne nickove koji bi eventualno mogli da imaju slicna razmisljanja kao oni sa javne scene.

Edited by Mama_mia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, djole said:

 

E vidis ovo mi je jako zanimljiv rezon opozicije, a i vecine ljudi koji pisu na ovom forumu.

 

Ide otprilike ovako - ne morate da budete za nas, ali ne smete da nas kritikujete, jer to prakticno znaci da podrzavate ono sto Vucic radi.

 

Sto je, pa... idiotizam, blago receno.

 

Bas zbog toga sto je 90% opozicije samo po sebi debilno mi se nalazimo u ovoj sizofrenoj situaciji da kada se kaze bilo sta sto ne ide u prilog opoziciji, ta osoba se okarakterise botom.

 

Mozda je Basara presao na tamnu stranu, ja ga ne citam odavno jer mi se ne svidja kuda ide. Ali nije uopste nemoguce da je potpuno iskren u tome sto radi.

 

Je l' i Jovo Bakic postao Vucicev bot jer je rekao Bosku Obradovicu da je dobro za opoziciju sto on ne gostuje na RTSu i sto je rekao Djilasu da mu ne veruje?

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja nešto ne verujem da je Basara bot, iako mi je blago rečeno bilo gadno vezano ovo za Bebu Popovića i njega. Ja mislim da je on samo rezigniran, pa natačinje na Sebastijana redom. E sad, da li to ide u korist Vučiću, iako on možda nema tu nameru, može da se diskutuje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sprivel said:

Jovo kaze kako jeste, ne kaze da su “isti”. Pozdrav.

 

A Basara i jos neki koji su proglaseni botom nisu rekli kako jeste?

 

22 minutes ago, djole said:

Ne znam, ja nešto ne verujem da je Basara bot, iako mi je blago rečeno bilo gadno vezano ovo za Bebu Popovića i njega. Ja mislim da je on samo rezigniran, pa natačinje na Sebastijana redom. E sad, da li to ide u korist Vučiću, iako on možda nema tu nameru, može da se diskutuje.

 

Ja mislim isto sto i ti. I ne zelim da ga branim, pre bih cutao nego govorio iz njegove pozicije, ali on je takav da mora nesto da kaze.

 

Samo mi je isto tako blago receno gadno ovo sto si ti podelio, sto prica nemusti Lutovac.

 

Ako realno pogledamo unazad, da je ovo normalna zemlja, Vucic naravno ne bi prismrdeo vlasti. Ali isto tako, da je ovo normalna zemlja, 90% opozicije vise ne bi bilo u politici, a Lutovac bi sam odustao posle prvih izbora jer za njega ne bi glasala ni rodbina.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, djole said:

Ne znam, ja nešto ne verujem da je Basara bot, iako mi je blago rečeno bilo gadno vezano ovo za Bebu Popovića i njega. Ja mislim da je on samo rezigniran, pa natačinje na Sebastijana redom. E sad, da li to ide u korist Vučiću, iako on možda nema tu nameru, može da se diskutuje.

 

Verovatno ista/slicna prica kao i sa Biljanom... ali videcemo, ukoliko dobije neko novo angazovanje, tipa direktor u Rubinu ili cesce bude isao za Takovo, bice sve jasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...