Jump to content

24 sata Le Mana 2020.


Alen13ASC

Recommended Posts

Hvala vam na lepim rečima, stvarno je bio užitak, morao sam juče u 7 ustati jer sam kuvao paradajz. Uzeo 50l i od tada kreće endurance sve do sada. A dan nije gotov, sledi tema za Rusiju. Već sad sam budan 34 sata!

 

Stvarno mi znače vaše pohvale, meni je milo i drago što prepoznajete i cenite to što radim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu, ova trka je kraljica automobilizma. Bio mi je cast sve to ispratiti.

 

Nisam ni stigao pohvaliti moju Alpinu. Prelepo P4 u kategoriji, koja trka iza njih.

 

Juce sam legao u 22h a ustao danas u 7h. Na poslu celo vreme u glavi su mi zujali prototipi XD

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Juče sam konačno završio sa gledanjem trke. Nisam mogao da gledam prošlog vikenda, pa sam odgledao unazad, posle posla, uguravajući u svako slobodan trenutak. Supruga je izpizdela, priznajem da je i meni bilo malo puno, jer šest dana zaredom nisam radio ništa drugo, ali vredelo je. Odlična trka. 

Jedino što sam sada malo umoran od trka, a dolazi trka F1 na najlepšoj stazi koja postoji. Da ne pominjem da je ovog vikenda tu i moto trke, a i F3. Mislim da i naredne nedelje neću gledati ništa drugo osim trka...:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...