Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

54 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja bih bas Poketina voleo u MUTD.
Ne umem da objasnim,ali Alegri i Junajted mi ne idu zajedno

 

Istog sam misljenja... verujem da bi Poch mogao da preporodi Utd kao sto je Klop uradio sa Liverpulom dok za Alegrija nisam bas siguran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
24 minutes ago, Knipex said:

Komentatori sa BT sport kažu da je bio penal u toj situaciji jer VVD nije bio u ofsajdu. Izvlačili one linije i pokazivali.

 

U prenosu, sa sve linijama, je delovalo da mu je jedan deo ramena u ofsajdu ali bez obzira na to, bio ofsajd ili ne, ovo je morao da bude crveni... ovom logikom, kad god napravis ofsajd zamku a linijski pusti da se akcija zavrsi jer je takva moda danasnjeg fudbala, mozes da unakazis igraca i nikom nista jer VAR pokaze da je ofsajd.

 

Lepo igramo ali dzabe kad nema rezultata, oni dali gol samo zato jer ni VVD ni Ali nisu na terenu... bar jedan da je tu, nema teorije da bi ono proslo.

Kad se podvuce crta, slaba realizacija napred, u sretnije vreme bi dali 2 sigurno a verovatno i 3.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kriminalniju reakciju odbrane od ove Evertonove kod gola Hendersona odavno nisam video.

 

Imas jednog igraca u 16 kojeg treba da pokrijes i bukvalno cela odbrana se povlaci i ulazi u gol dok 5 metara oko Hendersona nema nikoga. Koncentracija nula.

 

Vise srece nego pameti za domace, ja nisam video ofsajd ni sad ni kod penala. Nekad mi deluje da ove linije izvlace kako im odgovara, svakako su sranjiste.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Vise srece nego pameti za domace, ja nisam video ofsajd ni sad ni kod penala. Nekad mi deluje da ove linije izvlace kako im odgovara, svakako su sranjiste.

 

Ja nemam problem sa tim da se milimetarski ofsajd dosudi, jbg losa sreca... ali fora je sto neki pijani nesrecnik povlaci te linije, pa sad odakle ce on da krene da povlaci zavisi da li je gol ili ne. Zbog toga mislim da se mora uvesti neki prag tolerancije za VAR ofsajde.

Danas smo imali ponisten gol, nedosudjen penal+crveni zbog toga sto je majstor premerio milimetar unapred a da je bio mozda neki drugi majstor on bi krenuo da meri sa unutrasnje strane ramena na primer i sve bi ovo bilo dosudjeno.

Link to comment
Share on other sites

lol 

 

Izađem iz sobe posle gola Liverpula i nakon sat vremena uđem na ovu temu i skontam da je sudija poništio gol. 

 

Slažem se sa Stevom, ovi ofsajdi koji zavise od milosti onoga ko povlači liniju nemaju smisla. Dva/tri frejma napred/nazad prave razliku između gola i ofsajda, a verujem da ni onaj nesrećnik iz 10 puta ne bi ubo isti frejm.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baros said:

lol 

 

Izađem iz sobe posle gola Liverpula i nakon sat vremena uđem na ovu temu i skontam da je sudija poništio gol. 

 

Slažem se sa Stevom, ovi ofsajdi koji zavise od milosti onoga ko povlači liniju nemaju smisla. Dva/tri frejma napred/nazad prave razliku između gola i ofsajda, a verujem da ni onaj nesrećnik iz 10 puta ne bi ubo isti frejm.

 

Bas to... dzabe tehnologija kada je iste one engleske sudije koriste.

Evo sad gledam po tw i VAR slika VVD-ovog ofsajda, bukvalno je linija povucena za lakat

 

EkiOvT1WkAA2-6g?format=jpg&name=small

 

Gledajuci siru sliku, ozbiljno sranje od odluka danas mozda i donese neku dobru promenu.

Link to comment
Share on other sites

Nekako City dobi Arsenal 1-0, iako su imali dve pa skoro 100% sanse. Sterling ga nekako umulja nakon odbrane golmana. Pozitivna stvar je povratak Aguera, svi su sigurniji kad je on na terenu. Ake je bio dobar, mada najvise volim kad igra Laporte

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...