Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

1 hour ago, Darth Steva said:

Liverpul mora da dovede jedno ozbiljno pojacanje u napadu jer ce da bude u problemu kada mu Salah i Mane sredinom decembra odu na glupavi AFCON na mesec+ dana i propuste jedno 7-8 meceva.

Zaboravih  na prvenstvo Afrike. Nista onda 'koman  i Kutinjo na pozajmicu.

 

edit Moze i Saul ili Tilemans u vezi

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Nego...ima li ta Arena nekih 40 kanala, toliko će im biti potrebno. 

10 kanala. Inače i Liga prvaka na Areni od ove sezone.

16 minutes ago, Darth Steva said:

Jebem ti zivot... SK nije smeo ovo da dopusti.

Ostace im samo italijanska odbojka

Bundesliga, NFL i tenis. NBA ne znam jel još imaju. Znam da ima i Arena 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Preko 600 miliona evra na 6 godina.

 

SK otprilike placao 12 miliona evra godisnje. Isto imao visestruko jacu ponudu u odnosu na prethodni ugovor.

 

Nema SK sta da trazi pored Arene kada se nadmecu za bilo koji popularan sport dok ovima ne presuse izvori.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

NBA je već dve godine na Areni.

Ovo je sada već objava rata, tako da će biti zanimljivo kada krene licitacija za LŠ.

PL i Primera su bitni, posebno PL jer to svi gledaju.

LS je opala gledanost, bar u mom okruzenju.

 

Veliki je udarac za SK da PL, Primera, Serija A i Liga 1 bude na Areni. 

Evo npr ja imam SK ali bez PL bi razmislio da se prebacim na Arenu.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

NBA je već dve godine na Areni.

Ovo je sada već objava rata, tako da će biti zanimljivo kada krene licitacija za LŠ.

Na Areni je Liga prvaka. Kod nas barem je tako rečeno. Baš sve su im uzeli. Kad se sjetim da sam prošle godine bio ljut ko ris kad su mi bez pitanja ukinuli SK i stavili Arenu uz objašnjenje da je puno bolja 😁

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bugl Khan said:

10 kanala. Inače i Liga prvaka na Areni od ove sezone.

Bundesliga, NFL i tenis. NBA ne znam jel još imaju. Znam da ima i Arena 

 

Znas moje misljenje o Bajernu i Bundesligi tako da, pre bih gledao i linglongligu i kako se sklanjaju zvezdi i partizanu.

Tenis ce im biti jedini pravi izvor prihoda ali to je mnogo dosadan sport za gledanje. Kad se Djokovic povuce za koju godinu, nece gledati ni 10% ljudi sto sada gleda. Za NFL imam gamepass tako da mi ni za to ne treba.

 

Bukvalno SK mi ostaje samo za golf i sto ponekad pogledam F1 trku (ali i to je fazon 3 puta u sezoni ako se bas zakuva pred kraj)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Ranije je Polaris radio samo Arene. Da li postoji neka opcija da se uzmu samo Arene. Bese onaj Arena cloud, tako nesto. Valja li...

 

Koristio sam ja dok je bio u onoj free/testing fazi... u tom trenutku nisu jos imali native TV aplikacije (bile u planu) pa sam cast-ovao sam telefona na TV i to je bilo u redu kada gledas nesto sto nije mnogo gledano ali kada je bilo LS vece i na programu neka dobra utakmica koju mnogo ljudi gleda, to ni na sta nije licilo.

Ipak, racunam da ce sa native TV aplikacijama i kroz jos godinu dana "testiranja na produkciji" to biti na nekom prihvatljivom nivou. Mada opet, ako im grune stotine hiljada novih korisnika a oni zadrze istu infrastrukturu eto ti sranja u najavi pri svakom vecem derbiju. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je tako pogrešno i to na mnogo nivoa:

 

1) Premier Ligu ćemo plaćati duplo skuplje. Prvo je država uzela pare od nas i od tih para kupila Premier ligu, a sada će da naplate gledanje

2) Arena sport je amaterska televizija za amaterima koji izigravaju novinare i komentatore (čast izuzecima), tako da će kvalitet drastično opasti u odnosu na SK

3) Nije normalno da se očekuje da neko plati milijarde evra za tv prava i da cena ostane ista, posebno ako se uzme da nemali broj građana plaća 1 dinar pretplatu, tako da poskupljenje je 1/1

4) Ovo je vrlo verovatno priprema terena za prodaju Telekoma.

5) Uništavanje konkurencije nikada nikome ništa dobro nije donelo i to će se videti u budućnosti. Ovakvo agresivno ponašanje na tržištu je normalnim državama strogo zabranjeno. Još ako se uzme činjenica da iza svega stoji državna kompanija, stvari su još gore. Bukvalno se uništava kompanija koja ulaže svoj novac u razvoj zarad kompanije koja je na grbači građana.

itd.

 

edit. kvalite Arena kanala je skandalozan posebno vizuelno. VIdi se jasna razlika kada se gleda SK i kada se gleda Arena.

Edited by Don Juan
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sreca da nisam nasen na pozive iz sbb-a i potpisao novi dvogodisnji ugovor, pa mogu da raskinem sa njihov paket kada god hocu. 

 

Jebote, vecina sportkih stvari koje sam pratio odose na Vuckovu prciju, tako da su me bacili u iskusenje da predjem na mts-ov paket iako su sns-ovani ili da odjavim sbb i zavrsim jak net i back to streaming.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Sreca da nisam nasen na pozive iz sbb-a i potpisao novi dvogodisnji ugovor, pa mogu da raskinem sa njihov paket kada god hocu. 

 

Jebote, vecina sportkih stvari koje sam pratio odose na Vuckovu prciju, tako da su me bacili u iskusenje da predjem na mts-ov paket iako su sns-ovani ili da odjavim sbb i zavrsim jak net i back to streaming.

Orion?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Darth Steva said:

 

Znas moje misljenje o Bajernu i Bundesligi tako da, pre bih gledao i linglongligu i kako se sklanjaju zvezdi i partizanu.

Tenis ce im biti jedini pravi izvor prihoda ali to je mnogo dosadan sport za gledanje. Kad se Djokovic povuce za koju godinu, nece gledati ni 10% ljudi sto sada gleda. Za NFL imam gamepass tako da mi ni za to ne treba.

 

Bukvalno SK mi ostaje samo za golf i sto ponekad pogledam F1 trku (ali i to je fazon 3 puta u sezoni ako se bas zakuva pred kraj)

Da, još i to. Ne znam kako je kod vas, ali tu je HNL jako gledan. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...