Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Ali kako se Kelechi Iheanacho posrao po sred face Novakovicu i Plavsicu koji su ga prozivali iz epizode u epizodu Piramide radosti. :roflmao:  

 

Od kada su ga poceli da ga prozivaju, lik postade gol masina i fakticki sam nosi Lester do LS. Ne daje igrac koji nije ni za Championship 12 golova na poslednjih 8 utakmica. 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ali kako se Kelechi Iheanacho posrao po sred face Novakovicu i Plavsicu koji su ga prozivali iz epizode u epizodu Piramide radosti. :roflmao:  

 

Od kada su ga poceli da ga prozivaju, lik postade gol masina i fakticki sam nosi Lester do LS. Ne daje igrac koji nije ni za Championship 12 golova na poslednjih 8 utakmica. 

 

Opet Plavsic pljuje nekog igraca?Hehe rezlutat znamo.

 

Plavsic je Mek. :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ide neka utakmica na SK. Igra Burnley protiv nekog kući. Prenosi Novaković. I kao što se to često dešava na utakmicama Burnley-a, na terenu se apsolutno ništa ne dešava. Kamera prikazuje van stadiona neki pejsaž i krene Novaković "Evo vidimo panoramu Lankašira...." Čovek je pet minuta pričao o lankaširu, geografiji, demografiji, ekonomiji,  istoriji. I što je najgore, bilo neuporedivo zanimljivije od utakmice :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Joki said:

Novakovićeve izjave pogledati samo sa vremenskom distancom i shvatite koliko lupa gluposti. 

+1

 

Legendarna najava mocnog Kopenhagena.

 

Necu da kazem da ne zna fudbal, zna ga, ali jednostavno iritira koliko pokusava da impresionira sve svojim znanjem i informacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTripleDouble said:

Volim i ja da ga poslusam, ali pre svega zbog podataka kojima barata.

Pa to. Al ne samo podaci ko je šta osvojio koje godine. Nego zna npr objasniti formacije koje su se igrale u koje vrijeme isl. Nedavno sam slušao kako je objašnjavao Herrerin Catenaccio i Salidu La Volpianu.

Ili koliko je prije 50 i više godina domaći teren bio veća prednost nego danas dok je pričao o finalu EURA u Rimu Italija-Jugoslavija

Edited by Bugl Khan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Nisi ti njega dovoljno slusao moram da ti kazem 🙂

 

Ali Plavsic je svakako mnogo gori.

Može bit i da je to. Nije da ga slušam redovno. Tu i tamo kad se sjetim ga proguglam, il kada je neki događaj pogledam da li su šta komentirali. 

Kažem od SP-a ga pratim. I tamo se par puta prosuo (npr. Argentina protiv Hrvatske je najgora ikad, a Argentina protiv Francuske je opasna jer se radi o Argentini), prognoze je uglavnom promašio, al sve u svemu sam imao pozitivan dojam. Više se prosipao neki mršavi, stariji lik, oko 50 godina, s njima bio u studiju. Sad ima više tih emisija di se po sat-dva, priča o nogometu pa ga gledam još rijeđe, ali nagledao sam se puno gorih likova.

Btw, što se tiče stručnih komentatora iz vaših medija, Rade Bogdanović je najveći car ikada. Kako je pojasnio šta i kako Kolarov igra zadnjih par godina je vrh vrhova 😂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...