Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Trebalo je da bude 8-3 za Brajton. Sramotna igra Mančestera, pasivna, a odbrana im je trenutno među gorima u ligi. Bukvalno svako ubacivanje lopte je bila šansa za Brajton, a pogodili su i 4-5 puta okvir gola. Ne da MU nije zaslužio ovaj penal na kraju, nego je zaslužio da izgubi. Odbrana nikakva, Lindelof već nekoliko utakmica katastrofalan, Megvajer takođe. Matić ne igra ništa trenutno. Van Bisaka redovno kasni i ne zatvara svoju stranu. Pogba je mislima ko zna gde...

 

Njih će Liverpul ili Siti da razmontiraju ako se ne dozovu pameti... Mislim da Solskjer ipak nije dorastao da vodi ovako ozbiljan klub, iako vidim polažu nadu u njega. Hitno 2-3 pojačanja ili će tavoriti na sredini tabele...

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjaci su mi komentatori/analiticari sa SK, a i strani koji su uglavnom sumnjali da li ce Hames moci da se adaptira PL i njenu fizikaliju, ko da je pre toga u Spaniji i Nemackoj igrao za Hinhon i Majnc, a ne Bajern i Real. Kada kazem igrao podrazumeva se da je ostavio trag i bio bitan sraf, a ne grejao camovinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sprivel said:

Trebo je Frenki jos malo potrositi u doba korone, malo je 300 miliona

Spucana je ogromna količina novca, a nisu rešili glavne probleme pozicije stopera i golmana. Nagomilavanje ofanzivnih igrača. Ok neki će doneti dodatni kvalitet, ali neki su be potrebno tu. Chilwell je dobra kupovina, jer kubure na poziciji levog beka. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mr clutch said:

Spucana je ogromna količina novca, a nisu rešili glavne probleme pozicije stopera i golmana. Nagomilavanje ofanzivnih igrača. Ok neki će doneti dodatni kvalitet, ali neki su be potrebno tu. Chilwell je dobra kupovina, jer kubure na poziciji levog beka. 

Doveli su nekog golmana mada ga nikad nisam gledao.

CB je bas problem, jos Lampard ima problem sa Rudigerom.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mr clutch said:

Najjaci su mi komentatori/analiticari sa SK, a i strani koji su uglavnom sumnjali da li ce Hames moci da se adaptira PL i njenu fizikaliju, ko da je pre toga u Spaniji i Nemackoj igrao za Hinhon i Majnc, a ne Bajern i Real. Kada kazem igrao podrazumeva se da je ostavio trag i bio bitan sraf, a ne grejao camovinu.

 

Ja na SK vise i ne gledam, ve duze vreme su mi nepodnosljivi, nego na NBC, Sky ili BT, zavisi u kom terminu je koja utakmica.

P.S. Odlican je bio pas Jamesa Colemanu pred prvi gol. 

Edited by Ruby Rhod (koji lebdi)
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Doveli su nekog golmana mada ga nikad nisam gledao.

CB je bas problem, jos Lampard ima problem sa Rudigerom.

Znam, ali mi taj no name golman ne uliva poverenje 

4 hours ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Ja na SK vise i ne gledam, ve duze vreme su mi nepodnosljivi, nego na NBC, Sky ili BT, zavisi u kom terminu je koja utakmica.

P.S. Odlican je bio pas Jamesa Colemanu pred prvi gol. 

Nisu rekli to u lajvu, nego u nekom njihovom podkastu.

 

Inače najjači fudbalski komentator mi je sa bein sport. Nzm mu ime, prenosi La ligu. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Čvarkov said:

Očekujem ovakvu upotrebu VAR-a u našem brlogu...

Čist penal. Ovo je u stvari situacija kada je VAR dobro poslužio i u ovom i kod greške sudije na početku drugog poluvremena, kada je svirao penal koji nije postojao. Na stranu što Brajton nije zaslužio da izgubi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Čist penal. Ovo je u stvari situacija kada je VAR dobro poslužio i u ovom i kod greške sudije na početku drugog poluvremena, kada je svirao penal koji nije postojao. Na stranu što Brajton nije zaslužio da izgubi.

 

Više sam mislio na to da će biti situacije gde će sudija nakon odsviranog kraja gledati snimak i donositi neke muljave odluke.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Više sam mislio na to da će biti situacije gde će sudija nakon odsviranog kraja gledati snimak i donositi neke muljave odluke.

Pa napravio je previd. On je par sekundi posle tog događaja igrao rukom.

Ima tu još jedna zanimljiva stvar. Recimo sudija svira kraj poluvremena i ispostavi se da je propustio da svira penal. Onda ako VAR kaže da je bio penal, drugo poluvreme počinje tako što oštećena ekipa šutira penal na početku. Takođe, može da ih vrati iz svlačionice i posle meča.

Srećom to se nije dešavalo, tj ja ne znam da se dešavalo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Pa napravio je previd. On je par sekundi posle tog događaja igrao rukom.

Ima tu još jedna zanimljiva stvar. Recimo sudija svira kraj poluvremena i ispostavi se da je propustio da svira penal. Onda ako VAR kaže da je bio penal, drugo poluvreme počinje tako što oštećena ekipa šutira penal na početku. Takođe, može da ih vrati iz svlačionice i posle meča.

Srećom to se nije dešavalo, tj ja ne znam da se dešavalo.

 

Jeste, dešavalo se. Prve sezone kad je Bundesliga uvela VAR. Ne sećam se ko je igrao. Na pola prvog poluvremena pri rezultatu 0-0, igram uživo 1+ prvo ( tako sam i zapamtio ). Kad je sudac odsvirao kraj bilo 0-0. Ja prebacio ne nešto drugo. Posle 15 minuta vidim meni pare na računu. Proveravam šta se desilo. Pred sam kraj prvog u nekoj gužvi bili igranje rukom u 16. Samo dežurni sudac u VAR sobi video, vratio igrače iz svlačionice, izveli penal, dali gol i tek onda ponovo odsvirao kraj prvog. Čini mi se da je jedna ekipa bila Majnc, ali ne bih smeo da se zakunem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...