Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

6 minutes ago, delgado said:

Samo da se jos jednom poserem u smrdljivog Murinja. Imali smo priliku da pored svih kikseva i raspada pobedom 'legnemo' bar na dan na 4.mesto i naravno nismo uspeli. Da ne pominjem da su mi oborili i tiket 😛   Strasno, strasno. 

Nikad se ne kladi za klub koji navijaš, patićeš duplo 😁.

Elem, Fulam je imao šansu da zaradi bodove spasa, ali nista od toga. Prosuto sve za 10 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jbg, dobra kvota & moguce duplo radovanje, naravno mnogo sam skenjaniji zbog samih prosutih krucijalnih bodova protiv slabijeg rivala u borbi za TOP4, pare u kladionici svakako idu tamo vamo, volim da se igram/kockam. Ne mogu da verujem kakvu sezonu Kejn igra i opet ce na kraju najverovatnije da popusi za LS. Bukvalno jedna od najboljih sezona nekog igraca u istoriji fudbala... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, We lose every week said:

Ovaj put nije bio dovoljno opasan :classic_biggrin:

Iskreno, kako su krenuli Wulsi, a kako se West Ham povukao posle drugog gola, nisam verovao da će ostati 2-3. Solidan raspored imate do kraja, a mislim da je ključna sledeća protiv Lestera, tada će biti jasnije mnoge stvari.

Link to comment
Share on other sites

Bez ikakve grize savesti zelim Sonu brz zavrsetak karijete i da postoji razlog da stvarno ovako padne.
Ovo nema veze sa time sto je gol ponisten Unitedu, klubu za koji navijam. Odavno sam imun na nerviranja oko Uniteda.

Ovako nesto moze da uradi samo biće bez trunčice dostojanstva. Zato mogu ovako nesto da kazem.
Ili sam samo ja zaboravio kakve su cavulje fudbaleri, posto sam prestao da gledam smećarsko-loptaške sportove...

Upravo je Micah Richards lepo rekao, ovo vise nije fudbal, ovo je uzasno, ovo je smrt za fudbal, ovako fudbal umire. I on koji se uvek sprda i sali bilo sta da se desi, sad je besan, i to kao veliki navijac City-a.

Muka mi je. Zgadjen sam.

Edited by BattleBender
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...