Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

15 minutes ago, mr clutch said:

Nzm šta da mislim za Tijaga. Npr svoju prvu tekmu za Liverpul je odigrao protiv Celsija tj ušao na poluvremenu i to je bilo za čistu desetku. Kasno je došao u tim pa nije prošao pripreme sa ekipom, kovid, pa povreda, i onda je igrao u pretumbanom timu. Možda ako prođe cele pripreme sa timom, kada tim bude kompletan i ako mu se prilagodi igra to bude dobro. Tijago je igrač kojem je potrebna lopta u nogama. Za sada uglavnom loše. 

 

 

Bayern Munchen nikad ne pusta igraca tako lako a da nemaju dobar razlog i da nisu 100% sigurni u taj razlog.
Pogotovo nakon sto su osvojili LS, sa igracem koji je bio deo toga, i neko nema 35.
Ali je fizicki vrlo verovatno blizu 35, zato su ga i pustili. Znaju oni.

Za koliko je fizicki Bastian bio spremniji i sposobniji igrac od Thiaga, toliko duze (po godinama) mu je trajao neki nivo. 
Ocekujem da vec sledece godine Thago bude Bastianbabetina case.
 

Nemci su to, akaj, akaj, koristi za svoje svrhe, nabij reputaciju, i uvali ga nekom tamo u inostranstvo, na status i reputaciju, sa neznanjem sta taj kupuje, dok ti znas kakav je haos ispod haube.

Mislim da je Haaland jedini igrac iz Nemacke lige za kojeg bi se bez razmisljanja odlucio.
Imam doubt cak i sa Sancho-om, koji je kao United-ov crush...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mr clutch said:

Nisam ja od Manea napravio padavicara, nego on sam. Xd

Sto ce reci da nije, kad je u akciji za gol ne trazi kontakt ako ne moze da da gol.

Uzeli ste komentar o Zoti, preozbiljno a sprdnja je ocigledna.

Link to comment
Share on other sites

@BattleBender

 

Bajern ga je pustio jer mu je isticao ugovor sledeće sezone, a ovaj nije hteo da ga produži. Čak je u relevantnim nemackim medijima bio info da mu Bajern nudi istu platu kao Liverpul i da je Tijago bio blizu produžetka ugovora, pa se na kraju predomislio. Za razliku od Alabe bili su spremni da iskesiraju jaku platu. Sam je Rumenige to izjavio. 

Link to comment
Share on other sites

Mourinho se konacno setio Bejla, Dele Alija, Lukasa Maure....  Velika pobeda veceras moze se reci, i da se nastavi serija dobrih rezultata, ona 2 nabijanja Wolsbergera, sad 4-0 protiv Burnleya, ponovo se ukljucujemo u borbu za evropu pa i LS naravno, sve je to tu negde... Samo da ovaj malo oslobodi fudbalske umetnike i proverene znalce umesto svojih tesara i krenuce to na bolje. Ako dobijemo sledece kolo, prestizemo i lpool na tabelici

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mr clutch said:

@BattleBender

 

Bajern ga je pustio jer mu je isticao ugovor sledeće sezone, a ovaj nije hteo da ga produži. Čak je u relevantnim nemackim medijima bio info da mu Bajern nudi istu platu kao Liverpul i da je Tijago bio blizu produžetka ugovora, pa se na kraju predomislio. Za razliku od Alabe bili su spremni da iskesiraju jaku platu. Sam je Rumenige to izjavio. 

Da, Rumenige ce da kaze "Da,ne treba nam, hocemo da ga se otarasimo, e sad kad sam to rekao, mozete da nudite upola manje nego sto bi inace nudili za njega"

Isti narativ je bio i sa Bastian-om i United-om. Suptilno provlacili da su povredjeni, napustio ih Bastian, nisu mogli da ga zadrze, bio mu je potreban new challenge.

Da je Bayern hteo da ga zadrzi, zadrzao bi ga.A sad vidimo sto nije  hteo da ga zadrzi. Ako su hteli da ga zadrze, to bi bilo sa nekom smanjenom ulogom.
Imaju oni Kimmicha, koji je za klasu bolji igrac od njega, a mladji. Zapravo, imho, on je trenutno najbolji igrac na Svetu.
Rade oni sistemski, nece da im Thiago zauzima bitno mesto, gde mogu vec da stvaraju nekog drugog, nekog kome peak predstoji, a ne nekom koji sa peak-a krece u provaliju...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BattleBender said:

Da, Rumenige ce da kaze "Da,ne treba nam, hocemo da ga se otarasimo, e sad kad sam to rekao, mozete da nudite upola manje nego sto bi inace nudili za njega"

Isti narativ je bio i sa Bastian-om i United-om. Suptilno provlacili da su povredjeni, napustio ih Bastian, nisu mogli da ga zadrze, bio mu je potreban new challenge.

Da je Bayern hteo da ga zadrzi, zadrzao bi ga.A sad vidimo sto nije  hteo da ga zadrzi. Ako su hteli da ga zadrze, to bi bilo sa nekom smanjenom ulogom.
Imaju oni Kimmicha, koji je za klasu bolji igrac od njega, a mladji. Zapravo, imho, on je trenutno najbolji igrac na Svetu.
Rade oni sistemski, nece da im Thiago zauzima bitno mesto, gde mogu vec da stvaraju nekog drugog, nekog kome peak predstoji, a ne nekom koji sa peak-a krece u provaliju...

Ocigledno da si aplikacija za citanje misli. To da Bajern zadrzi svakog igraca videli smo i u slucaju Krosa i Balaka, pa i sada Alabe. Thigao je prosle sezone ladno mogao uzeti zlatnu loptu, naravno da ne igra sa Levom u istom timu. Kimih za klasu bolji igrac od Tijaga lol, vidi se kako Bajern nije toliko dominantan kao prosle sezone od kada je Kimih preuzeo poziciju broj 6. No dobro to je taj tvoj cudni pogled na fudbal.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BattleBender said:

Arsenal na 2 boda od Liverpool-a (ukoliko pobede zaostalu utakmicu).

Hesuse.


Pitanje je iz cije li je perspektive veca sramota... Liverpul koji je bio prvi kada je Arsenal bio na bod-dva od zone ispadanja ili Arsenal koji je i dalje iza Liverpula a ovi fazon nisu dali gol iz igre ima 2 meseca. 

8 utakmica bez pobede na Enfildu, sramota.

 

I dalje stojim iza toga da je u svlacionici sve puklo nakon Salahovog intevjua a onda i izbacivanjem Manea iz igre protiv Palasa

 

2 minutes ago, 12Laki said:

Oni se ni u LE nece plasirati. 😄


Ima ono novo takmicenje... da se to osvoji sledece sezone protiv uvek neugodnog protivnika sa Malte

Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:


Pitanje je iz cije li je perspektive veca sramota... Liverpul koji je bio prvi kada je Arsenal bio na bod-dva od zone ispadanja ili Arsenal koji je i dalje iza Liverpula a ovi fazon nisu dali gol iz igre ima 2 meseca. 

8 utakmica bez pobede na Enfildu, sramota.

 

I dalje stojim iza toga da je u svlacionici sve puklo nakon Salahovog intevjua a onda i izbacivanjem Manea iz igre protiv Palasa

 


Ima ono novo takmicenje... da se to osvoji sledece sezone protiv uvek neugodnog protivnika sa Malte

I za to moraju da budu 6. 😄 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ovo vise nije zanimljivo ni za posprdavanje sa sampionima. Kakav strmopizd ove sezone. Bukvalno im sledi grcevita borba za top 4.
I da,Kimmich jeste trenutno koplje iznad Thiaga A.

Uspeh u neuspeh je što su se Junajtedovci vratili na fudbalski podforum. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...