Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Kvalitetno se Tottenham usrao u Burnley za vikend, valjda ce Mourinho da shvati da mora da unleashuje Bejla i Dela ako hoce da uopste bude u trci za evropu dogodine, mada priotitet bi trebala da bude LE i njeno osvajanje. Svaka cast Hojbergu i ostalim mesarima, ali suvise ovde ima napadacki potentnih igraca da bi se igrao ovako dekadentan fudbal.

 

   Siti vcrs ima sansu da ode na +15, to bi bas bila ozbiljna prednost obzirom u kakvoj su formi i kakav fudbal igraju.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, sasha arsenal said:

Čelsi "profesionalno" odradio utakmicu.

 

Ako se vratim unazad,posle povrede VVD-a,pomislio sam da će Liverpul pasti,ali tada su se držali i onda sam bio ubeđen da će odbraniti titulu.Ovakvu igru i poziciju na tabeli verujem da niko nije očekivao.

 

Losi rezultati su poceli sa povredom Jote ali to sigurno nije glavni razlog za ovakve rezultate. Ja sam ubedjen da u svlacionici nesto zestoko ne stima jer drugog objasnjenja nema a skroz je moguce da je Salahov intervju oko NG bio povod da situacija eskalira.

 

Verujem da Salah i Mane sada vise ni ne pokusavaju da sakriju da se ne podnose zarad tima i rezultata... osvojili su sve, sad mogu da silje kurac. Situacija od veceras, start Kristijansena nad Maneom... penal 1/1 ako napadac padne, ja sam ubedjen da Mane ostaje na nogama samo da Salah ne bi mogao da da gol. Da je ovo prvi put pa da pomislim da je slucajnost ali ovo je 3-4. put da se desava u poslednjih nekoliko meseci i svaki put isto a znamo da je Mane poslednjih nekoliko sezona izborio tuce penala na tu jednu te istu foru kada samo skloni loptu i navuce stopera da ispadne ovan.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darth Steva said:

 

Losi rezultati su poceli sa povredom Jote ali to sigurno nije glavni razlog za ovakve rezultate. Ja sam ubedjen da u svlacionici nesto zestoko ne stima jer drugog objasnjenja nema a skroz je moguce da je Salahov intervju oko NG bio povod da situacija eskalira.

 

Verujem da Salah i Mane sada vise ni ne pokusavaju da sakriju da se ne podnose zarad tima i rezultata... osvojili su sve, sad mogu da silje kurac. Situacija od veceras, start Kristijansena nad Maneom... penal 1/1 ako napadac padne, ja sam ubedjen da Mane ostaje na nogama samo da Salah ne bi mogao da da gol. Da je ovo prvi put pa da pomislim da je slucajnost ali ovo je 3-4. put da se desava u poslednjih nekoliko meseci i svaki put isto a znamo da je Mane poslednjih nekoliko sezona izborio tuce penala na tu jednu te istu foru kada samo skloni loptu i navuce stopera da ispadne ovan.

Da,povreda Žote je ipak prekretnica sezone.Čovek je dizao ekipu.

 

Što se tiče odnosa Manea i Salaha,jedan mora da ide na kraju sezone.Sigurno Liverpul neće uzeti novca koliko je mogao pre korone,ali tu je Žota+za te pare od prodaje klub će moći da dovede kvalitetno pojačanje.

Nego,Alkantara nikako da se uklopi u PL.Mislite li da će naredne sezone biti mnogo bolji ili je to ipak promašaj za Kolpov sistem?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Darth Steva said:

 

Losi rezultati su poceli sa povredom Jote ali to sigurno nije glavni razlog za ovakve rezultate. Ja sam ubedjen da u svlacionici nesto zestoko ne stima jer drugog objasnjenja nema a skroz je moguce da je Salahov intervju oko NG bio povod da situacija eskalira.

 

Verujem da Salah i Mane sada vise ni ne pokusavaju da sakriju da se ne podnose zarad tima i rezultata... osvojili su sve, sad mogu da silje kurac. Situacija od veceras, start Kristijansena nad Maneom... penal 1/1 ako napadac padne, ja sam ubedjen da Mane ostaje na nogama samo da Salah ne bi mogao da da gol. Da je ovo prvi put pa da pomislim da je slucajnost ali ovo je 3-4. put da se desava u poslednjih nekoliko meseci i svaki put isto a znamo da je Mane poslednjih nekoliko sezona izborio tuce penala na tu jednu te istu foru kada samo skloni loptu i navuce stopera da ispadne ovan.

jbg Stevo zarad cega si postao teoreticar zavere? Mane je samo borac koji igra dok ne padne. Nigde nisam video vezu izmedju tih slucajeva koje pominjes niti sam pratio takve izuzetke.

Liverpul nece odbraniti titulu al sad da svi dizu patku zasto to ne uspeva i da su sad najgori, to mogu samo deprivirani i definitivni neutesni hejteri.  Prevelika ocekivanja ne mogu od Manea i Salaha napraviti nepogresive bogove, golovima se proslave neki levati protiv Liverpula i to odma ubija ...a realno je dunster napadac Celzija, izvinjavam se Drogbi i ostalim izrazitim strelcima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sasha arsenal said:

Da,povreda Žote je ipak prekretnica sezone.Čovek je dizao ekipu.

 

Što se tiče odnosa Manea i Salaha,jedan mora da ide na kraju sezone.Sigurno Liverpul neće uzeti novca koliko je mogao pre korone,ali tu je Žota+za te pare od prodaje klub će moći da dovede kvalitetno pojačanje.

Nego,Alkantara nikako da se uklopi u PL.Mislite li da će naredne sezone biti mnogo bolji ili je to ipak promašaj za Kolpov sistem?

Nzm šta da mislim za Tijaga. Npr svoju prvu tekmu za Liverpul je odigrao protiv Celsija tj ušao na poluvremenu i to je bilo za čistu desetku. Kasno je došao u tim pa nije prošao pripreme sa ekipom, kovid, pa povreda, i onda je igrao u pretumbanom timu. Možda ako prođe cele pripreme sa timom, kada tim bude kompletan i ako mu se prilagodi igra to bude dobro. Tijago je igrač kojem je potrebna lopta u nogama. Za sada uglavnom loše. 

 

Nisam sklon Stevinoj teoriji, ali je i neodbacujem. Mane voli da padne i pri najmanjem kontaktu, čudno je da danas nije simulira. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, sasha arsenal said:

Da,povreda Žote je ipak prekretnica sezone.Čovek je dizao ekipu.

 

Što se tiče odnosa Manea i Salaha,jedan mora da ide na kraju sezone.Sigurno Liverpul neće uzeti novca koliko je mogao pre korone,ali tu je Žota+za te pare od prodaje klub će moći da dovede kvalitetno pojačanje.

Nego,Alkantara nikako da se uklopi u PL.Mislite li da će naredne sezone biti mnogo bolji ili je to ipak promašaj za Kolpov sistem?

 

Da se ja pitam, terao bih spanskog jay spearinga u tri lepe ali ovo je specificna sezona pa ajde da mu damo sansu i sledece sezone ali nisam neki optimista. Kada ga vidim na terenu imam istu mucninu kao kada vidim Adriana.

 

 

4 minutes ago, Janne240 said:

jbg Stevo zarad cega si postao teoreticar zavere? Mane je samo borac koji igra dok ne padne. Nigde nisam video vezu izmedju tih slucajeva koje pominjes niti sam pratio takve izuzetke.

 

Jasno mi je da zvuci smesno ali kad se setim njegovih penala poput onog protiv Lestera prosle godine a samo u poslednja dva meseca je imao gotovo iste situacije kao veceras i protiv Sefilda/Sautemptona i nije ni pomislio da padne.

Ako je odjednom odlucio da postane fer igrac koji nece da iskoristi situaciju koja mu se ukazuje, svaka cast... postujem.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mr clutch said:

Nzm šta da mislim za Tijaga. Npr svoju prvu tekmu za Liverpul je odigrao protiv Celsija tj ušao na poluvremenu i to je bilo za čistu desetku. Kasno je došao u tim pa nije prošao pripreme sa ekipom, kovid, pa povreda, i onda je igrao u pretumbanom timu. Možda ako prođe cele pripreme sa timom, kada tim bude kompletan i ako mu se prilagodi igra to bude dobro. Tijago je igrač kojem je potrebna lopta u nogama. Za sada uglavnom loše. 

 

Nisam sklon Stevinoj teoriji, ali je i neodbacujem. Mane voli da padne i pri najmanjem kontaktu, čudno je da danas nije simulira. 

Napraviste od Manea padavicara. Aman uceraste ga.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...