Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Grealish > Anyone in Europe
at this very moment 😄
Bruno je statistika lik, pa je juce Grealish imao bolju statistiku. Metni Grealisha tu, umesto njega, pffffffffffffff 😄
Digo je nas Bruno, i postoji tu taj gratefult momenat naravno. Ali imam oci, gledam Bruna dosta. Bolji je Grealish igrac.
Taj ko ne misli da je Grealish 100% world class igrac ima problem da pati od toga koji dres se nosi.


those calves, the beast.

Kad krene, ne mozes mu nista, osim da dobijes zuti karton, ako ga mnogo udvojis, utrojis, skupis noge i spojis ih za zemljom da te en bi olako prediblao, on uvali neki maltene (kazem maltene, niko to ne moze) Beckham pas, momentalno.

EqrXGCkXcAAUrqS?format=jpg&name=large
PA-48594563.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

KDB je minimum za klasu bolji igrač od Griliša. Kejn i Son takođe. Ima naravno još dosta igrača koji su bolji, ali ovi su baš osjetno bolji.

U ovom momentu Bruno je najbolji igrac lige. Tu su naravno KDB, Son, Kejn kao neki koji su bolji od Grealisha trenutno ali da je igracina, to jeste.

 

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahah

Samo sam cekao ovog sarlatana.

Nema ga da komentarise lakat Mingsa, potencijalni crveni i cist penal u prvom poluvremenu.
A ovo drugo, i to je bio penal, ali i da ti ostavim snimak ugla gde se vidi kontakt nogom, tebi to nista ne znaci. Ti si takva budaletina, da ces da ignorises i to.

Link to comment
Share on other sites

Grilis je prehajpovani Englez liku na tacni da radi šta hoće, jednu dobru polusezonu odigrao odmah se kuje u zvezde, tipično. Lik je klasičan Ros Barkli domet, ko ga bude kupio izjebace se žestoko.

P.S. Luiz klupa Mari unutra, kao što sam rekao da treba još prošle sezone. Smit Rou je opasan u ovom periodu ali ne treba mu davati blanko minutažu kao nekim klincima pre njega. Rotacija je ok. Čekamo Martinelija da udje u formu, super je što Laka daje znake života

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

Grilis je prehajpovani Englez liku na tacni da radi šta hoće, jednu dobru polusezonu odigrao odmah se kuje u zvezde, tipično. Lik je klasičan Ros Barkli domet, ko ga bude kupio izjebace se žestoko.

P.S. Luiz klupa Mari unutra, kao što sam rekao da treba još prošle sezone. Smit Rou je opasan u ovom periodu ali ne treba mu davati blanko minutažu kao nekim klincima pre njega. Rotacija je ok. Čekamo Martinelija da udje u formu, super je što Laka daje znake života

Kontam da isto to mislis i za Fodena i Sancha. To si pricao i za Kane-a...
Koliko volis da lupetas gluposti na osnovu svojih generalizacija, to je strasno.

Ono sto mi se mnogo svidja kod Grealisha sto ima to United-ovski "Sad cete da me osporavate i da me mrzite, a ja cu da vam jebem mater".
Prehajpovani Englez nosi fakin Aston Vilu da ima 3 poena vise od Arsenala, sa 2 utakmice manje.
Mora da je Votkins bolji od Aube i Lakazeta, pa je zbog toga.
 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, BattleBender said:

Kontam da isto to mislis i za Fodena i Sancha. To si pricao i za Kane-a...
Koliko volis da lupetas gluposti na osnovu svojih generalizacija, to je strasno.

Ono sto mi se mnogo svidja kod Grealisha sto ima to United-ovski "Sad cete da me osporavate i da me mrzite, a ja cu da vam jebem mater".
Prehajpovani Englez nosi fakin Aston Vilu da ima 3 poena vise od Arsenala, sa 2 utakmice manje.
Mora da je Votkins bolji od Aube i Lakazeta, pa je zbog toga.
 

Foden je leptiric još uvek, Sancho je igračina ali dijabola. Lepo je što pričaš da je u verovatno nikad manje kvalitetnoj ligi (ovo do sada je verovatno najgora sezona po kvalitetu u 21. veku, a možda i ikada u PL) Grilis trenutno jedan od najboljih na svetu. Šta da kažemo za Halanda onda, bolji od Maradone?

Link to comment
Share on other sites

Ako se neko ne zove Kimmich, ni za jednog igrac iz Nemacke lige necu da kazem da je medju najboljima na Svetu. I taj Levandovski da prosledi tu loptu Kimmichu. 3 puta vise golova je trebalo da da. 
Gledao sam skoro neki deep analysis mini-film kako igra Kimmich. Bukvalno samo iz onog videa se vide jos 10ak golova koje je Lewa morao da da. Da se razumemo fenomenalan je Lewa, ali nije najbolji na Svetu.
Nemacka liga je laboratorija za sistemsko i tajmirano stvaranje nemacke reprezentacija i za odrzavanje Bayernovog monopola, kako bi se iskazala nadmoc u Evropi. Takav im je i fudbal.
Mislim da bi 10ak timova iz BL primilo 80 golova u celoj PL sezoni.
Haaland je dobar, nema sta, poteze kao neki prime Shevchenko, ali sacekao bih ja jos malo sa njim. Ono sto je tu zanimljivo, klinac ima kliker, brzo razmislja, nije tipican fudbaler. Jeste smesan i silly van terena, ipak je samo dete, ali se vidi da ima kliker, radi mu brzo mozak.

Meni je jako mrsko da to kazem, kao navijacu Uniteda, ali Foden je najtalentovaniji engleski fudbaler koji se pojavio u poslednjih 20 godina. Verovatno je veci potencijal od Ravela Morrisona. Ali nazalost, mozda deluje da je slicna dijabola.
Ako se ne majmunise bice u 3 najbolja igraca na Svetu, nemam dileme. Apsolutno je nerealno koliko ono dete zna fudbal. Maltene Neymar level pure skill-a. Ali, ponovo, deluje kao ona britanska prikčina.
Fodena u Unitedu 100% necu da gledam, sta vise, verovatno ce 10 godina da jebe United u zdrav mozak, Sancha mozda i hocu u Unitedu da gledam (zapravo vrlo verovatno). Ali brate, Foden je another level tu.

I da, nije samo PL u krizi, cela Evropa je u krizi. Ova sezona je početak tog osetnog osećanja posledica CR-Messi ere. Mocicemo da pricamo da smo ih gledali, da smo prisustvovali toj njihovoj eri, ali je fakat da su nesvesno, i naravno ne  njihovom krivicom, upropastili fudbal.
Fudbal je zbog njih postao mnogo bezlican. Nekako repliciranje 3 tipa igraca, sve se sablonski radilo, uz kombinaciju sa new-age insta-tik tok generacijom, to je otislo u kurac bas.
Trenutni fudbal nema nikakav narativ. Bayern je ubedljivo najjaci, a nije toliko mnogo jak.
Stavi ovaj Bayern protiv bilo kog prvaka Evrope od '00'-'15, samo bi Porto i Liverpool bili slabiji. Malo je istinski dobrih fudbalera, ful kompletnih kojima je dato da razvijaju sve, koji nisu sablonisani.
A Grealish jeste jedan od tih retkih. Da je ranije otisao iz Ville verovatno ne bi bio. Ali je full package. Majstor, cvrst, karakter, fizikalije, leva-desna, centarsut. Ko bre sad zna da centrira u danasnjem fudbal ?!

Italijanska liga, klasika.. tamo je Milan jebeno prvi. Spanska liga trenutno gora nego kad je Deportivo bio prvak. U PL-u, Man Utd deli prvo mesta. Enough said... PSG ima stagnaciju (poklonili smo im prolaz, glupim kartonima, inace je jebeni United mozda bolji od njih).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sprivel said:

S tim sto bi prva cetvorka Nemacke iskasapila jedan utd npr.

Ne bih bas rekao. Mozda Bajern ali Dotrmund, Lajpcig i Leverkuzen ne bih bas rekao.

 

Igrali su Utd i Lajpcig, okej prosao je Lajpcig ali u dvomecu Utd je svakako ostavio bolji utisak. Razmontirali su ih na Old Trafordu a u Njemackoj je Lajpcig bio bolji 70 min dok se Utd nije sastavio i moguce da ih je minut, dva dijelilo od remija jer Lajpcig nije znao sta se desava.

 

Dortmund je tanak, ni blizu kao ranije.

 

Lever nisam toliko gledao ali ovako na pricu mi djeluju nesto slicno Lajpcigu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...