Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

2 hours ago, mr clutch said:

Pred pocetak sezone sam mislio da je ova generacija Spursa dostigla svoj zenit, takodje da Murinjo nije trener za njih vec za timove sa velikim budzetom za pojacanja. Posle prva 2 kola je tako izgledalo, medjutim kako je ekipa iz kola u kolo bila sve uigranija, pojacanja se uklopila, i kako su poceli da igraju murinjovski fubdal rezultati su poceli da dolaze, a konept igre im ima smisla. Pokazali su to i protiv Cityja bunker neprobojan, a kontra brza i ubitacna. Tako da su mi diskreditovali predsezonsku analizu. Izgledaju bas ozbiljno.

 

Nema razloga da ti ne vjerujem ali ja bih još pričekao s (pr)ocjenama, duga je sezona (uz napomenu da ih još nisam gledao ove sezone). Priznajem da su i mene iznenadili.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abudžaba Dabila said:

 

Nema razloga da ti ne vjerujem ali ja bih još pričekao s (pr)ocjenama, duga je sezona (uz napomenu da ih još nisam gledao ove sezone). Priznajem da su i mene iznenadili.

Post je baziran na mojim ocekivanjima, i na osnovu dosasnjeg prikazanog od strane Spursa. Slazem se da ima jos dosta da se igra i da treba da odrze trenutni kvalitet fudbala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, delgado said:

Tottenhem je dao jos jedan gol, ali je ponisten zbog ofsajda. Siti je ekipa u padu, posebno sad kad ne igra Kun, a ovde su igrali i bez Sterlinga. Doduse i Laporte je dao gol, ali pre toga je bio prijem rukom valjda Jesusa.

 

  Kane i Son vrhunski vuku napad, kod Murinja Kane igra vise kao kreator i to se isplacuje, covek je krenuo brutalno u sezonu sa asistencijama. Prosle godine bez njih dvojice su ispali u LS od RBL u 1/8 lagano, i nisu zavrsili u 4, tesko da bi i u 6 bili da ova dvojica nisu dobili par meseci da se oporave i odigraju restart sezone.

 

   Regullion mi se isto svidja, dosta ozbiljniji igrac od Tripijeova i Rouzova, Hojberg odlicna radilica a tu je i Doherty. Jedino mi nije jasno sto je Dele Alli skroz izbacen iz rotacije. Dobri su moji Spursi, prvo mesto za sada 🙂 

Mislim da su bez Sterlinga igrali jer im ga je Jose stavio. Na presici prije tekme je rekao da je Josep jedini trener koji ne pušta igrače u reprezentaciju jer su kao ozlijeđeni sl se kladi da će igrati protiv njih od prve minute. Josep poludio na to pitanje novinara. 😂

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Juan said:

Kakav je paradoks VAR u Premier ligi. Mere svaki milimetar kod ofsajda, a ništa se ne dešava kada lopta vidno pređe gol liniju ili ode u aut kao danas.....ili možda neko baš baš ima protekciju.

 

Pričaš o Referee United-u? Lopta realno jeste izašla u aut, ali se iz ona dva ugla to ne može utvrditi. Nema se tu šta prebaciti VAR-u, ali mi samo nije jasno gde je gledao onaj nesrećnik pomoćnik.

 

Što se tiče bolda, stvarno ne razumem zašto ih sudije toliko guraju u poslednje dve sezone. Sasvim prosečna ekipa kojoj je bez sudija prirodno stanište sredina tabele.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Baros said:

 

Pričaš o Referee United-u? Lopta realno jeste izašla u aut, ali se iz ona dva ugla to ne može utvrditi. Nema se tu šta prebaciti VAR-u, ali mi samo nije jasno gde je gledao onaj nesrećnik pomoćnik.

 

Što se tiče bolda, stvarno ne razumem zašto ih sudije toliko guraju u poslednje dve sezone. Sasvim prosečna ekipa kojoj je bez sudija prirodno stanište sredina tabele.

 

Pa jeste pomoćni sudija najveći krivac, ali VAR je uveden zbog ovakvih situacija, a svelo se da je suština u traženju minimalnih ofsajda od 1mm i minimalnih kontakata kod penala. Jedan klub je prošle sezone ispao iz lige zbog toga što samo VAR nije video da je lopta prešla gol liniju. Plus sada ovo, a očigledno je da ne može biti očiglednije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...