Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Velika pobeda Totenhema juce, kako je Kane samo majstorski clutchovao! Cela utakmica mucenje, bez pravih sansi, i onda na kraju ovakva pobeda da se sacuva 100% ucinak na gostovanjima. Sledece kolo City, derbi mojih timova...

  

   Nista mi se ne svidja kako Guardiola upravlja Sitijem. Nema Aguera, Marez nije ni na klupi, Bernardo Silva indisponiran... Pustismo Liroja veoma lako u najjaci tim... Ne znam, ne znam, ne deluje mi ovo kao sampionski tim. I na sve to -> jos jedan krucijalan promasen penal od strajne Brujnea... Promasio ga je i Marez pre 2 sezone, kao i Kun protiv Tott u 1/4 CL, ova ekipa bas ima problem da realizuje penal kada treba. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minutes ago, Vamos Laki said:

Daj pustite regularno sudjenje, nece doci ni do prve polovine tabele.

 

Da nije bilo sudijske pomoći sad bi iza njih bili samo Fulam i društvo ispod crte. 

 

@Boki

 

Nekih 5 minuta pre penala za Junajted

Link to comment
Share on other sites

Ja jesam simpatizer (kako anahron izraz,zar ne?) Junajteda jos od ranih '90-ih,ali postalo je krajnje degutantno gledati kako ih sudije i VAR guraju.. Juce su direktno uticale na to da Ole ostane na klupi..uveren sam da bi mu bio urucen otkaz da nije pobedio..

No,glavni utisak jucerasnjih utakmica mi je bio epski zajeb kladionica u proceni utakmice Tottenham - City. Kec se mogao naci i po kvoti 4 :lol_2::thumbsup:
Spursi su jak kandidat za titulu.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

Pa on je svirao penal, ali je dobio instrukcije iz VAR-a da nije bilo kontakta. 

 

Da je dobio instrukciju da nije bilo kontakta onda bi poništio penal bez gledanja snimka. Ovako su iz VAR sobe prebacili odgovornost na glavnog sudiju, koji je na kraju pogrešno presudio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali stvarno neverovatna statistika sa meča, posed je bio 30-70%. Šutevi 4-22, u okvir gola 2-5 (oba gola), korneri 0-10, odbrane 5-0, dodavanja 318-599, preciznost dodavanja 73-89%, uspešni startovi 1-7,  dribling 5-17.....

 

Neverovatno da je City ovo izgubio.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Tottenhem je dao jos jedan gol, ali je ponisten zbog ofsajda. Siti je ekipa u padu, posebno sad kad ne igra Kun, a ovde su igrali i bez Sterlinga. Doduse i Laporte je dao gol, ali pre toga je bio prijem rukom valjda Jesusa.

 

  Kane i Son vrhunski vuku napad, kod Murinja Kane igra vise kao kreator i to se isplacuje, covek je krenuo brutalno u sezonu sa asistencijama. Prosle godine bez njih dvojice su ispali u LS od RBL u 1/8 lagano, i nisu zavrsili u 4, tesko da bi i u 6 bili da ova dvojica nisu dobili par meseci da se oporave i odigraju restart sezone.

 

   Regullion mi se isto svidja, dosta ozbiljniji igrac od Tripijeova i Rouzova, Hojberg odlicna radilica a tu je i Doherty. Jedino mi nije jasno sto je Dele Alli skroz izbacen iz rotacije. Dobri su moji Spursi, prvo mesto za sada 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pred pocetak sezone sam mislio da je ova generacija Spursa dostigla svoj zenit, takodje da Murinjo nije trener za njih vec za timove sa velikim budzetom za pojacanja. Posle prva 2 kola je tako izgledalo, medjutim kako je ekipa iz kola u kolo bila sve uigranija, pojacanja se uklopila, i kako su poceli da igraju murinjovski fubdal rezultati su poceli da dolaze, a konept igre im ima smisla. Pokazali su to i protiv Cityja bunker neprobojan, a kontra brza i ubitacna. Tako da su mi diskreditovali predsezonsku analizu. Izgledaju bas ozbiljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niti je krilo, niti je klasican veznjak kakve Murinjo voli. Ali je vise igrac iz drugog plana, opasan je u skoku, ima dobru tehniku, dobar pas u zavrsnici, ali je prilicno spor. Kada se pojavio bio je stvarno cudo, sa 19 godina je vec imao DD sezonu u PL. Poslednjih nekoliko sezona je u padu, nije bas ova njegova forma vezana samo za Murinja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...