Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Prelepo veče na Etihadu. Ko bi rekao da će posle ranog gola Mareza i 80 pošto poseda lopte tokom Građana u prvom poluvremenu da im pukne petarda u golu. Dosta moždanih prdeza u odbrani Sitija. Vardi faca, nadam se da povreda nije ozbiljnije prirode. 

 

Gledao sam i Spurse. Dominacija igrom tokom prvog poluvremena. 7 prema je bilo za njih u sutevima za prvih 45 min. Murinjo se odlučuje za kontre u drugom poluvremenu iako je njegov tim bio ubedljivo igrao pre toga. Bolji rival je Tottenham bio i u drugom, ali su prepustili posed, pa je Njuka uspevala da im ulazi u 16 i stvara šanse. Penal je bio, ali je prošlo više od minut kada je načinjen, pa je bilo izuzetno ružno kada se prekinula igra, pa došlo do promene odluke posle Vara.

 

Srry Raspored reči u rečenici 

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Au jebem ti dan. Odem malo na kosh posle prvog poluvremena Totta gde je Moura zabio, Son pogodio precku i stativu, trilion sansi... Vratim se ono vidim 1-1. Sednem da gledam moj City, povedemo 1-0, Ryad lepo otvori mec, i onda nas Vardi totalno unakazi. Jebem ti penale vise i ovaj var

Link to comment
Share on other sites

Madison je poznat i afirmisan igrač zadnjih nekoliko sezona. Nema tu ništa čudno.

 

Bowen je u WHU došao iz Hull-a u prošlom zimskom prelaznom roku. Hul je posle njegove prodaje pravolinijski ispao. Kao navijač WHU smatram da je najbolja kupovina WHU još od Dimitrija Payeta. Desno krilo, odličan, borben, pomaže u odbrani kad treba. Moyesov nabod za desetku.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Slabo pratim PL poslednjih sezona. Jel može malo više o ovom Maddisonu (Lester) i Bowenu (WHU), vidim da su sabili juče, nisu to samo golovi već ozbiljno umeće? Jel to realno stanje stvari ili tek dobar dan. Hvala.

Maddison je i prosle sezone bio jedan od kljucnih igraca u odlicnoj sezoni Lestera. Mene malo podsjeca na one old school desetke. Igrac odlicne tehnike, kreacije i sjajnog suta. Majstor fudbala stvarno. Sto kaze Bron, on je vec na neki afirmisan igrac. 

 

Bowen je sve ono sto je Simon Vukcevic trebao da postane:)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda neka povreda, ne znam. Meni se dopada i Barnes iz Lestera, kvalitetno krilo. Kastanj je ocekivano odlicno pojacanje, anulirali su totalno odlazak Cilvela. Cekaju jos na povratak Pereire i na Undera, ako bi se i on uklopio onda im je tim bas bomba. Transfer politika im je za 10.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mr clutch said:

Zna li se sto Maddison u ovoj sezoni pocinje tekme sa klupe?

 

Zato sto je imao tesku povredu kuka cini mi se tamo oko korone negde. Nije jos 100%.

 

Zato su oni ispusili za 4-o mesto na kraju sezone...uz tradicionalnu gurku junajteda jelte.

Edited by Sprivel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sprivel said:

 

Zato sto je imao tesku povredu kuka cini mi se tamo oko korone negde. Nije jos 100%.

 

Zato su oni ispusili za 4-o mesto na kraju sezone...uz tradicionalnu gurku junajteda jelte.

Aha. Znam da je izlazio iz povrede. Nelogično je da zbog taktički razloga ne igra, a skoro je produžio ugovor. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...