Jump to content

Nova verzija foruma


MetalHead

Recommended Posts

ne razumem sto ste izbacili negativne reakcije. ponekad treba staviti do znanja nekima da nisu u pravu...npr uini je zasluzio za svaki drugi-treci post na nba temi...iako ja reakcije nikada nisam koristio bezveze je sto ih nema.

 

btw bas mi se svidja main tema, ali je previse svetla. dark theme nije toliko lepa ali je podnosljiva.

 

good job.

Edited by gggggggg
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

ne razumem sto ste izbacili negativne reakcije. ponekad treba staviti do znanja nekima da nisu u pravu...npr uini je zasluzio za svaki drugi-treci post na nba temi...iako ja reakcije nikada nisam koristio bezveze je sto ih nema.

 

Imali smo diskusiju i zakljucili da pozitivne reakcije sprecavaju hiperprodukciju nepotrebnih postova (tipa "hvala" "slazem se" "bravo" "tako je" "+1" i slicno...) a da ukidanjem onih negativnih mozemo da podstaknemo diskusiju (argumentovanu nadam se) umesto da ljudi samo jedni drugima "dislajkuju" upis. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ubacujte ono more options u gornjem desnom uglu pod hitno, funo kaza Barkley

 

3 hours ago, Barkley#34 said:

Na mobilnoj verziji ne vidim notifikacije, pp i gde da uđem u profil. Vidim samo search, plus i nepročitan sadržaj.

 

33 minutes ago, Xpert said:

Prostite ako je bilo.

 

Na mobilnoj verziji ne postoji dugme za login i logout (ili ga bar ja ne vidim).

 

Jel ok sada?

Ovo je zahtevalo ceprkanje po kodu, uopste mi nije jasno sto su to tako napravili - kad je mobile bilo je skriveno. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 12Laki said:

Oprastam vam na drugacijem izgledu smajlija kod reputacije. :))

 

No dobro makar cu ih dobro koristititi u "stalkovanju" administracije(posebno metalnog) da proslavim povecanje kapaciteta sa 20 na 50.

 

Sve u cilju da se poveca na 100. 😄

spacer.png

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...