Jump to content

Nova verzija foruma


MetalHead

Recommended Posts

Uradjen je upgrade software-a foruma na najnoviju verziju, sto se da primetiti i po izgledu. 

 

Ako primetite neke stvari da ne rade kako treba, prijavite ovde ili u temi https://vox92.net/forum/index.php?/topic/1378-bagovi-i-funkcionalnosti-foruma/ 

 

Nova verzija bi trebalo da nam omoguci i neke nove stvari ali prvo da ih testiramo pa cemo objaviti sta novo koristimo. 

 

Pozdrav!

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Tek sam poceo da se igram sa bojama ali ako vam znaci evo vam vec sada ublazen Tema za forum. 

Idite dole na samo dno stranice i tamo imate opciju "Theme" pa izaberite "Tamna tema". 

 

image.png.e1a2ef22f197e6b2aebc984379a4c84c.png

 

Ako vam iskoci nekada drecavo zelena to znaci da testiram koja je boja za koji element i radim na uskladjivanju. Na ovoj sam samo zamenio neke svetle boje tamnijim ali nije kontrast bas najbolji. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

pomereno je sve u levo da bi sa desne strane na četvrtini ekrana čitali o još besmislenih podataka koje nikoga ne interesuju i random hajlajce posađenih fotki? pa imate li duše

 

Hmmmm nista se u strukturi foruma nije menjalo... ako mislis na widget-e na home stranici foruma, oduvek su tu. I ne vide se kada udjes u neku temu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

Hmmmm nista se u strukturi foruma nije menjalo..

Kako nije?

Kad udjes na topik,mesto za pisanje je suzeno. A sa desne strane se pojavljuju informacije koje ranije nisu postojale kao sto su o najjaktivnijem danu na topiku,postu sa najvise reakcija na topiku,pa o kacenim slikama itd. 
Meni ne smeta,samo treba vremena da se covek navikne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...